@misterio Tyle ze podobno tam nie było takich drzew z których by można było zrobić jakies rolki. Chodziło mi o to że starożytni ludzie nie byli tacy głupi i to że my się głowimy nad ich dokonaniami i czasami zakładamy interwencję obcych bo nie wiemy jak oni to zrobili.
@Lama20 Swoją drogą łatwo w Polsce zapisać się na lata. Wystarczy wprowadzić jakiś nowy rodzaj podatku i już każdy kojarzy Belkę. A kto pamięta premierostwo Buzka, Suchockiej, Pawlaka, Kaczyńskiego, Marcinkiewicza? Belka zaś jest ponadczasowy
@barteq 'Dlatego potem w pracy również tego oczekują i nie mają cierpliwości i konsekwencji w pracy" - dokładnie tak. Teraz nawet małe dzieci już się do tego przyzwyczajają - np w grach gdzie od razu mają efekt gdy poprzesuwają palcem po ekranie. A gdy trzeba wykonać jakąś prace manualną która wymaga cierpliwości i czasu, to zaraz to przestaje je interesować i zaczyna się marudzenie.
@Tabaluga37 Mogę się mylić, ale ja to odczytuję trochę inaczej - pamiętam czasy kiedy faktycznie żyło się w biedzie porównując to do dzisiejszych realiów,ale jednocześnie wszelkie małe rzeczy cieszyły o wiele bardziej niż to wszystko co obecnie jest na wyciagnięcie ręki. Co jest pewnym paradoksem.
@marcin62 Jeśli rozmawiamy o tej cześci wypowiedzi to jak tak ją przedstawiasz to się nie zgadzam. Natomiast jestem zdania, że młodym przydałoby się dużo pokory. Choć to też takie generalizowanie i dotyczy oczywiście tylko części młodych.
2
@ranger3120 Nie da się wyprać?
0
@matirix20 Ronaldinho, Ibrahimovic, del Piero
1
@misterio Tyle ze podobno tam nie było takich drzew z których by można było zrobić jakies rolki. Chodziło mi o to że starożytni ludzie nie byli tacy głupi i to że my się głowimy nad ich dokonaniami i czasami zakładamy interwencję obcych bo nie wiemy jak oni to zrobili.
3
@misterio No kto by się spodziewał.
0
@Lama20 Swoją drogą łatwo w Polsce zapisać się na lata. Wystarczy wprowadzić jakiś nowy rodzaj podatku i już każdy kojarzy Belkę. A kto pamięta premierostwo Buzka, Suchockiej, Pawlaka, Kaczyńskiego, Marcinkiewicza? Belka zaś jest ponadczasowy
0
@LjakRoberciik Jaki syn inżyniera? To jakis białas.
1
@Marian_Pazdzioch Oby nie dali się ogłupić harrisowej.
2
@blakkudium Żan Pier Papier.
1
@barteq 'Dlatego potem w pracy również tego oczekują i nie mają cierpliwości i konsekwencji w pracy" - dokładnie tak. Teraz nawet małe dzieci już się do tego przyzwyczajają - np w grach gdzie od razu mają efekt gdy poprzesuwają palcem po ekranie. A gdy trzeba wykonać jakąś prace manualną która wymaga cierpliwości i czasu, to zaraz to przestaje je interesować i zaczyna się marudzenie.
1
@Tabaluga37 Mogę się mylić, ale ja to odczytuję trochę inaczej - pamiętam czasy kiedy faktycznie żyło się w biedzie porównując to do dzisiejszych realiów,ale jednocześnie wszelkie małe rzeczy cieszyły o wiele bardziej niż to wszystko co obecnie jest na wyciagnięcie ręki. Co jest pewnym paradoksem.
0
@marcin62 Jeśli rozmawiamy o tej cześci wypowiedzi to jak tak ją przedstawiasz to się nie zgadzam. Natomiast jestem zdania, że młodym przydałoby się dużo pokory. Choć to też takie generalizowanie i dotyczy oczywiście tylko części młodych.
0
@marcin62 Chyba umknęło ci jednak sedno tej wypowiedzi.
0
@mekston Przynajmniej nie będzie wyglądał jak ten wspomniany brudnopis. A to wielki plus.
0
@mekston Nie zamierzam. To nie Messi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Widać że ma chłopak głowę na miejscu.
0
@Gall @Murazor Może po prostu ruskie znowu wywołuja ferment?
5
@Arden Co w głowie to i na głowie.
1
@Arden Zima.
0
@Zip To sprawdź na filmwebie filmografię i znajdziesz.
1
@PatrychoO Czasami tak to jest w tych quizach. Przyznam że myślałem że przez tyle lat to będzie nawet więcej niż 118 graczy.
1
@NeroTFP1 Pogorzelisko i Labirynt.
1
Podrzucam quiz - jaki wynik osiągniecie? Mi się udało 70 - https://www.jetpunk.com/user-quizzes/1372650/pilkarze-barcelony
0
@Linnox Myślicie,że w obecnych czasach byłoby możliwe aby Leonardo zagrał Jordana?
0
@Barcaa12 Niby jest,ale tylko na papierze.
0
@Barcaa12 Wcześniej nie rządził a i tak nikt takiej współpracy nie podejmował.
0
@Safrani Serio? Wiatraki od których odchodzi cała Europa to twoje marzenie?
0
@Safrani Tylko czy przy tych kalkulacjach ktoś bierze pod uwagę jaki przemysł na tym zarobi?
0
@KrychaFCB Janowski akurat dobrze prowadzi. Na pewno lepsza taka zmiana niz w przypadku Kola fortuny, bo tu to tragedia.
3
@Safrani Powinnismy wspólnie z takimi krajami blokować przepisy które sa wprowadzane na korzyść Niemiec i Francji.