@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.
@Safrani No i tak powinno być stanowione prawo w podobnych kwestiach. Jeśli mieszkańcy lokalnie tego właśnie chcą to tak powinno to być wprowadzane, a nie ogólnie prohibicja na cały kraj
@kruszol Akurat jeśli chodzi o wypowiedzi na temat ligi arabskiej to za to mu właśnie płacą. A ludzie wcale nie mają tego gdzieś jak widać, bo wystarczy że coś przegra albo coś strzeli i zaraz fala hejtu się podnosi. Juz co prawda coraz mniejsza ale jednak.
Co tam we flashscore za magicy siedzą? W przerwie meczu Porto- MU jako strzelec gola widniał Samu Omorodion. A teraz widnieje Samu Aghahowa. Piłkarz oczywiscie ten sam,ale coś mu z nazwiskiem pokręcili. @FcPortoFan1999 Która forma prawidłowa?
@Stinger_ Temat zamykamy. Łyżka dziegciu jednak nie trafia do miodu. Niniejszym odszczekuję swe słowa i sypię głowę popiołem że zwątpiłem w wielką Jagę. Nasze kluby rozwaliły system. Co za wieczór. Do tego stawak w meczu Jagi była podwójna bo urwała punkty naszemu bliskiemu rywalowi w rankingu UEFA. Coś pięknego
1
@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.
0
@mekston Podejrzewam, że nie ma ściśle wyznaczonych kwestii tylko tak ogólnie ma być ambasadorem ich marki.
1
@BorzyKrzys SB-cy po prostu zastępują jedną kukiełkę inną.
1
@tristan87 "jestem hardkorem"
3
@betonito "tego człowieka" Nie wiedziałem że to jest człowiek. Dla mnie to jest zwykły ******* bez krzty honoru.
0
Dokładnie tak Panie Trenerze. Reprezentacja jest ponad wszystkim i tak powinno pozostać.
1
@Schoogs Przecież ziemniaki i kartofle to jest to samo. A pyry jeszcze nie jadłem, nawet nie wiem co to takiego.
0
@icmmii Messi ma już Billion Community?
1
@Bocheno1 Z tych co wymieniłeś to tylko ziemniaki. No i czasem makaron do rosołu.
0
@Safrani Kwestia nazewnictwa - a tak to często jest w mediach określane. Przecież wiadomo o co chodzi.
1
@Kapitan hawk Dobrze że to nie pykło
8
@macio_944 SIUUUbscribe XD. No i namówił
0
@NeroTFP1 Ale Koemana to proszę szanować.
0
@Safrani Ale nocna prohibicja na cały kraj to już krok za daleko. Nawet jeśli dotyczy tylko stacji paliw, a o tym się mówi.
0
@Safrani No i tak powinno być stanowione prawo w podobnych kwestiach. Jeśli mieszkańcy lokalnie tego właśnie chcą to tak powinno to być wprowadzane, a nie ogólnie prohibicja na cały kraj
0
@kruszol Akurat jeśli chodzi o wypowiedzi na temat ligi arabskiej to za to mu właśnie płacą. A ludzie wcale nie mają tego gdzieś jak widać, bo wystarczy że coś przegra albo coś strzeli i zaraz fala hejtu się podnosi. Juz co prawda coraz mniejsza ale jednak.
3
@Nazio_87 Za kilka lat w poprawczaku
-" jak tu trafiłeś?"
- "Poprosiłem Kamila aby wskazał na mapie Ohio,w którym panowała wówczas wspaniała aura"
1
@Culer9002 Te Ohio też zastanawiające. Tak samo jak sus, aura., czy skrót od gadu-gadu (ktoś to jeszcze dzisiaj używa?)
0
@YeastMoss "Czy stanie się tragedia, gdy te dwie grupy nie kupią wódy po 22?" Z taką logiką, to można wprowadzać wiele restrykcyjnych przepisów
0
@BorzyKrzys Kamyk się zesrał na widok Konrada. Ale ten ostatni post to w sumie nie wiem czemu poleciał.
0
@kamyk_23 To tam u was takie narkotyki w sklepie sprzedają?
1
@misterio Ohio i Kamil? Dobrze,że nasi moderanci nie są aż tak restrykcyjni.
1
@barcelonaLM Panom McDonaldom to ukradli nazwisko i tyle maja wspólnego z tym koncernem. Tak więc twoje 40 zł do nich nie trafi.
1
@Stinger_ Pewnie takie wyniki z tymi drużynami by padły raz na 10 meczy. A dziś się to skumulowało. Nieźle
1
@Stinger_ Ależ się zadziało. Gratuluję braku zwątpienia.
1
@tristan87 Potrzymaj mu flaszkę....
0
Co tam we flashscore za magicy siedzą? W przerwie meczu Porto- MU jako strzelec gola widniał Samu Omorodion. A teraz widnieje Samu Aghahowa. Piłkarz oczywiscie ten sam,ale coś mu z nazwiskiem pokręcili.
@FcPortoFan1999 Która forma prawidłowa?
0
@SelloutCrowd Mogłaby tam żona Wojtka przemówić jej do rozumu.
0
@kanver_ Jeszcze Jaga urwała punkty Duńczykom których chcemy przeskoczyć w rankingu
0
@Stinger_ Temat zamykamy. Łyżka dziegciu jednak nie trafia do miodu. Niniejszym odszczekuję swe słowa i sypię głowę popiołem że zwątpiłem w wielką Jagę. Nasze kluby rozwaliły system. Co za wieczór. Do tego stawak w meczu Jagi była podwójna bo urwała punkty naszemu bliskiemu rywalowi w rankingu UEFA. Coś pięknego