1

Mina jak na razje porazka straszna. Wolny, ociezaly, taktycznie bardzo slsbo.
Ale moim zdaniem Lenglet tez nie prezentuje poziomu Barcelony.

1

Tylko ze Artur to jedna wielka niewiadoma

0

Griezman tak
Artur wielka niewiadoma
Lenglet absolutnie nie
Rafinha powrot z wypozyczenia .

4

Tez bym kolesiowi z liscia sprzedal jakby mnie za po dupie zaczal obmacywac

0

Prowokuja , oszukuja. Ale zes mnje rozbawil. Ty powinienies w komisji smolenskiej obok Antka zasiadac. Widac podobny tok rozumowania.

2

Troszke szacunku. Co jak co ale Real wielkim klubem byl jest i bedzie. A ze madryckie gazety ( w takim samym stopniu jak katalonskie) wypisuja bzdury to kluby nic nie moga na to poradzic. Nie trzeba od razu lykac wszystkiego jak swieze buleczki. Czasem warto skorzystac z szarych komorek.

1

Nie ma to jak z kumplami obejrzec dobre-glupie meskie kino. Szarknedo rewelacja na taki wieczorek
Polecam wszystkie czesci.

0

A po co nam drewno za 100 mln. W Barcelonie zimy nie takie ostre a jak cos to mamy Gomesa na rozpal.
Tak samo drewniany a duzo tanszy.

7

Placic 35 albo dziekujemy. 35 to w dzisiejszych czasach nic. Rafinha mial dobry okres w Interze i jesli oni go nie chca ktos za takie pieniadza sie po niego zglosi. A jak nie to i nam sie przyda. Trzeba skonczyc z oddawaniem pilkarzy za grosze bo juz wszyscy chyba wiedza ze jak sie kupuje od Barcelony to przy dobrych negocjacjach dostanie sie dobrego pilkarza za frajer.

2

Ja osobiscie nie jestem za tym calym Lengletem.
Ogladalem sporo meczy Sevili w tym sezonie i obrona tam to jak ser szwajcarski. Oni stracili w tym sezonie 58 bramek, tylko spadkowicze i Betis stracili wiecej. Nie wiem czy to dobry pomysl kupowac lidera takiej obrony.

1

Mam nadzieje ze to brak ogrania ale Mina strasznie slabo. Niech sie ogra w jakims klubie ze srodka tabeli i moze wtedy cos z niego bedzie. Bo jak na razie wyglada jak kolejny wynalazek z ligi brazylijskiej

0

Mina chyba nie umie szybko biega ....

2

Moim zdaniem tu jest dokladnie tak samo. Glupota i brak obiektywizmu az razi w oczy. I tylko czasem przebije sie przez to kilka racjonalnych postow.

1

No przeciez on w defensywie slaby a w ataku nic nie daje:)

5

Z tym "beda mieli duzo szans w nastepnym sezonie"
to troche dziwna teza przy trenerze ktory nie stawia na mlodych .

0

Czy moge zapytac skad takie przekonanie w kwestii szpaleru i Ronaldo.
Pytam ze zwyklej ciekawosci.

0

Kolego zrob Sobie przysluge i najzwyczajniej omijaj moje posty jak na staram sie omijac Twoje. Ja wyrazam swoje zdanie i wiem na 100% ze bedzie ono zbiezne z twoim. Wniosek ten nasuwa mi sie po obserwacji wielu Twoich wypowiedzi na najrozniejsze tematy. Wypowiedzi ktorych poziom czasem mnie bawi lecz w wiekszosci przypadkow przeraza. Dla mnie zycie jest za krotkie zeby poswiecac czas Takim przypadkom jak Twoj .
Pozdrawiam

3

Nie ma szans na to aby udalo mu sie zostac nastepca Iniesty. Nie przy zarzadzie ktory trzyma sie stolkow tylko dzieki dobrym wynikom. Obecna Barcelona absolutnie nie stawia na zawodnikow ktorzy moga dac cos zespolowi w przyszlosci.
Zarzad wie ze jak beda wyniki to ludzie beda przymykac oko na te bagno do ktorego stoczyla sie Barca ze poprzedniego i obecnego zarzadu.

0

Nie przepchniete tylko z bledami sedziow na ich korzysc. Zdarza sie wyszystkim druzyna. Raz sie myla na twoja korzysc raz przeciw tobie. Zycie

0

A im pewnie nas szkoda ze juz kilka lat z rzedu gramy taka padake w lidze mistrzow ze odpadamy w cwierc finale.

0

W Madrycie juz chyba popularne jest powiedzeie.
Tu k....a chyba moj :)

0

Od kiedy Rakieta malo daje w ataku.. Od kiedy Busquets duzo biega. Wez ty sie nie wypowiadaj na tematy o ktorych nie masz zielonego pojecia. Zaden inny pilkarz nie zostawia tyle serducha co Rakieta.
A co do Busquetsa to racja jest najlepszy na swojej pozycji ale czesto ma spadki formy a wtedy nikt tak jak Rakitic nie umie naprawiac jego bledow

1

Mowisz ze dzis 1 maja a nie kwietnia a sam zapodajesz zarty, szkoda tylko ze bardziej zalosne niz smieszne. Slaby Rakitic. Paranoja

0

Stary chlop ze mnie a plakac sie chce jak malemu dziecku. Dziekuje za wszystke wspaniale chwile ktore przezylem dzieki twojej magii. Wlasnie urodzim mi sie syn i Andres Iniesta bedzie jednym z tych ktorych bedziemy w przyszlosci razem ogladac aby wpoic malemu milosc do footballu.

1

Widac czytasz tylko komentarze ktore Ci odpowiadaja. I tu i tam znajdziesz kibicow ktorzy potrafia wypowiadac sie konstruktywnie. Ale obie grupy kibicow sa przepelnione szambem i brakiem obiektywizmu.

2

A ilu tu nigdy nie uzna wielkosci Ronaldo.
Nigdy nie zrozumiem ironicznych odniesien do kibicow z notatnika kiedy la rambla przepelniona jest podobna patologia

0

Obecnie niestety liczy sie w pilce noznej tu i teraz. Trenerzy wielkich klubow nie maja czasu i mozliwosci ogrywac mlodych pilkarzy z mysla ze za kilka sezonow bedzie mial gwiazde w zespole.
Taki trener musi myslec tylko o obecnhm sezonie bo jal zawali to w przyszlym juz go w klubie nie bedzie

0

Ale takiej motywacji jaka ma Real w Lm nie ma nikt.
Wcale bym sie nie obrazil jesli Bayern in zmieli a Lewy wsadzi pare brameczek ale moze byc ciezko.

0

Fajno by bylo ale wydaje aie zd Real da rade dotrzec do finalu

2

Dawny Messi a obecny to rowniez dwa rozne swiaty.
Nie ma sie co oszukiwac Leo i Cristiano wciaz sa wielcy ale zycia nie oszukasz. Motoryka , zryw do pilki, czesto motywacna juz nie ta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?