@Stinger_ No w sumie tak. Bo z jednej strony mamy takie osiągnięcie,a teraz wisi groźba straty z niżej notowanym rywalem. No ale jeszcze mecz trwa - gdyby choć na remis wyciągnęli to byłaby doskonała kolejka dla polskiej piłki.
@Adran360 W jaki niby sposób? Przecież ci gracze których w tym okienku sprowadzą też będą zmęczeni sezonem. Poza tym sprowadzanie graczy do 10 czerwca, a 5 dni później zaczyna się turniej. Rzeczywiście ma to sens
@Death_voice Czyli podsumujmy - nie lubię, nie rozumiem jak ludzie ich porównują, ale jednocześnie lubię ich porównywać. Spoko, O ile rozumiem jeszcze wzięcie udziału w dyskusji gdy psychofani pięknego zaczynają te porównania, i rzucenie im garść statystyk aby sprowadzić ich na ziemię, tak nie rozumiem hipokryzji psychofanów Leo, którzy ciągle utrzymują, że tej rywalizacji nigdy nie było, że to nie ta półka, lub że mundial zakończył te dyskusje ostatecznie, a jedyne co robią po jakichś dokonaniach jednego czy drugiego, to rozpoczynają takie dyskusje i porównania
@Kapitan hawk Sam pomyśl o swojej wrażliwości. Ja tylko zauwazyłem fakt,że po zdobyciu trofeum wielu kibiców drużyny czy zawodnika zamiast po prostu cieszyć się tym trofeum, to zaraz docina czy ubliża ich głównym rywalom. Widać to potęguje radość. Dlatego stwierdziłem,że gdyby CR nie istniał to musieliby go sobie wymyślić
@Kapitan hawk Ech. I dziwnym trafem nie przytaczasz podobnych faktów o milionie innych piłkarzy, tylko wybierasz tego jednego który według fanbojów Messiego nigdy nie miał do niego podjazdu,a po mundialu to juz w ogóle dyskusja zakończona.... Przypadek?
@Kapitan hawk@Who_you_mam Chyba nie czaicie co chciałem wam przekazać. Wam nie wystarczy po prostu cieszyć się z triumfu, potrzebujecie jeszcze kogoś aby wbijać przy okazji szpilki. A madrycioków to sobie szukaj w rodzinie panie dobrodzieju.
@Charmingman Barca gra mecze co trzy dni więc nie ma za dużo tego oczekiwania. Do tego ta przerwa daje trochę czasu na powrót kontuzjowanych graczy. Oczywiscie rodzi tez ryzyko nowych kontuzji
@Rifek Chyba odwrotnie. Ja tam wolę mecze reprezentacji od tych klubowych których jest przesyt. W takiej hiszpańskiej lidze 18 zespołów spokojnie by starczyło na przykład
Tak mnie zaciekawiło co się dzieje z Milikiem, zacząłem.szukać informacji i się okazało,że dziś przeszedł kolejną operację i powrót się wydłuży. Szkoda chłopa
@Rupert_Haubica Swoją drogą ten system kaucyjny jest wprowadzany podobno po to aby zmniejszyć ilość śmieci wyrzucanych "gdzie popadnie". Jaka więc logika kierowała tym aby te butelki z tego systemu wyłączyć? Przecież właśnie amatorzy tych trunków rzucają je byle gdzie.
0
@Stinger_ No w sumie tak. Bo z jednej strony mamy takie osiągnięcie,a teraz wisi groźba straty z niżej notowanym rywalem. No ale jeszcze mecz trwa - gdyby choć na remis wyciągnęli to byłaby doskonała kolejka dla polskiej piłki.
0
@Stinger_ No nie - chodziło mi raczej o porównanie Kopenhagi do Betisu. Stąd ta uszczypliwość względem tego klubu
0
@Stinger_ Tak czy siak to punkty wyrwane Betisowi stracone na jakiejś Kopenhadze bolą podwójnie
0
@Encore Mimo wszystko Zidane.
0
Co Legia ugrała to teraz Jaga przerżnie. Ech.
1
@Adran360 W jaki niby sposób? Przecież ci gracze których w tym okienku sprowadzą też będą zmęczeni sezonem. Poza tym sprowadzanie graczy do 10 czerwca, a 5 dni później zaczyna się turniej. Rzeczywiście ma to sens
0
@Death_voice Czyli podsumujmy - nie lubię, nie rozumiem jak ludzie ich porównują, ale jednocześnie lubię ich porównywać. Spoko, O ile rozumiem jeszcze wzięcie udziału w dyskusji gdy psychofani pięknego zaczynają te porównania, i rzucenie im garść statystyk aby sprowadzić ich na ziemię, tak nie rozumiem hipokryzji psychofanów Leo, którzy ciągle utrzymują, że tej rywalizacji nigdy nie było, że to nie ta półka, lub że mundial zakończył te dyskusje ostatecznie, a jedyne co robią po jakichś dokonaniach jednego czy drugiego, to rozpoczynają takie dyskusje i porównania
1
@Donnie_Darko "na szczęście nie musimy go wymyślać" Czyli jednak cieszysz się że ktoś taki istnieje. Nie można było od razu tego przyznać?
0
@Kapitan hawk Tekst o rodzinie nie tyczył się Ciebie tylko osoby która wyzywała mnie od madrycioków. Ta zniewaga reakcji wymaga.
0
@Kapitan hawk Sam pomyśl o swojej wrażliwości. Ja tylko zauwazyłem fakt,że po zdobyciu trofeum wielu kibiców drużyny czy zawodnika zamiast po prostu cieszyć się tym trofeum, to zaraz docina czy ubliża ich głównym rywalom. Widać to potęguje radość. Dlatego stwierdziłem,że gdyby CR nie istniał to musieliby go sobie wymyślić
0
@LukaszFan Juz tam nie marudź.
0
@Kapitan hawk Ech. I dziwnym trafem nie przytaczasz podobnych faktów o milionie innych piłkarzy, tylko wybierasz tego jednego który według fanbojów Messiego nigdy nie miał do niego podjazdu,a po mundialu to juz w ogóle dyskusja zakończona.... Przypadek?
1
@Kapitan hawk @Who_you_mam Chyba nie czaicie co chciałem wam przekazać. Wam nie wystarczy po prostu cieszyć się z triumfu, potrzebujecie jeszcze kogoś aby wbijać przy okazji szpilki.
A madrycioków to sobie szukaj w rodzinie panie dobrodzieju.
0
@Sulimo Piszesz ostro o Tusku,ale bardzo celnie.
0
@Culer9002 W przypadku swinki peppy akurat inna kwestia wchodzi pod rozwagę -
1
@Kapitan hawk Ech. Kolejny dowód na to, że gdyby CR nie istniał to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić.
0
@bartekvisca A może ktos się pomylił i zamiast soli do zmywarki jest wsypane co innego?
0
@Kgorecki2500 @negreanu @arasz1819 Idziecie? idziemy idziemy idziemy....
0
@Charmingman Barca gra mecze co trzy dni więc nie ma za dużo tego oczekiwania. Do tego ta przerwa daje trochę czasu na powrót kontuzjowanych graczy. Oczywiscie rodzi tez ryzyko nowych kontuzji
0
@Rifek Chyba odwrotnie. Ja tam wolę mecze reprezentacji od tych klubowych których jest przesyt. W takiej hiszpańskiej lidze 18 zespołów spokojnie by starczyło na przykład
0
Tak mnie zaciekawiło co się dzieje z Milikiem, zacząłem.szukać informacji i się okazało,że dziś przeszedł kolejną operację i powrót się wydłuży. Szkoda chłopa
0
@ObiwanKenobi Takie pieprzenie - jak wiesz to powiedz ta, gdzie trzeba i po temacie. A tak to takie głupie gadanie.
0
@abram3k I temu pajacowi w bramce? W życiu.
1
@Sulimo "tragedii wołyńskiej" - tragedią to jest to określenie. Ktoś się boi nazwać rzecz po imieniu
0
@Popitek12 Twarz.
0
@Rupert_Haubica Swoją drogą ten system kaucyjny jest wprowadzany podobno po to aby zmniejszyć ilość śmieci wyrzucanych "gdzie popadnie". Jaka więc logika kierowała tym aby te butelki z tego systemu wyłączyć? Przecież właśnie amatorzy tych trunków rzucają je byle gdzie.
0
@Czajka90 Co to za moda robić komuś zdjęcia?
2
@Ojciec5tkidzieci Mój ulubiony to ten o walce Gołoty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KrychaFCB Żenady ciąg dalszy. Putinowski reżim kopiuj wklej.