0

@kamyk_23 To rzeczywiście ma się Pan czym chwalić. Liczyłem jednak na odrobinę refleksji.

2

@Bogan Racja - ale podobne zakazy akurat niewiele tu dają.

1

@draxidox Oficjalne liczby nie obrazują dokładnie skali problemu. Wrzuciłem też dane z czasów pandemii, które są nieco dokładniejsze - wówczas nastąpił wyraźny wzrost.

3

@draxidox A co to daje? Norwedzy pędzą więcej bimbru. Ot taki efekt.
https://www.kacdoktor.pl/blog/alkohol-w-skandynawii Tutaj oficjalne liczby, które nie ujmują oczywiście turystyki alkoholowej oraz produkcji na własne potrzeby. 6,6 litra wobec 9,4 litra w Polsce. Gdy weźmiemy poprawkę na te dwa czynniki, to okaże się,że różnica będzie naprawdę niewielka.
Tutaj liczby obrazujące nieco skalę turystyki alkoholowej która została ograniczona w czasie pandemii - https://www.nettavisen.no/oversatt/sprzeda-alkoholu-w-gwa-townie-ro-nie-nigdy-wcze-niej-nie-by-a-w-norwegii-tak-wysoka/s/12-95-3424254023

0

@kamyk_23 Jak podasz czym różnisz się od fanatyków pisowskich to może i podam.

0

@norbi77 Jakie ma znaczenie? Chyba sam niewiele kopałeś szpadlem w takim razie.

3

@norbi77 Ewidentnie widać że tam jest sucha skorupa. Ciekawe jak Ty byś sobie poradził na jego miejscu.

0

@tomek8756 A Sajuch od tyłu to ....? Brawo panie Piekara.

0

@Krzysztof1987 Z tego co piszą to na początek wystarczy egzekwować te nałożone zakazy. Jeśli kogoś złapią na drodze z orzeczonym zakazem to z automatu powinien iść do więzienia. Zero litości.

0

@Klimach fan No oczywiście że za wyzwiska.

1

@don'T.R.I.P.e Myślę,że nie da się stwierdzić z tego ujęcia co to jest. Być może to jest właśnie ścieżka.

3

@Klimach fan Nie ma żadnej drugiej strony. Zero tolerancji dla takich troglodytów.

0

@don'T.R.I.P.e Po drugiej stronie ulicy ktoś jedzie,więc prawdopodobnie tam jest scieżka.

0

@Lanosss Jeśli sprawa jest w toku, to bieg przedawnienia jest przerwany.

0

@michalggg Wypalić ten rak gorącym żelazem i tyle. Ban na 10 lat na Europę. Dla PSG to samo.

2

Co za ludzie. Masakra.

5

@BTW Każdy normalny członek społeczeństwa życzy sobie aby eliminować tę patologię z dróg. A jak sądzisz inaczej to odwiedź sobie w szpitalu ofiary takich debili i ciekawe co wtedy im powiesz.

1

@Linghunter88 Może i kompleksy. Cholera ich tam wie. Jedno jest pewne. Gdyby CR nie istniał to musieliby go sobie wymyślić.

0

@tristan87 Fogiel lekko zażenowany - "ca ja tu kurna robię"

0

@mekston No i spoko - w takiej sytuacji ok. Jest to zrozumiałe.

0

@BorzyKrzys To jest żart,prawda?

0

@MOLESTA Przepadek pojazdu - xd. Nie ma co - mają rozmach takiesyny. No i zabójstwo drogowe - jestem ciekaw szczegółów tego paragrafu. Natomiast co do zakazu kierowania to nie wiem jak to teraz wygląda,ale chyba powinno to działac tak,że jak kogoś złapią gdy kieruje z orzeczonym zakazem to powinien z automatu iść do więzienia.

0

@Kgorecki2500 Przecież Orlen jest passe. Uśmiechnięta opozycja swego czasu tak obrzydziła mi Orlen,że zawsze gdy widzę ich logo to spluwam na nie.

0

@stone80 Jeszcze raz powtarzam - może nie odniosę się do lat 80-tych,ale w latach 90-tych kibicowanie wyglądało inaczej niż obecnie. Nie musiałeś oglądać meczy aby być kibicem danej drużyny. Były magazyny sportowe,zdjęcia,plakaty. Później telegazeta która dawała już bieżący dostęp do wyników. I to wystarczało.

1

@fart Klopp nadal bez pracy....

1

Boavista ogłosiła w czwartek, że dwóch bramkarzy zerwało więzadła krzyżowe w tym samym dniu. To dopiero (nie)ciekawa sytuacja

0

Nicea co się rozstrzelała.

1

@draxidox Na tym dolnym zdjęciu @draxidox gdy widzi kaszojada.

0

@Kapitan hawk Jeszcze raz - nie piszę o prostowaniu i włączaniu się w dyskusje rozpoczęte przez psychofanów CR.

0

@ricardo0705 Czemu niby ma się zmarnować? Xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?