@ObiwanKenobi Pomijając te aspekty o których wspomniałeś to zawsze mi sie podoba gdy ktoś znajduje sposób na obejście restrykcyjnego prawa. Zresztą mamy w tym długą tradycję i pewne słynne symbole z tym związane - wóz Drzymały, łódka Bols itd. A zwłaszcza lata komuny wykształciły w nas pewne nawyki z którymi łatwiej nam się borykać z idiokracją europejską.
@Sysia11 Ja tam bym z daleka się powstrzymał od ocen moralnych tej sytuacji, bo ta ówczesna dziewczyna Kevina utrzymuje że pierwszy zdradził ją właśnie Kevin z jej najlepszą przyjaciółką. Lepiej pozostawić babranie się w tym i niech to robią te osoby w to zamieszane
@zuang1995 To już taki poziom tekstów pomijam,ale chodzi mi też generalnie o klimat w tych teledyskach - dziewczyny kuso ubrane, jakieś sportowe samochody itd. Plus te teksty sprowadzające kobiety do roli przedmiotu. Wszystko to ryje banię młodym ludziom
@kamyk_23 Jak widać nie jesteśmy USA. My w swoim kraju idąc do banku musimy wypełniać kwitki przeznaczone wyłącznie dla Wuja Sama i bez tego nie założymy nawet konta.
@NeroTFP1 Juz raz pisałem - dlaczego tylko wpływy z akcyzy sa brane do rachunku? A nie wszystkie podatki od momentu produkcji surowca, po jego transport, przerobienie na alkohol, zapakowanie w wyprodukowane wczesniej opakowania,transport do sklepu itd. Na każdym kroku tego procesu sa odprowadzane podatki i zatrudnieni są ludzie. Liczmy rzetelnie,a nie tylko to co pasuje do narracji.
@MesQueUnClub_87 A niechaj sobie robią. Dopóki nie będą zmuszać do picia to nie widzę problemu. Inne używki tez powinni zalegalizować i wolna wola co każdy człowiek z tym zrobi.
@NeroTFP1 "w zasadzie disco polo nie robi nikomu krzywdy, więc jeżeli ktoś chce sobie słuchać, na zdrowie." Co ty piszesz. Tam jest tez patologia. Włącz sobie jakiś pierwszy lepszy teledysk - sama golizna, często teksty promujace rozwiązłość, hulaszczy tryb życia. To tez robi ludziom wodę z mózgu.
@KamQiX Pewnie będą ciągać ludzi którzy tę armatę tam ustawili. To jest żałosne. Widać,ze teren odgrodzony, dlaczego ktoś ma odpowiadać za głupotę ofiary?
@capoN A u mnie właśnie odwrotnie. Za czasów Mourinho wszyscy z tamtej ekipy budzili skrajnie negatywne emocje. I budzą je do dzisiaj. Na pewno większe niż obecni gracze. Moze po prostu inaczej do tego już podchodzę niż wtedy.
@Cygan BRC Serio coś ci zrobił osobiście czy o co chodzi? Bo jednak życzyć komuś czegoś takiego czy się cieszyć z tego to trzeba mieć naprawdę solidne powody do nienawiści.
@JarekS Oczywiście - oddzielam to. Tyle że tak samo oddzielam tę część Konfederacji która jasno mówi co sądzi o sojuszu z AFD od tej która nie widzi w tym problemu. Dla mnie ci ludzie sa skresleni raz na zawsze. Nie ma wybaczenia i tłumaczenia dla tego ruchu.
0
@Arden Oprócz aspektów sportowych to liczą się też inne rzeczy. Widocznie Grabara nie pasuje do tej drużyny
2
@Kondziubarca Mati wstawaj...
13
@ObiwanKenobi Pomijając te aspekty o których wspomniałeś to zawsze mi sie podoba gdy ktoś znajduje sposób na obejście restrykcyjnego prawa. Zresztą mamy w tym długą tradycję i pewne słynne symbole z tym związane - wóz Drzymały, łódka Bols itd. A zwłaszcza lata komuny wykształciły w nas pewne nawyki z którymi łatwiej nam się borykać z idiokracją europejską.
2
@Sysia11 Ja tam bym z daleka się powstrzymał od ocen moralnych tej sytuacji, bo ta ówczesna dziewczyna Kevina utrzymuje że pierwszy zdradził ją właśnie Kevin z jej najlepszą przyjaciółką. Lepiej pozostawić babranie się w tym i niech to robią te osoby w to zamieszane
0
@zuang1995 To już taki poziom tekstów pomijam,ale chodzi mi też generalnie o klimat w tych teledyskach - dziewczyny kuso ubrane, jakieś sportowe samochody itd. Plus te teksty sprowadzające kobiety do roli przedmiotu. Wszystko to ryje banię młodym ludziom
0
@norbi77 Jakiej żenady? Właśnie świetna reklama i z dystansem.
1
@AduŚ07 Ta wypowiedź generała Bartkowiaka jest porażająca.
2
@kamyk_23 Jak widać nie jesteśmy USA. My w swoim kraju idąc do banku musimy wypełniać kwitki przeznaczone wyłącznie dla Wuja Sama i bez tego nie założymy nawet konta.
1
@NeroTFP1 Juz raz pisałem - dlaczego tylko wpływy z akcyzy sa brane do rachunku? A nie wszystkie podatki od momentu produkcji surowca, po jego transport, przerobienie na alkohol, zapakowanie w wyprodukowane wczesniej opakowania,transport do sklepu itd. Na każdym kroku tego procesu sa odprowadzane podatki i zatrudnieni są ludzie. Liczmy rzetelnie,a nie tylko to co pasuje do narracji.
0
@MesQueUnClub_87 A niechaj sobie robią. Dopóki nie będą zmuszać do picia to nie widzę problemu. Inne używki tez powinni zalegalizować i wolna wola co każdy człowiek z tym zrobi.
0
No to nieźle. Nawet tam już źle się dzieje -https://www.farmer.pl/fakty/niemiecki-kosciol-katolicki-rozgniewal-rolnikow-wzywa-do-zmiany-sposobu-uzytkowania-gruntow,152008.html
0
No i wszystko jasne czemu ten fawelarz poleciał. W Realu doskonale sie odnajdzie.
1
@Matheu12 A on nie brał udziału w prawyborach z Komorowskim i je przegrał?
8
@Kessie Bzdury. Profesor Bralczyk jest starszy.
4
@NeroTFP1 Też tego nie śledzę ale czasem mignie mi to PoloTv jak przełączam programy. Niektóre teksty są naprawdę żałosne.
0
@TheNekro94 Jeszcze lepsza sytuacja - ten wypadek zdarzył się około godz 23 gdy to wszystko było zamknięte.
1
@NeroTFP1 "w zasadzie disco polo nie robi nikomu krzywdy, więc jeżeli ktoś chce sobie słuchać, na zdrowie." Co ty piszesz. Tam jest tez patologia. Włącz sobie jakiś pierwszy lepszy teledysk - sama golizna, często teksty promujace rozwiązłość, hulaszczy tryb życia. To tez robi ludziom wodę z mózgu.
0
@TheNekro94 Jesli to jest ta armata ze zdjęcia to widać,że byla odgrodzona. Mieli tam ustawic mur jak na granicy?
2
@KamQiX Pewnie będą ciągać ludzi którzy tę armatę tam ustawili. To jest żałosne. Widać,ze teren odgrodzony, dlaczego ktoś ma odpowiadać za głupotę ofiary?
0
@mmaciass Jesli chodzi o NS2, to takze AfD teraz głośno żąda jego uruchomienia
0
@capoN A u mnie właśnie odwrotnie. Za czasów Mourinho wszyscy z tamtej ekipy budzili skrajnie negatywne emocje. I budzą je do dzisiaj. Na pewno większe niż obecni gracze. Moze po prostu inaczej do tego już podchodzę niż wtedy.
0
@ranger3120 Widziałem kilka promocji w sklepach internetowych. Liczy się?
4
@Cygan BRC Serio coś ci zrobił osobiście czy o co chodzi? Bo jednak życzyć komuś czegoś takiego czy się cieszyć z tego to trzeba mieć naprawdę solidne powody do nienawiści.
1
@betonito Może ci ludzie po prostu nie cierpią na syndrom bambinizmu?
0
@DLFCB A co z ukraińskimi produktami spożywczymi które wyglądem przypominają te produkowane w UE? Też będzie zakaz?
0
@JarekS Oczywiście - oddzielam to. Tyle że tak samo oddzielam tę część Konfederacji która jasno mówi co sądzi o sojuszu z AFD od tej która nie widzi w tym problemu. Dla mnie ci ludzie sa skresleni raz na zawsze. Nie ma wybaczenia i tłumaczenia dla tego ruchu.
0
@negreanu I bardzo dobrze. Za ten sojusz z AfD ci ludzie powinni być wydaleni z kraju za zdradę stanu
1
@bartas97 Dokładnie - ludzie mają króciutka pamięć.
3
@norbi77 Nie spieszą się do konfliktów bo znalazły sposób aby osiągać swe cele bez środków militarnych.
5
No i pięknie się to ułożyło. Strata gola i punktów w ostatnich minutach meczu. Normalnie idealny scenariusz.