@Majkel34 Niezależność polityczna, ideologiczna i materialna w II RP? To tylko frazes. Opozycja,cenzura i biedota - taka była rzeczywistość. Owszem patrząc z perspektywy globalnej to moze się to broni,ale z perspektywy obywatela II RP to juz niekoniecznie było tak kolorowo.
@Deviler Wolność to raczej możliwość wyboru przedsiębiorcy jaką formę płatności preferuje. Klient nie jest wtedy do niczego zmuszany - ma wolność wyboru z czyich usług skorzysta. Natomiast gdyby przedsiębiorca byl zmuszany do przyjmowania nakazanych form płatności to o jakiej wolności mowa?
@priest9999 Mi bardziej chodzi o to jak traktują tych którzy próbują się przedostać drogą morską. W najlepszym przypadku dostają szalupy i pod siłą odprowadzani są np. w stronę Indonezji czy w innym kierunku. Do tego gdy ktoś zniszczy swoje dokumenty to jest pozbawiany prawa choćby o wnioskowanie o status uchodźcy. Dziś efekt jest taki, że drogą morską na chama mało kto próbuje się tam dostać. Gdyby w Europie poszedł taki sam przekaz i polityka zero litości to też by się to urwało. Przykładem jest Maroko które strzeże swych granic bezlitośnie i jest to szczelne do momentu gdy chcąc coś ugrać na swą korzyść pozwalają migrantom forsować granicę od swej strony.
@priest9999 Australia to pod tym względem ma "luksus", bo pod względem geograficznym są w miarę chronieni. Do tego dochodzi polityka "zera tolerancji" dla nielegalnej migracji.
@MesQueUnClub_87 To się okaże. Poczekajmy czy ten skandaliczny wyrok się uprawomocni. Jesli tak to marna jest przyszłość kabaretów czy standupów w Polsce.
@kanver_ Tak - straszne. Za to że to w ogóle wyciekło do prasy nawet z nikim z nich bym nie rozmawiał na jego miejscu. Ty byś rozmawiał z kimś kto ci pluje w twarz?
@norbi77 W kodeksie prawnym nie ma takiej definicji jak odklejenie. Czy tu gdzieś padają jakieś nazwiska albo są ich fotografie? Ja tam widzę dwie figurki. Wszelkie skojarzenia to już indywidualna sprawa odbiorcy.
@Roobo No ciekawe. Tęczowe flagi i godła są dozwolone, bo nie sa flagami i godłem. A tutaj nie padają żadne dane osobowe, tylko dwa słowa, postacie mocno przerysowane. Skąd wiadomo o jakie postacie w rzeczywistości chodzi? Czyżby proceder przestawiony w tym filmiku wskazuje na jakieś realne postacie?
@tbas W jaki sposób krzywdzi? Nie zakładam że celowo odmawia operacji i siedzi na l4. Tej sprawy nie poruszam bo nic o niej nie wiemy. Chodzi mi tylko o brak przedłużenia umowy itd. Za to co zarząd z nim wyczyniał nie powinien się uginać i tyle. Ja jako kibic nie mam mu tego za złe.
0
@FCBparasiempre Napisz co teraz robi.
0
@BorzyKrzys Ciekawe czy ci ludzie,którzy to kupują zdają sobie sprawę ile zarabia robotnik w Bangladeszu za produkcję tych szmat.
0
@blaugrana900 Za rysę na aucie się ciągać po sądach? Oddac pięknym za nadobne i kwita
1
@Majkel34 Niezależność polityczna, ideologiczna i materialna w II RP? To tylko frazes. Opozycja,cenzura i biedota - taka była rzeczywistość. Owszem patrząc z perspektywy globalnej to moze się to broni,ale z perspektywy obywatela II RP to juz niekoniecznie było tak kolorowo.
1
@Lukikiki Jak będzie brak prądu to gdzie zrobisz zakupy skoro kasy fiskalne teraz musza być online?
1
@MichuZ44 Patrzy tylko z wąskiej perspektywy.
4
@Deviler Wolność to raczej możliwość wyboru przedsiębiorcy jaką formę płatności preferuje. Klient nie jest wtedy do niczego zmuszany - ma wolność wyboru z czyich usług skorzysta. Natomiast gdyby przedsiębiorca byl zmuszany do przyjmowania nakazanych form płatności to o jakiej wolności mowa?
0
@MichuZ44 Jak ruski albo pijany to pewnie się otrzepał i poszedł dalej
1
@priest9999 Mi bardziej chodzi o to jak traktują tych którzy próbują się przedostać drogą morską. W najlepszym przypadku dostają szalupy i pod siłą odprowadzani są np. w stronę Indonezji czy w innym kierunku. Do tego gdy ktoś zniszczy swoje dokumenty to jest pozbawiany prawa choćby o wnioskowanie o status uchodźcy. Dziś efekt jest taki, że drogą morską na chama mało kto próbuje się tam dostać. Gdyby w Europie poszedł taki sam przekaz i polityka zero litości to też by się to urwało. Przykładem jest Maroko które strzeże swych granic bezlitośnie i jest to szczelne do momentu gdy chcąc coś ugrać na swą korzyść pozwalają migrantom forsować granicę od swej strony.
2
@Arden Lekarze się różnią w swoich zdaniach, ale eksperci z La Rambli o dziwo jednomyślni.
1
@barcelonaLM Co to za chłoptaś w przykrótkich spodenkach?
2
@priest9999 Australia to pod tym względem ma "luksus", bo pod względem geograficznym są w miarę chronieni. Do tego dochodzi polityka "zera tolerancji" dla nielegalnej migracji.
4
@kamyk_23 Rzeczywiście ja zaorał i wyjaśnił. Liczba argumentów w jego wypowiedzi poraża. Jest ich całe okragłe ZERO.
3
@kamyk_23 Na co mają się oczy otworzyć? Że nawet wśród księży są czarne owce? Są - tak jak wszędzie zresztą.
1
@MesQueUnClub_87 To się okaże. Poczekajmy czy ten skandaliczny wyrok się uprawomocni. Jesli tak to marna jest przyszłość kabaretów czy standupów w Polsce.
0
@kanver_ Tak - straszne. Za to że to w ogóle wyciekło do prasy nawet z nikim z nich bym nie rozmawiał na jego miejscu. Ty byś rozmawiał z kimś kto ci pluje w twarz?
1
@norbi77 W kodeksie prawnym nie ma takiej definicji jak odklejenie. Czy tu gdzieś padają jakieś nazwiska albo są ich fotografie? Ja tam widzę dwie figurki. Wszelkie skojarzenia to już indywidualna sprawa odbiorcy.
0
@escarabajo Jednak dokonał. A jaką 9-tkę miałes na mysli w Benfice? Cabrala czy kogos innego?
0
@norbi77 Kradziez dokonana przez kogo? Padają tu jakies dane wskazujące na jakieś realne postacie? No chyba że były w opisie, tytule, to wtedy ok.
1
@Roobo No ciekawe. Tęczowe flagi i godła są dozwolone, bo nie sa flagami i godłem. A tutaj nie padają żadne dane osobowe, tylko dwa słowa, postacie mocno przerysowane. Skąd wiadomo o jakie postacie w rzeczywistości chodzi? Czyżby proceder przestawiony w tym filmiku wskazuje na jakieś realne postacie?
0
Benfica jakiego kota kupiła za 11 mln -Akturkoglu prawie z hat-trickiem
0
O proszę. Dembele z golem. Brawo kocurze.
2
@tbas W jaki sposób krzywdzi? Nie zakładam że celowo odmawia operacji i siedzi na l4. Tej sprawy nie poruszam bo nic o niej nie wiemy. Chodzi mi tylko o brak przedłużenia umowy itd. Za to co zarząd z nim wyczyniał nie powinien się uginać i tyle. Ja jako kibic nie mam mu tego za złe.
1
Jestem całym sercem z zawodnikiem za to co klub z nim wyczyniał.
2
@BorzyKrzys A mnie śmieszy to "oburzenie".
0
@Sinirsey No i fajnie. Szybko zleci.
0
@Safrani Rower mu się znarowił.
0
@zodiak_10 Niby tylko jakaś Liga Narodów, a fanów Messiego od razu boli dupa i muszą o tym pisać.
0
@tbas Dla mnie to juz na zawsze Szwecja w piłce będzie kojarzyć się z Ibrą.
0
Te uczucie gdy Szwecja strzela gola i sprawdzasz a tu zaskoczenie że to nie Ibra strzelił