0

@Safrani Ech. Gdyby tylko ci ludzie płacili z własnej kieszeni za szkody jakie powodują bobry to nie miałbym nic przeciwko nim i bobrom.

0

@pluszek Uuuu. To teraz pełen szacunek dla Tuska. Szkoda tylko, że musi dojść do tragedii aby rządzący przejrzeli na oczy.

0

@Kgorecki2500 I bardzo dobrze jak zacznie. Przynajmniej coś dobrego może wyniknąć z takiej gali. Warto wykorzystać takie zasięgi do walki z tym problemem.

0

@sergio5 "... w piłce nożnej błędy się zdarzają..." Czy to stwierdzenie nie przeczy dalszej części jego wywodu?

0

@dzefrej234 Pokaż swój. Może też ktoś cię tak określi.

0

@nowy2016 Ja pamiętam globalne ocieplenie,potem Al Gore straszył globalnym ochłodzeniem. Teraz po prostu straszą zmianami klimatycznymi pod co moga podciągnąć wszystko. A jednoczesnie nie potrafia przewidzieć pogody na tydzień do przodu bo jest zbyt wiele zmiennych.

2

@supraomnes1 Ależ poniesie się huk. Piękna sprawa.

0

@JohnnySilverhand Porównujesz kilkumiesięczne przerwy z kilkuletnimi? I po co te wyzwiska stosujesz? Lepiej się czujesz przez to?

1

@FCB_dimiC Może uratują nogi. Jesli tak to byłby prawdziwy cud.

1

@escarabajo Własnie podczas meczu reprezentacji zwróciłem na niego uwagę. Pisałem wówczas,że ciekawy transfer Benfica zrobiła.

1

@JohnnySilverhand Jak te opcje które wymieniłeś mają się do tych które przewijają się w mediach?

0

@BTW "Portale tyłu zrzutka itd powinny być zakazane." I ty nie jesteś trollem?

0

@BTW Kolejny zadymiarski temat? Dostałeś ostatnio bana za poparcie debili rajdowców na drogach. Nie karmcie trolla

0

@AduŚ07 A można było brać Roberto. To nie - wymyślili jakiegoś Flicka....

1

@Arcybiskup Teraz z każdej strony będzie szła narracja aby zohydzić te inicjatywy. Nie możemy ulegać podobnej propagandzie.

1

@Pedri16Future @SuperPatsonFCB
Probierz od razu zapowiedział,że Wojtek nie wytrzyma i wróci do grania.

1

@Popitek12 Czy.

1

Ależ szalony mecz w Lyonie. Marsylia od piątej minuty w 10, przegrywa, potem zdobywa prowadzenie 2-1, w doliczonym czasie traci gola i za dwie minuty jeszcze wyciąga na 3-2

0

@Kgorecki2500 Keylor Navas przecież dobry poziom prezentował. Aż tak zjechał?

1

@Mroziu Sezon jest długi. A Flick nie boi się eksperymentów. Jeśli są tak dobrzy aby grać w pierwszym składzie to dostaną swoją szansę.

0

@TheMazixX Dzis pewnie wymuszona zmiana bramkarza trochę pokrzyżowała szyki. Tak by pewnie zagrał kilkanaście minut.

0

@NeroTFP1 Dlaczego do tego bilansu bierze się pod uwagę tylko akcyzę? Przecież to jest cała masa niepoliczalnych wpływów. Od momentu
wyprodukowania surowców, samej produkcji gdzie pracownicy i przedsiębiorcy płaca podatki, po cała logistykę która ten alkohol dostarcza do sklepu, potem w sklepie. Na każdym kroku tego procesu jakieś podatki spływają do budżetu państwa.

0

@FCB_dimiC Chłop juz pewnie szampana otworzył.

0

@Ojciec5tkidzieci Te rezolucje masowo wydawane maja w ogóle jakikolwiek sens?

0

@Popitek12 Cruyff powiedział cos o Maradonie?

0

@WiernyKibic111 Chyba bym wyrzucił telewizor jakbym go u nas zobaczył.

2

@NeroTFP1 Za pornografię dziecięcą 2,5 roku? Przeciez to jest jakiś żart.

2

Inter - Milan i City -Arsenal. Hity dzisiaj.

2

Parma co odwaliła to czapki z głów. Zmiennik dwie asysty w 93 i 95 minucie i wyciąga na remis. Strzelcy też zmiennicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?