0

@Culer9002 Śmiechy żarty,ale prawidłową karę dostał. To,że nic nie zginęło to tylko pozorny brak szkody. Szkoda psychiczna jaką jest zbrukanie "oazy bezpieczeństwa" którą powinien być nasz dom jest ciężka do naprawy. Z tyłu głowy zawsze będzie to tkwić,że każdy może się włamać na przykład kiedy śpisz czy pracujesz.

2

@BorzyKrzys Serio kontuzję Carvajala podpinasz pod przesyt meczów? No bez jaj.

0

@Gaucho Lewandowski.

1

@Who_you_mam Z ostatnich lat to Ślepnąc od świateł. A tak w ogóle to Zmiennicy. Nigdy mi się nie znudzą

0

Kiel dzisiaj mega wynik osiągnęło z Bayerem i drugi punkt w tym sezonie wywalczony. Brawo.

1

@BorzyKrzys Za to jak potraktowali Nicolę to niech ten bajzel trwa tam jak najdłużej.

0

@karci0 Skoro tak, to lepiej się wybierz do jakiegoś lekarza.

0

@addept To,że bronił Skorupski to mogło być ustalone już przed zgrupowaniem, że obaj zagrają.

0

@BORO_12 Wołać mogą, ale też będą pod ścianą. Temat spokojnie do ogarnięcia zwłaszcza, że można im przy okazji oddać kogoś na wypożyczenie aby się ogrywał.

0

@zuang1995 Nawet bez intercyzy tak jest? A co do uznania dziecka to chyba jest coś takiego, że z automatu przypisują ojcostwo mężowi. Ale nie wiem jakie on ma kroki prawne aby tego uniknąć w takich przypadkach jak wyżej.

2

@Krystian1588 A kto ma to obsługiwać? Zastanawiałeś się nad tym? Przychodzi druga zmiana do pracy
-"Co tam nowego słychać?"
- " A nic. Spoko. Zajrzyj najpierw do tego spod trójki,żeby się nie wykrwawił. Dla tego spod siódemki warto zwiększyć napięcie bo chyba się przyzwyczaił. Aha - no i ten spod ósemki nas opuścił, bo Maciek się zagadał na telefonie i typek odgryzł sobie język i się zadławił krwią,ale jutro jest dostawa więc będzie świeże mięsko. A tak poza tym to dziś się umówiłem na randkę...."

0

@Krzysztof1987 NFZ to różnie działa. Zależy gdzie sie trafi. Ale SOR to jest w tym wszystkim inny świat. Kilka razy się zdarzyło tam trafić i to jakie przypadki tam trafiają to zapada w pamięć. A pomyśleć że oni tam mają to codziennie to się człowiek przestaje dziwić jak oni potem podchodzą tam do ludzi

1

@fart Arabia czeka na podbój. Pogbito - czekamy na wielki powrót.

0

@Kgorecki2500 No i elegancko.

2

@MichuZ44 Bez przesady. To że mało waży nie oznacza że jest podczłowiekiem.

0

@Kengo Myślałem że wrzucasz zdjęcie Waldka ....

0

@Krzysztof1987 A to na coś takiego jeszcze nie trafiłem. Na szczęście rzadko korzystam. Z ciekawych sytuacji to na SOR-ze kiedyś czekałem i facet z bólu nie mógł wytrzymać, co chwilę tam do okienka podchodził,prosił o pomoc az w końcu babka stamtąd poszła,a on za chwilę przez te okienko się wgramolił i im tam awanturę zrobił. I chyba go przyjęli bo już nie wrócił na poczekalnię

0

@Tasde Dobrze - dlatego poprosiłem o opis co przedmówca ma na myśli. Teraz rozumiem o jakie przypadki chodziło.

0

@Messiah10 Nie wierzę w te argumenty,ale w sumie to jest racjonalne zachowanie aby nie przedłużać w takich przypadkach agonii i dać spokojnie takiemu choremu odejść

0

@Messiah10 Czyli co? Każdy topielec umiera w przeciągu kilkudziesięciu godzin? Co znaczy w agonii? Przecież sa osoby które przeżyły śmierć kliniczną i nie umarły w ciągu kilkudziesięciu godzin.

14

@Culer9002 Jest jeszcze nadzieja w tej młodzieży

0

@mrboom Jednak dobrze napisałeś - wziąłem dane z takiego quizu,ale po weryfikacji ktoś tam naciągał fakty że w roku 2000/01 odpadliśmy z Milanem ale to był tylko ostatni mecz w grupie. A potem graliśmy w Pucharze UEFA i tam Liverpool nas wyeliminował ostatecznie z pucharów. Przynajmniej ja bym tak to zaliczył

0

@Krzysztof1987 Jasne - tu już wyraźnie babka przegięła bo wczęsniej potwierdziła że teraz on wchodzi. Ale czasami sa też takie sytuacje, że np. lekarz wyśle gdzieś - np. zrobić zdjęcie RTG,a po paru godzinach masz wrócić i wejść bez kolejki a ludzie też krzywo patrzą -na takie rzeczy. Dlatego nienawidzę gdy się tworzą "komitety kolejkowe" i najlepiej jest gdy pielęgniarka czy lekarz wywołuje po imieniu i jest wtedy jasna sytuacja. Albo np. u chirurga są takie akcje - wchodzisz na opatrunek czy inny zabieg wykonywany przez pielęgniarkę a ludzie już się dąsają, że bez kolejki ktoś idzie. Albo, że oni siedzą po kilka godzin a tu ktoś przyszedł później i pierwszego go wołają.

0

@LinekMichal Przecież to nie tylko awans ale i trofeum. To tak jakby ktoś pisał, że np. puchar Hiszpanii to jest gra o nic.

0

@mrboom Źle. Jeden klub się nie zgadza, ale blisko.
Edit - dobrze napisałeś - ja namieszałem - chodzi jednak o 5 klubów, a nie o 4. Czyli jeszcze jednego brakuje.

3

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie pierwsze dwa sezony Pitbulla to jest mistrzostwo i żaden serial mu nie dorównuje. Gajos, Dorociński, Królikowski i Grabowski, do tego ukazane prawdziwe sprawy. Zresztą jest to fabularyzowana wersja dokumentu "Prawdziwe psy", a więc ten klimat jest niesamowicie realny. Relacje policjantów z ludźmi, z ich rodzinami, z przełożonymi i z przestępcami. No nic mu nie dorównuje.

0

@LinekMichal Przecież to są mecze decydujące o miejscu w tabeli. Jak to o nic?

1

W 21 wieku Barca odpadała z europejskich pucharów z 12 klubami. Z ośmioma klubami zdarzało się to dwukrotnie. Wymienicie te 4 kluby z którymi Barca odpadała w tym czasie 1 raz?

4

@draxidox Aha. Ale to ty dzwonisz

0

@Krzysztof1987 Weź przestań. Jeszcze miałbym się z jakąś babcią użerać? Jak potem wyszła z tego gabinetu próbując być niewidoczna to też był ciekawy widok. A chwilę przed akcją ten dziadek ustalał kto wchodzi i ta babcia też mu potwierdzała że teraz on będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?