0

Zawsze mamy zadyszke w styczniu , lutym. W tym roku jednak wciaz punktujemy i jakos dajemy rade.
Zwlaszcza ze wprowadzamy nowych pilkarzy do skladu co wiadomo ze ze wzgledu na styl Barcy zajmuje troche czasu. Wiec chyba nie jest najgorzej

0

Straszna tragedia. Zwlaszcza ze przegralismy wszystkie te mecze. To nie fifa ze 5-0 bedziemy wszystkich lac

2

A od kiedy to druzyna przeciwna zgodzi sie na granie finalu u nas. Tu chodzi o stadion neutralny mogacy pomiescic jak najwieksza liczbe kibicow obu druzyn.Atletico gra w tym czasie u siebie wiec ich stadion odpada. Bernabeu byloby idealne w tym roku. Real gra na wyjezdzie wiec nie ma to wplywu na ich terminarz.ale jak sie nie zgodza tylko Valencja pozostaje.

0

Ile meczy z nim przegralismy?Ile punktow zgubilismy? Wydaje mi sie za nasz sztab szkoleniowy ma troszke lepsze pojecie o naszych zawodnikach niz Ty.

0

Trzyma poziom 1. Przyjemna komedyjka bez wiekszych wymagan

0

Bad moms i bad moms christmas
Ogladalem z moja pania ale tez sie usmialem

0

Dzis w Anglii wszystkie media trabia o ultimatum Abramowicza. Jesli dzis Chelsea nie wygra Conte leci. I ponoc pierwszy na liscie Abramowicza jest Luis Enrique. Nie wiem ile w tym prawdy ale rozne zrodla tak podaja

2

Abramowicz nie ma takiej cierpliwosci jak Perez

1

Conte moze dzis stracic posade.

0

Sky sport i wiele angielskich stacji trabi o tym od rana

0

Jesli Chelsea nie wygra dzis z Watford Abramowicz ma zwolnic Conte i zatrudnic w jego miejsce Luisa
Enrique. Ciekawe czy Luis by na to poszedl przed starciem z Barcelona

0

Rewelacja. Nawet jesli bysmy stracili punkty to w tej kolejce wiekszosc naszych rywali do mistrza punkty stracilo lub straci. A Leo niech odpocznke. Nawet On czasem potrzebuje troszke odpoczynku

2

Rakieta za Paulinho moim zdaniem.

0

Nie chce krakac ale zaraz Valencia cos wcisnie

6

Mogla byc czerwona bez dwoch zdan!!!!

9

Mam nadzieje ze Sevila da rade United w lidze mistrzow.

1

Juz szejk sie rozpedzil zeby go puscic. Z Psg sie nie odchodzi od tak.

0

Z perspektwy Alaves sedzia mial tragiczny mecz.
Pierwszy gol po rece, drugi po spalonym.
Karnego tez mogl im odgwizdac

0

Co by nie mowic dzis nam sedzia pomogl bardzo.
Ale coz taki jest football. Raz ci sedzia daje , raz odbiera

4

Troszke nam dzis sedzia pomogl . Trzeba to uczciwie powiedziec

0

Poszla po lapie

0

Wpadnie wreszcie - MUSI

0

A znasz powody dla ktorych ludzie skacza z mostow . Wiesz co siedzi w glowach takich ludzi.Nie. Ale najprosciej skrytykowac i nazwac takie postepowanie glupim. Dla mnie rzeczy ktorych nie rozumiem nie sa glupie po prostu niezrozumiale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To musisz sie nauczyc jak wyrazac swoja zdanie w sposob nieobrazajacy innych.
Milego dnia

4

Cos o jest glupie dla Ciebie , mam prawo byc spelnieniem marzen dla innych. Zrozum ze twoj punkt widzenia nie jest jedynym wlasciwym.

0

Jak teraz Dark cisne i wbija mnie w kanape kazdy odcinek. Polecam

0

Ajjj zawiodlem sie troszke. Myslalem , ze stac cie na wiecej. A tu prosze taki slaby przypadek.
Ale chociaz mi czas szybciej leci w pracy dzieki tobie.

0

Janusz ty popatrz na swoje komentarze i pomysl
( pewnie na poczatku bedzie bolec , ale tak jest z kazdym miesniem jesli za czasto go nie uzywamy)
jaka jest roznica miedzy posiadaniem swojego zdania a narzucaniem go innym. Ty nie wyrazasz swojej opini ty ZAWSZE zakladasz ze jest jedyna sluszna.

1

Jak ty smiales rodzine zalozyc?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?