@Rastafarnianin Tak. Wyobrażamy sobie. Poszedł przekaz aby ludzie zrozumieli co oznacza kredyt 0% i czemu kolejna z obietnic idzie do kosza. Co jest bardzo dobre akurat że się z tego wycofują
@Awtameok_Klana Nie. Poczta nie musi istnieć. Mieliśmy zginąć już gdy inpost przejął przesyłki sądowe i jakoś przetrwaliśmy. Ale wcale nie musimy poczty likwidować. Choć nie wiem czy jest możliwa udana reforma tak skostniałej struktury.
@BorzyKrzys "Niemki czyste, oczywiste, dobre są na żonę Miałbyś zawsze wysprzątane mieszkanie z balkonem Lecz jak czułbyś się w tym domu czystym, oczywistym Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku mówił po niemiecku?"
@Awtameok_Klana Nie ma kogo zwalniać? To dlaczego firmy prywatne w tym sektorze mają mniej ludzi a działają sprawniej? Nawet wliczając tych co mają działalność na siebie
@clyde A to ktoś tego nie był świadomy? Pełno jest doniesień o osobach publicznych które kogos zgwałciły/molestowały. Ta wzmianka nie ma żadnego sensu w tym doniesieniu.
@kanver_ Jakie wojenki z klubem? Z tego co pamiętam to chyba zrezygnował z Cubarsiego na Euro aby dać mu odpocząć i by nie grał na dwóch turniejach po sobie.
@mekston Mam nadzieję,że Yamal nie będzie miał swego antagonisty tak jak Messi miał CR. Owszem to wpływa na medialność, podsyca emocje, zainteresowanie,ale mam nadzieję,że tak nie będzie. Taki Ronaldinho czy Maradona chyba nie mieli takich porównań z kims konkretnym przez całą swoja karierę.
11
@clyde Ja bardzo miło wspominam Luuka.
2
@TheNekro94 "wspierają myśliwych" - to akurat ich wielki plus
1
@Rastafarnianin Tak. Wyobrażamy sobie. Poszedł przekaz aby ludzie zrozumieli co oznacza kredyt 0% i czemu kolejna z obietnic idzie do kosza. Co jest bardzo dobre akurat że się z tego wycofują
0
@MesQueUnClub96 A jak często myślisz o Imperium Rzymskim?
0
@verdant Nie wiem czy to jest notoryczne, nie wiem czy to jest zamierzone. Generalnie to mi to wisi i śmieszy mnie "oburzenie" co poniektórych.
1
@Lucerfi Widocznie mają w tym jakis interes skoro to ujawniają. O ile to oczywiście jest prawda.
0
@Kgorecki2500 I tak to powinno wyglądać w realu. A jako premię to za ten przejazd jeszcze kopa w dupę powinien dostać i wypad z pojazdu.
0
@ObiwanKenobi Świetny bo warto pamiętać,że przyszedł za darmo. Barca straciła na nim na pierwszym kontrakcie,ale na tym drugim zyskała.
0
@Kgorecki2500 Chętnie bym go zobaczył w Barcy
1
@arasz1819 W złym kierunku to zmierza niestety.
0
@John_Doe Skoro przyjęła obywatelstwo francuskie, to czy ci się to podoba czy nie, nie jest błędem określenie jej jako francuskiej uczonej.
1
@Awtameok_Klana Nie. Poczta nie musi istnieć. Mieliśmy zginąć już gdy inpost przejął przesyłki sądowe i jakoś przetrwaliśmy. Ale wcale nie musimy poczty likwidować. Choć nie wiem czy jest możliwa udana reforma tak skostniałej struktury.
1
@lioney10 Jakis italianiec chyba.
1
@BorzyKrzys "Niemki czyste, oczywiste,
dobre są na żonę
Miałbyś zawsze wysprzątane
mieszkanie z balkonem
Lecz jak czułbyś się w tym domu
czystym, oczywistym
Gdyby w kuchni ktoś przy dziecku
mówił po niemiecku?"
2
@Awtameok_Klana Nie ma kogo zwalniać? To dlaczego firmy prywatne w tym sektorze mają mniej ludzi a działają sprawniej? Nawet wliczając tych co mają działalność na siebie
0
Weghorst w reprezentacji to wymarzony dżoker.
0
@Encore A Pele nie miał przypadkiem 1000 strzelonych goli?
0
@Arden No zobaczymy panie Donald. Zobaczymy.
0
@Chucky Żartujesz? Mecze reprezentacji to clou tego sportu. Mecze klubowe tylko wypełniają przerwy pomiędzy meczami reprezentacji.
0
@clyde A to ktoś tego nie był świadomy? Pełno jest doniesień o osobach publicznych które kogos zgwałciły/molestowały. Ta wzmianka nie ma żadnego sensu w tym doniesieniu.
0
@sevs Czemu sam nie jesz tych owoców?
2
@kubix05 Jeszcze "trąbki" z mleczu/mniszka były.
0
@kanver_ Jakie wojenki z klubem? Z tego co pamiętam to chyba zrezygnował z Cubarsiego na Euro aby dać mu odpocząć i by nie grał na dwóch turniejach po sobie.
0
@marcin62 Jakie znaczenie w tej informacji ma wzmianka o ich zawodach?
8
@Szakalaka12369 Nawet nie wiesz jak cieszy ten news o Poczcie Polskiej. W końcu ktoś robi trochę porzadku w tym skostniałym molochu.
3
@tomek8756 W końcu będzie można odetchnąć.
0
@BorzyKrzys Porównanie akurat z Pulp fiction zasadne,bo w tamtym roku w Cannes film Kieslowskiego-"Czerwony" przegrał właśnie z filmem Tarantino
1
Ben Yedder i Perisić. Chciałbym ich zobaczyć w Barcy.
0
@mekston Mam nadzieję,że Yamal nie będzie miał swego antagonisty tak jak Messi miał CR. Owszem to wpływa na medialność, podsyca emocje, zainteresowanie,ale mam nadzieję,że tak nie będzie. Taki Ronaldinho czy Maradona chyba nie mieli takich porównań z kims konkretnym przez całą swoja karierę.
0
@Baros1990 @Rhaan @LjakRoberciik Wymienicie mi dla przykładu jakichś znanych graczy z Eredivisie? Bo tych z Arabii to można wymieniać na pęczki.