marcinnikt
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2011
Ballina. Irlandia
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze mamy zadyszke w styczniu , lutym. W tym roku jednak wciaz punktujemy i jakos dajemy rade.
Zwlaszcza ze wprowadzamy nowych pilkarzy do skladu co wiadomo ze ze wzgledu na styl Barcy zajmuje troche czasu. Wiec chyba nie jest najgorzej
0
Straszna tragedia. Zwlaszcza ze przegralismy wszystkie te mecze. To nie fifa ze 5-0 bedziemy wszystkich lac
2
A od kiedy to druzyna przeciwna zgodzi sie na granie finalu u nas. Tu chodzi o stadion neutralny mogacy pomiescic jak najwieksza liczbe kibicow obu druzyn.Atletico gra w tym czasie u siebie wiec ich stadion odpada. Bernabeu byloby idealne w tym roku. Real gra na wyjezdzie wiec nie ma to wplywu na ich terminarz.ale jak sie nie zgodza tylko Valencja pozostaje.
0
Ile meczy z nim przegralismy?Ile punktow zgubilismy? Wydaje mi sie za nasz sztab szkoleniowy ma troszke lepsze pojecie o naszych zawodnikach niz Ty.
0
Trzyma poziom 1. Przyjemna komedyjka bez wiekszych wymagan
0
Bad moms i bad moms christmas
Ogladalem z moja pania ale tez sie usmialem
0
Dzis w Anglii wszystkie media trabia o ultimatum Abramowicza. Jesli dzis Chelsea nie wygra Conte leci. I ponoc pierwszy na liscie Abramowicza jest Luis Enrique. Nie wiem ile w tym prawdy ale rozne zrodla tak podaja
2
Abramowicz nie ma takiej cierpliwosci jak Perez
1
Conte moze dzis stracic posade.
0
Sky sport i wiele angielskich stacji trabi o tym od rana
0
Jesli Chelsea nie wygra dzis z Watford Abramowicz ma zwolnic Conte i zatrudnic w jego miejsce Luisa
Enrique. Ciekawe czy Luis by na to poszedl przed starciem z Barcelona
0
Rewelacja. Nawet jesli bysmy stracili punkty to w tej kolejce wiekszosc naszych rywali do mistrza punkty stracilo lub straci. A Leo niech odpocznke. Nawet On czasem potrzebuje troszke odpoczynku
2
Rakieta za Paulinho moim zdaniem.
0
Nie chce krakac ale zaraz Valencia cos wcisnie
6
Mogla byc czerwona bez dwoch zdan!!!!
9
Mam nadzieje ze Sevila da rade United w lidze mistrzow.
1
Juz szejk sie rozpedzil zeby go puscic. Z Psg sie nie odchodzi od tak.
0
Z perspektwy Alaves sedzia mial tragiczny mecz.
Pierwszy gol po rece, drugi po spalonym.
Karnego tez mogl im odgwizdac
0
Co by nie mowic dzis nam sedzia pomogl bardzo.
Ale coz taki jest football. Raz ci sedzia daje , raz odbiera
4
Troszke nam dzis sedzia pomogl . Trzeba to uczciwie powiedziec
0
Poszla po lapie
0
Wpadnie wreszcie - MUSI
0
A znasz powody dla ktorych ludzie skacza z mostow . Wiesz co siedzi w glowach takich ludzi.Nie. Ale najprosciej skrytykowac i nazwac takie postepowanie glupim. Dla mnie rzeczy ktorych nie rozumiem nie sa glupie po prostu niezrozumiale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To musisz sie nauczyc jak wyrazac swoja zdanie w sposob nieobrazajacy innych.
Milego dnia
4
Cos o jest glupie dla Ciebie , mam prawo byc spelnieniem marzen dla innych. Zrozum ze twoj punkt widzenia nie jest jedynym wlasciwym.
0
Jak teraz Dark cisne i wbija mnie w kanape kazdy odcinek. Polecam
0
Ajjj zawiodlem sie troszke. Myslalem , ze stac cie na wiecej. A tu prosze taki slaby przypadek.
Ale chociaz mi czas szybciej leci w pracy dzieki tobie.
0
Janusz ty popatrz na swoje komentarze i pomysl
( pewnie na poczatku bedzie bolec , ale tak jest z kazdym miesniem jesli za czasto go nie uzywamy)
jaka jest roznica miedzy posiadaniem swojego zdania a narzucaniem go innym. Ty nie wyrazasz swojej opini ty ZAWSZE zakladasz ze jest jedyna sluszna.
1
Jak ty smiales rodzine zalozyc?????