@mordini123 Kos to absolutna rewelacja. Tego nie widziałem. Na szczęście fakt, że jakiś film dostał czy nie dostał Oscara nica dla mnie nie zmienia w odbiorze filmu
@Linghunter88 Homo to po łacinie człowiek. Nie sądzę aby ktoś się brzydził czy bał ludzi. To sztuczne słowo z tej lewicowej nowomowy ewidentnie nie pasuje do znaczenia w jakim jest używane. Zresztą tak samo jak słowo "antysemicki", podczas gdy Żydzi to zaledwie drobny ułamek rasy semickiej,a używane jest to tylko w stosunku do nich.
@AduŚ07 Jasne - ale tutaj to było sporo przed tymi pasami. On go wyprzedził kiedy jeszcze nawet nie zjeżdżał z ronda. Równie dobrze po tym wyprzedzeniu mógł pojechać dalej rondem. I co wtedy też by mu to zaliczyli, że wyprzedzał przed pasami? Według mnie gdyby dysponował tym nagraniem to by się wybronił w sądzie,a może nawet i na miejscu
@mrboom Ok - masz rację - może nie znam skali procederu. Jednak jeśli nie jest zbyt duża i nagminna,to nie widzę powodu do oburzenia. Podejrzewam jednak,że gdyby to byl faktycznie problem, to odbiłoby się to szerszym echem w mediach.
@Stinger_ Nie wiem. Ja tam jedyny samosąd w jakim bym ewentualnie bral udział to taki pod wpływem emocji gdy krzywda spotkałaby mnie lub moich bliskich. Do tych padalców to bym co najwyżej splunął w ich stronę. Ale pastwić się nad kimś? Jakos sobie tego nie wyobrażam
0
Jakoś umknęły mi te doniesienia o Ben Yedderze.
2
@mordini123 Kos to absolutna rewelacja. Tego nie widziałem. Na szczęście fakt, że jakiś film dostał czy nie dostał Oscara nica dla mnie nie zmienia w odbiorze filmu
0
Czy tata czyta cytaty Tacyta?
0
Co ten Celtic - trzech Japończyków w składzie,a na ławce jeszcze Koreańczyk - Asiatic Glasgow
2
@Linghunter88 Homo to po łacinie człowiek. Nie sądzę aby ktoś się brzydził czy bał ludzi. To sztuczne słowo z tej lewicowej nowomowy ewidentnie nie pasuje do znaczenia w jakim jest używane. Zresztą tak samo jak słowo "antysemicki", podczas gdy Żydzi to zaledwie drobny ułamek rasy semickiej,a używane jest to tylko w stosunku do nich.
0
@AduŚ07 Słowacja? Top.
1
@AlexDark00 Chyba na koniu berlińskim
0
@Kgorecki2500 Bo jesteś łosiem
1
@kubix05 O kurczę. Smutna informacja. Wspaniały głos. Ostatnio często słucham tego nagrania z 2016 roku -
0
@tomek8756 No to niezależnie od ustalenia kto kierował są kolejne podstawy do oskarżenia. W najlepszym dla nich wypadku choćby o nieudzielenie pomocy.
1
@Encore Taki Unai Emery idealnie skrojony pod ten klub.
0
@AduŚ07 Jasne - ale tutaj to było sporo przed tymi pasami. On go wyprzedził kiedy jeszcze nawet nie zjeżdżał z ronda. Równie dobrze po tym wyprzedzeniu mógł pojechać dalej rondem. I co wtedy też by mu to zaliczyli, że wyprzedzał przed pasami? Według mnie gdyby dysponował tym nagraniem to by się wybronił w sądzie,a może nawet i na miejscu
0
@AduŚ07 Na tym nagraniu to było sporo przed pasami
10
@tristan87 Ubezpieczyciele w ryk. Teraz musza dodatkowo kombinowac aby wymyślić 10 kolejnych kruczków do odmowy
0
@Safrani Ależ emisja. Gdzie jest UE ja się pytam. Kto na to pozwala.
2
@messi564 Ja z kolei czekam na Ansu
0
@tbas Chciałoby się powiedzieć, że ci młodzi to mają siano we łbie,a potem czytasz jaki mieli wiek....
0
@MesQueUnClub_87 Chyba zapominasz,że na co dzień na każdym kroku ktoś żeruje na innych potrzebujących i nikt tego zbytnio nie piętnuje.
0
@mrboom Ok - masz rację - może nie znam skali procederu. Jednak jeśli nie jest zbyt duża i nagminna,to nie widzę powodu do oburzenia. Podejrzewam jednak,że gdyby to byl faktycznie problem, to odbiłoby się to szerszym echem w mediach.
1
@mrboom A czy ktoś zmusza kogoś aby to kupił? Bez przesady.
0
@Kgorecki2500 Żywcem się okocim.
1
@kamyk_23 A próbowałeś?
1
Patrzę,że Real się rozpędza pomału. Ale to co Bayern odwalił to czapki z głów.
0
Powinni w takim razie ustalić limity minut na sezon i po problemie.
2
Piękne informacje. Jeszcze na La Ramblę powinni zajrzec i utemperować co poniektórych
1
@Radioactive9705 Proszę - wczoraj wpadła mi w oko taka książka a dzisiaj taka rocznica - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5122383/dzika-dywizja-historia-czerwonych-beretow
0
@marcin62 Znamienne jest to "tymczasowo uratowały ludnosć..." Do momentu, kiedy zorganizowali wywózki.
2
@Stinger_ Nie wiem. Ja tam jedyny samosąd w jakim bym ewentualnie bral udział to taki pod wpływem emocji gdy krzywda spotkałaby mnie lub moich bliskich. Do tych padalców to bym co najwyżej splunął w ich stronę. Ale pastwić się nad kimś? Jakos sobie tego nie wyobrażam
1
@FCBparasiempre Podrzucam wspaniały wstrząsający utwór poświęcony tej historii. Polecam włączyć do czytania komentarza.
0
@Tasde Najgorsze,że potem się małolaty naoglądają tego i potem kopiują to na ulicach.