0

@abram3k Za co?

0

@FcPortoFan1999 Ogórkowa liga jednego zespołu.

0

@ini_barca Włożył barwy Realu.

0

@draxidox Też jakaś niepowažna. Tak jakby nie mogła urodzić w weekend, tylko w tygodniu.

0

@Hosh No ale to tez jest element spotkania na wyjazdach. Że trzeba się mierzyć z dodatkową presją. Oczywiście wszystko ma też swoje granice.

0

@BORO_12 Nie takie było pytanie kto do kogo ma podjazd,a kogo z nich biorę.

0

@blaugrana16 Nico. Co to za pytanie.

1

@clyde Ja poczekam aż będą wszystkie części, bo ten serial jest zbyt wciągający aby dawkować odcinki co tydzień

0

@AnsuLamine Dobrze im tak za Zalewskiego

2

@Rust_Cohle Chłopie pchasz się w gips jak ambasada to zobaczy

16

@KyloFCB @juarez Są dwie możliwości - albo trolluje więc nie ma co mu odpisywać. Albo pisze na serio, więc i tak z taką inteligencją nic do niego nie dotrze. Czyli tak czy siak nie warto toczyć z nim dyskusji

0

@negreanu Na pewno robili to aby zaoszczędzić? Czy po prostu z wygody bo mieli bliżej o parę kroków?

1

@Kozinho. Dlatego zawsze trzeba brać to pod uwagę.

39

@juarez "po to sie kupuje i robi wozy na sportowe, zeby smigac." Xd.

1

@Kozinho. On mógł go nawet nie widzieć w lusterku.

0

@kamiVeB Banda debili.

0

@Ziemny Skąd wiadomo że to Polska?

3

@bartas97 Jechać z tą patologią do samego spodu

0

@PatrykBarca No i co z tego. Za Xaviego były inne porządki. Mam nadzieję że teraz nie będzie podobnych wysrywów w mediach.

0

@tristan87 Serii to porównujesz? Wybryk prawdopodobnie jednego kibica do zorganizowanej akcji? Niech jadą z nimi do samego dołu.

0

@PatrykBarca Może Gavi. Tyle że takie rzeczy to nie w mediach ale w szatni powinni załatwiać

0

@Rewolucja123 Tam akurat często notują straty na jesieni a po Nowym Roku odrabiają.

2

@Azazel_Pazuzu Akurat Behapowcy to z reguły tacy są. Pierwsi aby nałożyć mandat/karę za brak kasku czy kamizelki,ale gdy zgłosisz im podobny problem jak przedmówca to olewają takie zgłoszenia.

0

@TheNekro94 @ranger3120 Oby tak było. Piękna liczba by była jakby udało mu się to wykręcić.

0

@tristan87 Chyba niestety nie da rady dobić do tego tysiąca.

0

@Lionel_Messi10 To nie Eminem tylko Scooter

0

@arasz1819 Przecież nie moga karać dwa razy za to samo. Hehe.
Śmiechy żarty,ale dziecka szkoda.

0

@Marian_Pazdzioch Był chłop i nie ma chłopa.

0

@karci0 Przecież jest odpowiedzialność cywilna, tyle że nie z automatu,ale trzeba udowodnić,że ci rodzice nie dochowali starannej opieki i mogli się przyczynić do popełnienia tych czynów.

1

@NeroTFP1 Huk z tym co w aucie. Jakieś alternatywy ma aby się obronić. Ale ten w tym kasku to też niezły aparat. Stoi i się gapi,zamiast się zmywać. A potem jeszcze pod koła mu wlazł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?