@kamyk_23 Jeszcze raz. Czym się różnisz od tego człowieka z filmiku? Sam wrzucałeś niedawno zdjęcie śpiącego Kaczyńskiego z podpisem - "Szkoda,że nie w poziomie". Czekam na argumenty.
@Sysia11 Sugerujesz,że to zasługa świetnego City. Otóż nie. Są tacy zawodnicy jak np Inzaghi, którzy nie musza być świetni aby strzelać masę goli. Haaland może ma swoje braki ale i tak robi liczby,których Aguero nigdy by nie wykręcił. Niezależnie od zespołu
@Tasde W ogóle te automaty to poroniony pomysł. Czas aby to wprowadzać był na początku "rewolucji śmieciowej". Teraz wydaliśmy już kasę na odpowiednie technologie w ZUOK-ach. System działa bardzo sprawnie, te nakrętki miały szansę to jeszcze usprawnić a nagle ktoś wprowadza te automaty, bo chce kopiować zachodni system? Jak w tym sens?
@Maoao No niestety od nowego roku będziesz musiał odczepiać , bo automaty do przyjmowania butelek prawdopodobnie będą tak skonstruowane aby przyjmowac same butelki
@Lucyfffer Nadal sądzę że to zależy od człowieka a może tez i emocji oraz okoliczności. Znam ludzi kalekich którzy żartują ze swej niepełnosprawności, ale do tego jest potrzebny czas aby spojrzeć z perspektywy na swoją sytuację.
0
@arasz1819 A to spoko. Nie śledzę jego aktywności. Jeśli faktycznie w tym czasie udziela się gdzies indziej to słabo to wygląda.
0
@arasz1819 Nie lepiej dać im pracować w spokoju, a nie lansować się na pokaz?
0
@Rupert_Haubica Gol to gol. Punktów za styl tu nie dają.
0
@tomek8756 A ten ozdrowiał już?
3
@bartas97 I to jest dopiero nieokiełznany żywioł. Wodę da się jakoś utrzymać w ryzach, ogień można ugasić - przed głupota ludzką nic nie uchroni.
1
@Linnox W sumie jak dla mnie jedyny argument aby mistrzostwo dla Bayernu mnie nie wnerwiło.
0
@kamyk_23 Jeszcze raz. Czym się różnisz od tego człowieka z filmiku? Sam wrzucałeś niedawno zdjęcie śpiącego Kaczyńskiego z podpisem - "Szkoda,że nie w poziomie". Czekam na argumenty.
1
Komentarz usunięty
2
@kamyk_23 Czy ty jesteś głuchy czy tylko udajesz? Przecież tam padają wyraźne słowa "żeby tego tuska zabić kampanię"
0
@tristan87 Ubezpieczyć jak ubezpieczyć. Ale co jak co to ja bym zrobił wszystko aby się wynieść z takiego miejsca.
1
@barcelonaLM To nie jest ruski. W alfabecie rosyjskim nie ma litery "j".
1
@ArcziArtt Oby tak było do końca,ale jednak na jakies wnioski czy oceny jeszcze za wczesnie
0
@okiemtypera_lucaxx95 Też wyzywasz pasażerów gdy cię w jakis sposób prowokują w pociągu?
0
@MesQueUnClub96 No tak - bez tego Ronaldo ten sukces smakowałby wam dwa razy gorzej.
1
@Borneo Mamy kurczę powódź,a tusk zamyka kumpli Kaczyńskiego. Widać co go naprawdę interesuję.....
3
@MesQueUnClub96 Co PIS mógł zdziałać przez te 8 lat to zdziałał. Poczekajmy co zostawią po sobie usmiechnięci.....
0
@tbas Poziom tiktokowych bezbeków.
0
@Encore To byłby kosmos. Najsilniejsza liga świata.
1
@Sysia11 Nikt się nie spina. Ale gdzie Aguero a gdzie Haaland. Inna półka.
0
@Sysia11 Sugerujesz,że to zasługa świetnego City. Otóż nie. Są tacy zawodnicy jak np Inzaghi, którzy nie musza być świetni aby strzelać masę goli. Haaland może ma swoje braki ale i tak robi liczby,których Aguero nigdy by nie wykręcił. Niezależnie od zespołu
0
@Sysia11 W Bvb Erling nie potrzebował ani City ani Pepa aby kręcić świetne liczby czy to w lidze czy w Europie.
0
@tomek8756 "Nieprzytomni ludzie nie sa w stanie powiedzieć czy chcą herbatę, więc nie wlewaj w nich herbaty". Xd
0
@arasz1819 Zidane - widzisz mnie?
4
@Pawlak1992 Ja znam za to taki który nie został obalony - Guardiola nie poradzi sobie w klubie z ograniczonym budżetem.
0
@Tasde W ogóle te automaty to poroniony pomysł. Czas aby to wprowadzać był na początku "rewolucji śmieciowej". Teraz wydaliśmy już kasę na odpowiednie technologie w ZUOK-ach. System działa bardzo sprawnie, te nakrętki miały szansę to jeszcze usprawnić a nagle ktoś wprowadza te automaty, bo chce kopiować zachodni system? Jak w tym sens?
1
@Rastafarnianin Skoro tyle zmodernizowano wczesniej to co jeszcze miał modernizować PIS? Poprawiać fuszerkę po tusku?
3
@Maoao No niestety od nowego roku będziesz musiał odczepiać , bo automaty do przyjmowania butelek prawdopodobnie będą tak skonstruowane aby przyjmowac same butelki
0
@draxidox To jest konfederata?
0
@Lucyfffer Nadal sądzę że to zależy od człowieka a może tez i emocji oraz okoliczności. Znam ludzi kalekich którzy żartują ze swej niepełnosprawności, ale do tego jest potrzebny czas aby spojrzeć z perspektywy na swoją sytuację.
1
@Lucyfffer Czasami śmieszy. To zależy od charakteru.