0

@FcPortoFan1999 Jak to kto?

0

@Hosh Ja się nie dziwię, bo musieliby mocno zaingerować w dziesiątki innych przepisów aby się nie dublowały.

0

@kamyk_23 Sprywatyzować wszystko i będzie koniec tego nepotyzmu raz na zawsze.

1

@tbas Właśnie mi to lotto. Po prostu będę miał bekę z tych co to go wyzywają, wyklinają, nienawidzą. Ale internet zapłonie, trzeba robić zapasy popcornu.

0

@Safrani Zamień pis na słowo "polski polityk" i wtedy wszystko się zgadza.

0

@Hosh Ależ się poniesie huk gdy dostanie tę ZP.

1

@RoberDzik Ktoś wie jaki my mamy interes aby w tym,że stacjonują tam nasi żołnierze?

9

@NeroTFP1 Dla mnie to kolejny kult konsumpcjonizmu i tyle. Tak samo zresztą jak przerobiono nasze pozostałe święta. A podobnym praktykom mówię stanowcze NIE.

0

@okiemtypera_lucaxx95 No i nie podobasz mi się....

0

@Zoker W większości nadal nie mają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pepo_barcarzadzi Gratuluję podejścia, bo to ułatwia wiele spraw w życiu. Mimo wszystko jednak odrobinę godności warto zachować.

0

@pepo_barcarzadzi Czego mu zadrościsz? Wstydu na cały kraj? Jeszcze gdyby był młodszy to byc moze miałby czym imponować na takim nagraniu. Ale w tym wieku wystawiać się na publiczny widok to musi być trauma.

1

No i pięknie. La Vinotinto stanęło na wysokości zadania.

4

Całe nasze życie to tylko jedno wielkie powolne samobójstwo.

0

@draxidox Kaczyński wyszedł aby cyknąć sobie pamiątkową fotkę z grupką dzieciaków. Dobrze że dzieciaki się zgodziły, miłą pamiątkę będzie miał prezes.

0

@esem91 Dobrze, elegancko robi. Dobry przekaz leci.

0

@MesQueUnClub96 Chodziło mi o lobby które to robi. Ale skoro nie ma problemu z koszulką,to komu przeszkadza opinia gracza który mówi że nie chce tego gówna podpisać? Przecież to tylko kawałek szmaty więc co komu do tego co ten zawodnik z tym zrobi?

0

@MesQueUnClub_87 Ja i tak zakrywam druga ręką, coby jakaś ukryta kamerka nie nagrała pinu.

0

@PatrykBarca Myślałem, że piszemy o rekordzie frekwencji w Polsce. To skąd to porównanie z USA? Niczego nie ujmuję tej wykonawczyni. Napisałeś tylko że rekord nie do pobicia,a moim zdaniem takie liczby bez problemu by się wyprzedały i tyle. Kwestia samej organizacji, a nie braku zainteresowania. Poza tym to nie jest tak,że polski artysta ma u nas jakies fory pod tym względem i raczej sam fakt że ktoś przyjeżdża z zagranicy budzi większe zainteresowanie.

3

@MesQueUnClub96 Różnica jest taka że niepełnosprawni nie maja swojego lobby i nie narzucają innym swego światopoglądu. Ba - nawet nie walczą jakoś mocno o sprawy które ich dotyczą w praktyce a które miałyby im usprawniać funkcjonowanie w społeczeństwie. A to sa prawdziwe problemy,a nie wymysły jakichś ------ów którzy się na siłą narzucają wszystkim wokoło.

0

@Rastafarnianin Konrad ostro o europarlamentarzystach z Konfederacji.

0

@Katalonbar Ale czemu nie do pobicia? Przeciez taki Podsiadło na pniu wyprzedaje stadiony - kwestia tylko organizacji gdyby ktoś chciał to pobić.

0

@norbi77 Nihil novi.

0

@AFA Pracujesz u Donalda T. ? Wstydu nie masz?

0

@abram3k Sporty walki ,a szlachetny sport. Wybierz jedno. A zwłaszcza w obecnej dobie to sporty walki nazywane dla zmyłki dyscyplinami "kobiecymi" rzeczywiscie mają wiele wspólnego ze szlachetnością

2

@Comentateiro "Dla mnie PiS to mafia i rozumiem ten tok myslenia." Policja nawet z mafią czasami się dogaduje.

4

@partymaker Jak widać 6 osób zainteresowało.

0

@Comentateiro Jakimi wyłomami? To już dochodzimy do sytuacji gdy jeden poseł z drugim bez zgody wodza nie może nic zdziałać? To ich wyborcy są od rozliczania ich działań a nie wodzowie partii.

8

@Comentateiro No niestety oni nie mają żadnych granic. A ja jako obywatel chciałbym aby znajdowali jakieś kwestie newralgiczne dla dobra kraju ponad podziałami. Jak widać jednak musi być mur i już. Gdy posłanka chciała wyjąć cegłę to ją zaszczuli i pogonili. A jeszcze ktoś temu przyklaskuje. Plemienna mentalność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?