@kamyk_23 I serio siedzisz i czekasz na to aż pojawi się tam w świetle kamer? Pewny jestem, że gdyby tak było, to i tak byś się uruchomił i tak samo pluł jadem
@MesQueUnClub_87 Jasne. Ale oni maja to obcykane. Znajomy opowiadał fajny przypadek jak to pijaczek z wioski zniknął na jakis czas, potem wrócił z kasą i na początku nie chciał powiedzieć gdzie był,ale się w końcu wygadał,że wzięli go do hotelu,tam full wypas - baseny,żarcie, chlanie. A jedyne co robił to podpisywał im jakies papiery. I uważasz że taki ktoś byłby w stanie wskazać przestępców?
@Jakchcesz Typ lubi robić takie rzeczy. Kiedyś widziałem filmik jak obrazował chyba wprowadzanie Polskiego Ładu przez PIS, to chodził po mieszkaniu i je demolował - rozbijał ściany, bił szyby itd. Mieszkanie oczywiście i tak było do remontu, ale widać że on lubi robić takie demonstracyjne pokazówki. Edit - oczywiście tych co wprowadzili te nakrętki to należałoby powiesić za jaja na pierwszej latarni.
@tbas Jeszcze rozumiem właściciela , ale co to za głupi zwrot - koparki przekopały? Operator koparki mózgu nie miał czy jak? W tym przypadku takze on i przede wszystkim on zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Na wszystkich kursach uczą, że to operator przechodzi kurs i to operator ponosi główną odpowiedzialność. Pamiętam jak wtedy jeden kursant spytał czy jak kierownik czy pracodawca wyda mu polecenie na piśmie to to go broni. Dostał następującą odpowiedź - a jeśli będzie pod wpływem alkoholu,a pracodawca wyśle go samochodem na miasto i wyda na to pisemne zezwolenie to czy to coś zmienia?
@betonito Słucham? To zależy. Jeśli ma informacje, że w wyniku tej akcji doszło do zaniechania które naraziło ludzkie życie lub zdrowie to wtedy dobrze prawi. Ale zakładam, że nie ma takich informacji i ufam strażakom jesli piszą,że znają priorytety. Aczkolwiek nie do tego się odnosiłem w poprzednim wpisie.
@Wittgenstein Wiele jest środków do obrony. Gorzej jest z tym, że nie możesz się bronić. Tak naprawdę nawet broń czarnoprochową możesz posiadać bez zezwoleń.
@tristan87 Teraz zważywszy na fakt,że gdyby przesunęli te zorganizowane dożynki,to pewnie wydaliby na to full kasy, to bardzo dobrze,ze nic juz z tym nie kombinowali i tę kasę którą zaoszczędzili mogą teraz przekazać potrzebujacym.
@FabianekMrozek Podejrzewam,że ubezpieczyciel nie jest głupi i składkę skalkuluje w zależności od ryzyka i lokalizacji. I to nie byłoby kilka złotych. Ale to nadal ryzyko tego kto tam mieszka. Nikt nie dopłaca ludziom którzy mieszkają np. w miejscu bez podobnych ryzyk ale z utrudnionym czy oddalonym dojazdem.
@norbi77 Myślisz że ci poszkodowani siedzą teraz przed telewizorem i jest im smutno bo Duda się z nimi nie solidaryzuje? Cokolwiek to znaczy? Wydali pewnie w huk kasy na organizację tej imprezy więc po co mieli to przekładać? Oczywiście, że wyszło faux pas i teraz jest krytyka czy obśmianie w memach ale też bez przesady. A tu gównoburza jakby Duda celowo przeszkadzał w pomaganiu czy coś.
@arasz1819 Tak - chodziło mi o to co napisał generałXavi. Tak czy siak za podobne twierdzenia które zostały brutalnie zweryfikowane ta pani powinna ponieść konsekwencje.
0
@ranger3120 Serio? Brałbyś w tym udział?
0
@kamyk_23 I serio siedzisz i czekasz na to aż pojawi się tam w świetle kamer? Pewny jestem, że gdyby tak było, to i tak byś się uruchomił i tak samo pluł jadem
1
@Rastafarnianin To chyba bardziej susza by pasowała do narracji.
15
@kamyk_23 To co ma według ciebie robić? Worki z piaskiem napełniać?
0
@clyde Jak to nie chciała przyjać zwrotu skoro jeszcze nie zapłaciłaś? Żarty sobie robi.
0
@MesQueUnClub_87 Jasne. Ale oni maja to obcykane. Znajomy opowiadał fajny przypadek jak to pijaczek z wioski zniknął na jakis czas, potem wrócił z kasą i na początku nie chciał powiedzieć gdzie był,ale się w końcu wygadał,że wzięli go do hotelu,tam full wypas - baseny,żarcie, chlanie. A jedyne co robił to podpisywał im jakies papiery. I uważasz że taki ktoś byłby w stanie wskazać przestępców?
0
@Azazel_Pazuzu To akurat wszyscy obecni ministrowie pełnią taką funkcję.
20
@betonito Tomasz Lis
0
@clyde Kurczę - to co z tobą nie tak skoro drżeli o bezpieczeństwo mieszkańców?
Edit - sorry - ale wystawiłaś na pustą.
1
@BorzyKrzys Coś czuję, że przybędzie nam nowe ministerstwo....
1
@Jakchcesz Typ lubi robić takie rzeczy. Kiedyś widziałem filmik jak obrazował chyba wprowadzanie Polskiego Ładu przez PIS, to chodził po mieszkaniu i je demolował - rozbijał ściany, bił szyby itd. Mieszkanie oczywiście i tak było do remontu, ale widać że on lubi robić takie demonstracyjne pokazówki.
Edit - oczywiście tych co wprowadzili te nakrętki to należałoby powiesić za jaja na pierwszej latarni.
1
@tbas Jeszcze rozumiem właściciela , ale co to za głupi zwrot - koparki przekopały? Operator koparki mózgu nie miał czy jak? W tym przypadku takze on i przede wszystkim on zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Na wszystkich kursach uczą, że to operator przechodzi kurs i to operator ponosi główną odpowiedzialność. Pamiętam jak wtedy jeden kursant spytał czy jak kierownik czy pracodawca wyda mu polecenie na piśmie to to go broni. Dostał następującą odpowiedź - a jeśli będzie pod wpływem alkoholu,a pracodawca wyśle go samochodem na miasto i wyda na to pisemne zezwolenie to czy to coś zmienia?
0
@MesQueUnClub_87 To tak nie działa - są słupy itd.
3
@xvcWinterSoldier Ale nie zapominaj, że potem wiele z tych zagubionych osób popełnia samobójstwa.
1
@Safrani Za PISu Intel dobrze i prężnie się rozwijał,planował inwestycje. Za Tuska ponosi straty i wstrzymuje inwestycje. Przypadek? Factos.
0
@betonito Słucham? To zależy. Jeśli ma informacje, że w wyniku tej akcji doszło do zaniechania które naraziło ludzkie życie lub zdrowie to wtedy dobrze prawi. Ale zakładam, że nie ma takich informacji i ufam strażakom jesli piszą,że znają priorytety. Aczkolwiek nie do tego się odnosiłem w poprzednim wpisie.
1
@vangoor To coś podobnego jak sprzedawanie maseczek w czasie pandemii. Chańba
0
1,0 EcoBoost Forda - co powiecie o tym silniku? Ma ktoś z was pojazd z takim silnikiem?
0
@krajana @Wittgenstein
0
@Wittgenstein Wiele jest środków do obrony. Gorzej jest z tym, że nie możesz się bronić. Tak naprawdę nawet broń czarnoprochową możesz posiadać bez zezwoleń.
5
@tristan87 Teraz zważywszy na fakt,że gdyby przesunęli te zorganizowane dożynki,to pewnie wydaliby na to full kasy, to bardzo dobrze,ze nic juz z tym nie kombinowali i tę kasę którą zaoszczędzili mogą teraz przekazać potrzebujacym.
2
@FabianekMrozek Podejrzewam,że ubezpieczyciel nie jest głupi i składkę skalkuluje w zależności od ryzyka i lokalizacji. I to nie byłoby kilka złotych. Ale to nadal ryzyko tego kto tam mieszka. Nikt nie dopłaca ludziom którzy mieszkają np. w miejscu bez podobnych ryzyk ale z utrudnionym czy oddalonym dojazdem.
5
@tristan87 Akurat o Biedronce czytałem wczesniej. Nawet tutaj ktos to wrzucał.
0
@Safrani Szanuj społeczność w której pracujesz. Znam takie w której jest problem aby zrobić zbiórkę na współpracownika.
0
@pikass14 Co ciekawe to słowo skutecznie ucina wszelkie dyskusje na temat tego kto się kim czuje itd.
1
@Culer9002 No i ban poleciał. Kto by się spodziewał
5
@clyde Spoko. Tylko dlaczego zamiast? Nie mogą po prostu stać obok?
1
@norbi77 Myślisz że ci poszkodowani siedzą teraz przed telewizorem i jest im smutno bo Duda się z nimi nie solidaryzuje? Cokolwiek to znaczy? Wydali pewnie w huk kasy na organizację tej imprezy więc po co mieli to przekładać? Oczywiście, że wyszło faux pas i teraz jest krytyka czy obśmianie w memach ale też bez przesady. A tu gównoburza jakby Duda celowo przeszkadzał w pomaganiu czy coś.
0
@arasz1819 Tak - chodziło mi o to co napisał generałXavi. Tak czy siak za podobne twierdzenia które zostały brutalnie zweryfikowane ta pani powinna ponieść konsekwencje.
0
@arasz1819 Napisał że jest wiceministrem. I owszem jest. Choć formalnie pełni funkcję Sekretarza Stanu to ten urząd jest też nazywany wiceministrem.