@KyloFCB@juarez Są dwie możliwości - albo trolluje więc nie ma co mu odpisywać. Albo pisze na serio, więc i tak z taką inteligencją nic do niego nie dotrze. Czyli tak czy siak nie warto toczyć z nim dyskusji
@Azazel_Pazuzu Akurat Behapowcy to z reguły tacy są. Pierwsi aby nałożyć mandat/karę za brak kasku czy kamizelki,ale gdy zgłosisz im podobny problem jak przedmówca to olewają takie zgłoszenia.
@karci0 Przecież jest odpowiedzialność cywilna, tyle że nie z automatu,ale trzeba udowodnić,że ci rodzice nie dochowali starannej opieki i mogli się przyczynić do popełnienia tych czynów.
@NeroTFP1 Huk z tym co w aucie. Jakieś alternatywy ma aby się obronić. Ale ten w tym kasku to też niezły aparat. Stoi i się gapi,zamiast się zmywać. A potem jeszcze pod koła mu wlazł.
0
@abram3k Za co?
0
@FcPortoFan1999 Ogórkowa liga jednego zespołu.
0
@ini_barca Włożył barwy Realu.
0
@draxidox Też jakaś niepowažna. Tak jakby nie mogła urodzić w weekend, tylko w tygodniu.
0
@Hosh No ale to tez jest element spotkania na wyjazdach. Że trzeba się mierzyć z dodatkową presją. Oczywiście wszystko ma też swoje granice.
0
@BORO_12 Nie takie było pytanie kto do kogo ma podjazd,a kogo z nich biorę.
0
@blaugrana16 Nico. Co to za pytanie.
1
@clyde Ja poczekam aż będą wszystkie części, bo ten serial jest zbyt wciągający aby dawkować odcinki co tydzień
0
@AnsuLamine Dobrze im tak za Zalewskiego
2
@Rust_Cohle Chłopie pchasz się w gips jak ambasada to zobaczy
16
@KyloFCB @juarez Są dwie możliwości - albo trolluje więc nie ma co mu odpisywać. Albo pisze na serio, więc i tak z taką inteligencją nic do niego nie dotrze. Czyli tak czy siak nie warto toczyć z nim dyskusji
0
@negreanu Na pewno robili to aby zaoszczędzić? Czy po prostu z wygody bo mieli bliżej o parę kroków?
1
@Kozinho. Dlatego zawsze trzeba brać to pod uwagę.
39
@juarez "po to sie kupuje i robi wozy na sportowe, zeby smigac." Xd.
1
@Kozinho. On mógł go nawet nie widzieć w lusterku.
0
@kamiVeB Banda debili.
0
@Ziemny Skąd wiadomo że to Polska?
3
@bartas97 Jechać z tą patologią do samego spodu
0
@PatrykBarca No i co z tego. Za Xaviego były inne porządki. Mam nadzieję że teraz nie będzie podobnych wysrywów w mediach.
0
@tristan87 Serii to porównujesz? Wybryk prawdopodobnie jednego kibica do zorganizowanej akcji? Niech jadą z nimi do samego dołu.
0
@PatrykBarca Może Gavi. Tyle że takie rzeczy to nie w mediach ale w szatni powinni załatwiać
0
@Rewolucja123 Tam akurat często notują straty na jesieni a po Nowym Roku odrabiają.
2
@Azazel_Pazuzu Akurat Behapowcy to z reguły tacy są. Pierwsi aby nałożyć mandat/karę za brak kasku czy kamizelki,ale gdy zgłosisz im podobny problem jak przedmówca to olewają takie zgłoszenia.
0
@TheNekro94 @ranger3120 Oby tak było. Piękna liczba by była jakby udało mu się to wykręcić.
0
@tristan87 Chyba niestety nie da rady dobić do tego tysiąca.
0
@Lionel_Messi10 To nie Eminem tylko Scooter
0
@arasz1819 Przecież nie moga karać dwa razy za to samo. Hehe.
Śmiechy żarty,ale dziecka szkoda.
0
@Marian_Pazdzioch Był chłop i nie ma chłopa.
0
@karci0 Przecież jest odpowiedzialność cywilna, tyle że nie z automatu,ale trzeba udowodnić,że ci rodzice nie dochowali starannej opieki i mogli się przyczynić do popełnienia tych czynów.
1
@NeroTFP1 Huk z tym co w aucie. Jakieś alternatywy ma aby się obronić. Ale ten w tym kasku to też niezły aparat. Stoi i się gapi,zamiast się zmywać. A potem jeszcze pod koła mu wlazł.