@Kgorecki2500 Dlaczego ta pani w urzędowych dokumentach stosuje zwrot "Ministra ds równosci"? O ile wiem to w konstytucji nie ma takiego urzędu. Urząd jaki sprawuje nosi oficjalną nazwę "Minister". Tak samo jak np urząd Wójta, Burmistrza. Nie można oficjalnie stosować jakichś odmian tego urzędowego miana. Jeszcze rozumiem stosowanie tego gdzies w mediach itd. Ale jakim prawem stosują to w oficjalnym obiegu?
@yzyr To akurat jest przypadek który powinien być zagrożony najwyższą karą. Tym bardziej że chodzi tu przeciez o widełki a potem sąd i tak bierze pod uwagę okoliczności. Umyślne doprowadzenie do katastrofy naraża przecież nieporównanie więcej istnień niż morderstwo. Ktoś kiedyś tu pisał na forum ,że w naszym kraju jak chcesz kogoś zabić to najlepiej go rozjechać samochodem i chyba wychodzi na to że tak jest. A już odnosząc się do tego konkretnego przypadku to i tak pewnie będzie uznany za niepoczytalnego. Bo tak jak kiedyś uznawano kierowanie pod wpływem za okoliczność łagodzącą tak pewnie będzie i tutaj.
@Kgorecki2500 To pewnie chodzi o to,że dla danych osób nie jest to bezpieczny kraj - czyli pewnie w jakis sposób motywowali to tym, że w jakis sposób podpadli reżimowi czy jakimś bojówkom i po odesłaniu zostana poddani represjom.
0
@Encore Tylko że tu nie było zatrzymania. Też mi się to bardzo nie podoba,ale jak to zapisać w przepisach aby to wyeliminować?
0
Karny imienia Argentyny.
0
@Maker0 Jak mu zarekwirowali to nie sądzę.
0
@Kgorecki2500 Cynamon? Top.
1
@Pawlak1992 ramos.
5
Quincy Promes skazany na 6 lat więzienia,za przemyt ponad TONY kokainy. Póki siedzi w Rosji jest nietykalny. Co za typ.
0
@Ricardinio14 Ostatnio taki sam wyczyn dokonał "niepokonany" wielki (xd) Bayer Leverkusen.
0
@Ricardinio14 To juz którys sezon gdy mają słabą jesień, a na wiosnę odrabiają straty.
0
@mekston Liverpool wygra niestety w tym roku.
0
@mekston No bo jestem.
0
@mekston Takie rzeczy to mogę mówić jeśli chodzi o moje osobiste działania. Wówczas mogę ręczyć za siebie.
2
@Marian_Pazdzioch Jestem pewny,że za Trumpa putin nie zaatakowałby Ukrainy.
0
@Kgorecki2500 Dlaczego ta pani w urzędowych dokumentach stosuje zwrot "Ministra ds równosci"? O ile wiem to w konstytucji nie ma takiego urzędu. Urząd jaki sprawuje nosi oficjalną nazwę "Minister". Tak samo jak np urząd Wójta, Burmistrza. Nie można oficjalnie stosować jakichś odmian tego urzędowego miana. Jeszcze rozumiem stosowanie tego gdzies w mediach itd. Ale jakim prawem stosują to w oficjalnym obiegu?
0
@Kapitan hawk Przecież to normalna nazwa.
1
@Arden Oby mu ręce pousychały złodziejowi śmierdzącemu. Co ja mówię ręce - ręce to ma człowiek a nie taka kreatura. O łapy mi chodziło.
4
@norbi77 A czy tu był ktoś o coś oskarżony?
1
@Sulimo A wystarczyło to zlecić fachowcowi -
0
@Ojciec5tkidzieci To ktos umarł?
1
@Hosh Podpisywanie takich petycji nie jest w interesie klubu.
0
@addept Odnoszę się do słów które wypowiedział,a nie do tego co zrobi pod wpływem różnych okolicznosci.
3
Skoro zdecydował że Pena zagra z Sevillą, to nie mógł chwilę potem powiedzieć, ze z Bayernem go posadzi, bo tym samym podciąłby mu skrzydła.
0
@Arden Ale kto to wykupuje? Klub czy zawodnik?
0
@BorzyKrzys Aha Czyli to miał na myśli Matty Cash gdy wspominał o trudnościach w nauce polskiego.
0
@yzyr To akurat jest przypadek który powinien być zagrożony najwyższą karą. Tym bardziej że chodzi tu przeciez o widełki a potem sąd i tak bierze pod uwagę okoliczności. Umyślne doprowadzenie do katastrofy naraża przecież nieporównanie więcej istnień niż morderstwo. Ktoś kiedyś tu pisał na forum ,że w naszym kraju jak chcesz kogoś zabić to najlepiej go rozjechać samochodem i chyba wychodzi na to że tak jest. A już odnosząc się do tego konkretnego przypadku to i tak pewnie będzie uznany za niepoczytalnego. Bo tak jak kiedyś uznawano kierowanie pod wpływem za okoliczność łagodzącą tak pewnie będzie i tutaj.
3
Umyślne spowodowanie katastrofy w ruchu ladowym i tylko 10 lat więzienia? To naprawdę jakies kpiny
https://www.rmf24.pl/regiony/wroclaw/news-dzieci-blagaly-by-sie-zatrzymal-kierowca-autobusu-celowo-wje,nId,7839080#crp_state=1
2
@AduŚ07 To musi być fejk. Nawet pomimo ciagłych wiesci o różnych absurdach ciężko mi w takie cos uwierzyć.
0
@Kgorecki2500 To pewnie chodzi o to,że dla danych osób nie jest to bezpieczny kraj - czyli pewnie w jakis sposób motywowali to tym, że w jakis sposób podpadli reżimowi czy jakimś bojówkom i po odesłaniu zostana poddani represjom.
1
@Kgorecki2500 A co oni mieli robić w tej Albanii? Mieli ich wysłać tam skąd pochodzą czy o co chodzi?
0
@mekston No nie wiem czy uda się 2 lata taka średnią utrzymać. Zobaczymy. Fajnie by było.
0
@Encore Przez dwa sezony to raczej nie ma opcji. 50 goli rocznie nie da rady nawet w Arabii. Ze 3-4 lata by to zajęło.