0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gonimy zachod. Bez urazy ale polecam pozyc troche na zachodzie to zrozumiesz ze za Pis to my sie nie zblizylismy do Europy ani na milimetr

1

A co wina Nike ze w Kaczogrodzie pracuje sie ze glodowe stawki?

0

Ze zwyklej ciekawosci zapytam . Czemu mialby nie zadac Messiemu takiego pytania.

1

Brawo Polska. Gra sie do konca

0

Grac do konca Polacy. Brawo nasi.

0

Wiedziales , ze jak bedzie wygladac????

0

Pozbyc sie Miny , ze co????

A zrodlo Mundo Deportivo i wszystko jasne.

Ten szmatlawiec brukowy napisze wszystko byle sie sprzedalo.

1

Wydaje mi sie ze i madrycka i katalonska prasa trzymaja ten sam poziom. Zwykle szmatlawce ktore napisza wszystko by sie wiecej sprzedalo. Ale to chyba domena wszystkich bulwarowych gazet w obecnych czasach

0

Ta marketingowa kukla juz jest legenda pilki .
Troche szacunku .

21

Ronaldo ladny mecz. Dobrze zyc w czasach w ktorych mamy okazje czieszyc sie i podziwiac rywalizacje dwoch tytanow pilki noznej.
I to juz tyle lat a obaj nie odpuszczaja ani na chwilke.

0

Kontrakt sie konczy??
Nie uzywaj slowa mozg. Pasuje do Ciebie jak siodlo do swini.

0

A co ci to przeszkadza. Ty nie musisz wysylac.
Kibic kibica prosi o pomoc gdzie tu jest problem.

2

Co ty gadach chlopie. Tu nie mozna stracic punktow.
Zaraz przerwa na reprezentacje. Po przerwie zawsze pierwszy mecz ciezko sie gra . Wyobraz sobie ze tu tracimy punkty i po przerwie rowniez i Atletico siedzi nam na plecach.

0

Cabin in the wood

1

I dalej wszyscy sie sieja. Neymar moze sobie chciec, Real moze sobie chcie a szejk ma to gleboko w powazaniu. Psg nie sprzedaje .

14

Piekne zachowanie trybun. PEDRO,PEDRO, PEDRO.
to jest Barca

2

Wez sie rozpedz i zalicz sciane .

0

Z dziewczyna bad moms polecam. Obie czesci .
Mozna sie usmiac.

1

No nie wiem trzeba miec to cos zeby takie gole tez strzelac. Ja tam fanem Cristiano nie jestem ale trzeba przyznac ze juz jest legenda pilki noznej.

19

Zalomnial chlop ze z Psg sie odchodzi. Nawet jak ktos polozy na stole 400m to i tak szejk sie nie zgodzi bo kasa to ostatnia rzecz jakiej mu brakuje.
Bedzie siedzial w zlotej klatce w najlepsze lata swojej kariery. Coz tak to jest jak sie ma za agenta pazernego tatusia.

0

Zwracam honor......

0

Trener ktory w tym sezonie nie prxegral w lidze wystawia nie przemyslany sklad. Wieksze prawdopodobienstwo ze twoj komentarz jest nieprzemyslany. Bez urazy.

0

Mecz o pietruszke???? Opamietaj sie chlopie to nie fifa ze wygrywasz mecz statystykami.

4

Koniec swiata sie zbliza . Espaniol ogrywa Real.

5

Stary takie kompilacje to o kant d... mozna rozbic.
Ja ci moge zrobic jakas skladanke z ostatnich kilku lat ze stratami Messiego i bede sie staral na podstawie tego udowodnic ze to przecietny zawodnik jest a nie najlepszy pilkarz w historii.

3

Masz racje. Dla mnie rowniez nie ma mowy o zadnym autobusie. Byla solidna obrona , wysoki pressing i nastawienie na szybkie kontry.
Ale zawsze jest gadanie o autobusach jesli jakis zespol nie idzie z nami na wymiane co najczesciej konczy sie minimum 3 do przodu dla Barcelony.
Wtedy wszyscy mowia - no takie mecze lubie , szacunek dla przeciwnika za otwarta gre.
Chelsea zagrala wczoraj tak jak grac trzeba przeciwko naszym zeby miec szanse na dobry rezultat. Pewnie zagraja tak przez pierwsze 70 min na Camp Nou ale tu wierze ze przy duzo wiekszym boisku i wsparciu kibicow wbijemy im kilka goli.

0

A na czym opierasz ta teorie. Na tym ze wszyscy w kolko to powtarzaja? Czy moze jestes w stanie poprzec to jakimis argumentami?

1

A skad pewnosc ze te kontuzje to przez brak okresu przygotowawczego?????

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?