0

@Arden Oprócz aspektów sportowych to liczą się też inne rzeczy. Widocznie Grabara nie pasuje do tej drużyny

2

@Kondziubarca Mati wstawaj...

13

@ObiwanKenobi Pomijając te aspekty o których wspomniałeś to zawsze mi sie podoba gdy ktoś znajduje sposób na obejście restrykcyjnego prawa. Zresztą mamy w tym długą tradycję i pewne słynne symbole z tym związane - wóz Drzymały, łódka Bols itd. A zwłaszcza lata komuny wykształciły w nas pewne nawyki z którymi łatwiej nam się borykać z idiokracją europejską.

2

@Sysia11 Ja tam bym z daleka się powstrzymał od ocen moralnych tej sytuacji, bo ta ówczesna dziewczyna Kevina utrzymuje że pierwszy zdradził ją właśnie Kevin z jej najlepszą przyjaciółką. Lepiej pozostawić babranie się w tym i niech to robią te osoby w to zamieszane

0

@zuang1995 To już taki poziom tekstów pomijam,ale chodzi mi też generalnie o klimat w tych teledyskach - dziewczyny kuso ubrane, jakieś sportowe samochody itd. Plus te teksty sprowadzające kobiety do roli przedmiotu. Wszystko to ryje banię młodym ludziom

0

@norbi77 Jakiej żenady? Właśnie świetna reklama i z dystansem.

1

@AduŚ07 Ta wypowiedź generała Bartkowiaka jest porażająca.

2

@kamyk_23 Jak widać nie jesteśmy USA. My w swoim kraju idąc do banku musimy wypełniać kwitki przeznaczone wyłącznie dla Wuja Sama i bez tego nie założymy nawet konta.

1

@NeroTFP1 Juz raz pisałem - dlaczego tylko wpływy z akcyzy sa brane do rachunku? A nie wszystkie podatki od momentu produkcji surowca, po jego transport, przerobienie na alkohol, zapakowanie w wyprodukowane wczesniej opakowania,transport do sklepu itd. Na każdym kroku tego procesu sa odprowadzane podatki i zatrudnieni są ludzie. Liczmy rzetelnie,a nie tylko to co pasuje do narracji.

0

@MesQueUnClub_87 A niechaj sobie robią. Dopóki nie będą zmuszać do picia to nie widzę problemu. Inne używki tez powinni zalegalizować i wolna wola co każdy człowiek z tym zrobi.

0

No i wszystko jasne czemu ten fawelarz poleciał. W Realu doskonale sie odnajdzie.

1

@Matheu12 A on nie brał udziału w prawyborach z Komorowskim i je przegrał?

8

@Kessie Bzdury. Profesor Bralczyk jest starszy.

4

@NeroTFP1 Też tego nie śledzę ale czasem mignie mi to PoloTv jak przełączam programy. Niektóre teksty są naprawdę żałosne.

0

@TheNekro94 Jeszcze lepsza sytuacja - ten wypadek zdarzył się około godz 23 gdy to wszystko było zamknięte.

1

@NeroTFP1 "w zasadzie disco polo nie robi nikomu krzywdy, więc jeżeli ktoś chce sobie słuchać, na zdrowie." Co ty piszesz. Tam jest tez patologia. Włącz sobie jakiś pierwszy lepszy teledysk - sama golizna, często teksty promujace rozwiązłość, hulaszczy tryb życia. To tez robi ludziom wodę z mózgu.

0

@TheNekro94 Jesli to jest ta armata ze zdjęcia to widać,że byla odgrodzona. Mieli tam ustawic mur jak na granicy?

2

@KamQiX Pewnie będą ciągać ludzi którzy tę armatę tam ustawili. To jest żałosne. Widać,ze teren odgrodzony, dlaczego ktoś ma odpowiadać za głupotę ofiary?

0

@mmaciass Jesli chodzi o NS2, to takze AfD teraz głośno żąda jego uruchomienia

0

@capoN A u mnie właśnie odwrotnie. Za czasów Mourinho wszyscy z tamtej ekipy budzili skrajnie negatywne emocje. I budzą je do dzisiaj. Na pewno większe niż obecni gracze. Moze po prostu inaczej do tego już podchodzę niż wtedy.

0

@ranger3120 Widziałem kilka promocji w sklepach internetowych. Liczy się?

4

@Cygan BRC Serio coś ci zrobił osobiście czy o co chodzi? Bo jednak życzyć komuś czegoś takiego czy się cieszyć z tego to trzeba mieć naprawdę solidne powody do nienawiści.

1

@betonito Może ci ludzie po prostu nie cierpią na syndrom bambinizmu?

0

@DLFCB A co z ukraińskimi produktami spożywczymi które wyglądem przypominają te produkowane w UE? Też będzie zakaz?

0

@JarekS Oczywiście - oddzielam to. Tyle że tak samo oddzielam tę część Konfederacji która jasno mówi co sądzi o sojuszu z AFD od tej która nie widzi w tym problemu. Dla mnie ci ludzie sa skresleni raz na zawsze. Nie ma wybaczenia i tłumaczenia dla tego ruchu.

0

@negreanu I bardzo dobrze. Za ten sojusz z AfD ci ludzie powinni być wydaleni z kraju za zdradę stanu

1

@bartas97 Dokładnie - ludzie mają króciutka pamięć.

3

@norbi77 Nie spieszą się do konfliktów bo znalazły sposób aby osiągać swe cele bez środków militarnych.

5

No i pięknie się to ułożyło. Strata gola i punktów w ostatnich minutach meczu. Normalnie idealny scenariusz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?