0

@arasz1819 A to spoko. Nie śledzę jego aktywności. Jeśli faktycznie w tym czasie udziela się gdzies indziej to słabo to wygląda.

0

@arasz1819 Nie lepiej dać im pracować w spokoju, a nie lansować się na pokaz?

0

@Rupert_Haubica Gol to gol. Punktów za styl tu nie dają.

0

@tomek8756 A ten ozdrowiał już?

3

@bartas97 I to jest dopiero nieokiełznany żywioł. Wodę da się jakoś utrzymać w ryzach, ogień można ugasić - przed głupota ludzką nic nie uchroni.

1

@Linnox W sumie jak dla mnie jedyny argument aby mistrzostwo dla Bayernu mnie nie wnerwiło.

0

@kamyk_23 Jeszcze raz. Czym się różnisz od tego człowieka z filmiku? Sam wrzucałeś niedawno zdjęcie śpiącego Kaczyńskiego z podpisem - "Szkoda,że nie w poziomie". Czekam na argumenty.

1

Komentarz usunięty

2

@kamyk_23 Czy ty jesteś głuchy czy tylko udajesz? Przecież tam padają wyraźne słowa "żeby tego tuska zabić kampanię"

0

@tristan87 Ubezpieczyć jak ubezpieczyć. Ale co jak co to ja bym zrobił wszystko aby się wynieść z takiego miejsca.

1

@barcelonaLM To nie jest ruski. W alfabecie rosyjskim nie ma litery "j".

1

@ArcziArtt Oby tak było do końca,ale jednak na jakies wnioski czy oceny jeszcze za wczesnie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Też wyzywasz pasażerów gdy cię w jakis sposób prowokują w pociągu?

0

@MesQueUnClub96 No tak - bez tego Ronaldo ten sukces smakowałby wam dwa razy gorzej.

1

@Borneo Mamy kurczę powódź,a tusk zamyka kumpli Kaczyńskiego. Widać co go naprawdę interesuję.....

3

@MesQueUnClub96 Co PIS mógł zdziałać przez te 8 lat to zdziałał. Poczekajmy co zostawią po sobie usmiechnięci.....

0

@tbas Poziom tiktokowych bezbeków.

0

@Encore To byłby kosmos. Najsilniejsza liga świata.

1

@Sysia11 Nikt się nie spina. Ale gdzie Aguero a gdzie Haaland. Inna półka.

0

@Sysia11 Sugerujesz,że to zasługa świetnego City. Otóż nie. Są tacy zawodnicy jak np Inzaghi, którzy nie musza być świetni aby strzelać masę goli. Haaland może ma swoje braki ale i tak robi liczby,których Aguero nigdy by nie wykręcił. Niezależnie od zespołu

0

@Sysia11 W Bvb Erling nie potrzebował ani City ani Pepa aby kręcić świetne liczby czy to w lidze czy w Europie.

0

@tomek8756 "Nieprzytomni ludzie nie sa w stanie powiedzieć czy chcą herbatę, więc nie wlewaj w nich herbaty". Xd

0

@arasz1819 Zidane - widzisz mnie?

4

@Pawlak1992 Ja znam za to taki który nie został obalony - Guardiola nie poradzi sobie w klubie z ograniczonym budżetem.

0

@Tasde W ogóle te automaty to poroniony pomysł. Czas aby to wprowadzać był na początku "rewolucji śmieciowej". Teraz wydaliśmy już kasę na odpowiednie technologie w ZUOK-ach. System działa bardzo sprawnie, te nakrętki miały szansę to jeszcze usprawnić a nagle ktoś wprowadza te automaty, bo chce kopiować zachodni system? Jak w tym sens?

1

@Rastafarnianin Skoro tyle zmodernizowano wczesniej to co jeszcze miał modernizować PIS? Poprawiać fuszerkę po tusku?

3

@Maoao No niestety od nowego roku będziesz musiał odczepiać , bo automaty do przyjmowania butelek prawdopodobnie będą tak skonstruowane aby przyjmowac same butelki

0

@draxidox To jest konfederata?

0

@Lucyfffer Nadal sądzę że to zależy od człowieka a może tez i emocji oraz okoliczności. Znam ludzi kalekich którzy żartują ze swej niepełnosprawności, ale do tego jest potrzebny czas aby spojrzeć z perspektywy na swoją sytuację.

1

@Lucyfffer Czasami śmieszy. To zależy od charakteru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?