Tak jasne - nawet jesli co do pewnych kwestii mozna mu orzyznac rqcję,to potem wypowiada takie kocopoly,ze w dwunastu Barca by tez przegrała? Po co tak sam siebie osmiesza?
@Stinger_ Ale w jaki sposób mam niby działać? Nieraz w przeszłości wypowiedziałem się pochopnie na temat podobnych bulwersujacych nagrań czy wydarzeń,a potem wychodzily na jaw nowe okolicznosci. A jesli to jest jakis fejk nagrany tylko po to aby podburzyć społeczeństwo? Mam brać udział w nagonce? Jeden ja mniej czy więcej i tak nic nie zmieni,a chociaż będę mial cichą satysfakcję że pochopnie tego nie oceniałem. Tyle. I to po prostu radzę każdemu.
@Stinger_ A skąd mam wiedzieć że to jest w ogóle prawdziwe nagranie? I gdzie zostało zrobione? Zawsze w takim przypadku czekam na nowe okoliczności - dość już widziałem podobnych historii - począwszy choćby od historii Madzi z Sosnowca gdy cała Polska przeżywała porwanie dziecka.
@Stinger_ Ale w czym mam rację? Ja w żaden sposób tego konkretnego nagrania nie oceniam,a moja opinia jest ogólna i dotyczy wszelkich podobnych nagrań. Skoro ty tak myślisz jak to opisałeś, to nie używaj słowa też, bo ja się od jakiejkolwiek interpretacji tego zdarzenia odcinam i nie podejmuję nawet próby oceny. Być może nowe okoliczności mnie do tego skłonią aby to ocenić i tyle.
@Hosh To niby dlaczego działanie osoby która siłą usunie tych protestujących w ramach swego protestu przeciwko tym inicjatywom, nie może być podciągnięte pod ten sam termin?
@NeroTFP1 Nie wiem. Nie oceniam tego w żaden sposób. Po prostu juz nieraz podobne filmiki ,a potem pojawiające się nowe okoliczności nauczyły mnie aby się od tego powstrzymać i tyle.
@Hosh Definicja obywatelskiego nieposłuszeństwa kiepsko tu własnie pasuje. Jeśli przyjmiemy że jest to w ramach protestu złamanie jakiegoś przepisu z którym się nie zgadzamy, to jak to pod to podciągnąć? Przecież oni nie blokowali drogi w ramach protestu przeciwko zakazowi blokowania dróg, tylko sami przyznawali że robili to w innym celu i nie chodziło im o zniesienie zakazu blokowania dróg.
@kamyk_23 Sojuszniczka AFD. Czego się po niej można spodziewać? Na szczęście w Konfederacji sa jeszcze inni. Ci którzy się splamili tym haniebnym sojuszem powinni zostać skazani na banicję za zdradę stanu.
@Pedri16Future Czy ten ktoś (ktokolwiek to jest, bo nawet nie wiem) spełnia wymogi ustawy antyhazardowej? Tak z ciekawości tylko pytam, moze ktoś wie jak to wygląda? Bo nie chcę zagłębiać się w to uniwersum.
@SawneyBean Przedsiębiorcy przedsiębiorcami. Nawet gdyby normalnie działali użerając się z opresyjnym aparatem państwa, to jeszcze pozostaje kwestia podejścia konsumentów,na których też nakładano różne ograniczenia i nie mogli korzystać z różnych usług.
No i lipa. Przerwa na rozgrywki klubowe spowodowała,że kolejny zawodnik wypadł z kadry Hiszpanii. Brawo UEFA,więcej meczów klubowych dajcie, to juz w ogóle w kadrze ni będzie komu grać.
@JimMorrisonFCB Jak dla mnie w tych okolicznościach pozytywny. A co jeszcze lepsze to w interesie Polski jest to rozpowszechniać na różnych forach aby to rozniosło się wśród wiadomych środowisk i odstraszało ich od prób forsowania granic UE przez Białoruś.
0
@SawneyBean W tym badaniu które przytoczyłeś sa wyniki, które nie stwierdzaja nic niepokojącego.
0
@ObiwanKenobi Serio? Masz jakieś źródło? Jesli tak, to cos się musiało zmienić w tej kwestii. Byłbym wdzięczny za podrzucenie
3
@Kgorecki2500 Chrust.
8
Tak jasne - nawet jesli co do pewnych kwestii mozna mu orzyznac rqcję,to potem wypowiada takie kocopoly,ze w dwunastu Barca by tez przegrała? Po co tak sam siebie osmiesza?
0
Amerykańskie sądy wiedzą lepiej niż naukowcy - https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/ochrona-roslin/bayer-przegral-proces-o-roundup-firma-ma-zaplacic-gigantyczne-odszkodowania,152583.html?mp=promo
Tam to dopiero jest patologia.
2
@Stinger_ Ale w jaki sposób mam niby działać? Nieraz w przeszłości wypowiedziałem się pochopnie na temat podobnych bulwersujacych nagrań czy wydarzeń,a potem wychodzily na jaw nowe okolicznosci. A jesli to jest jakis fejk nagrany tylko po to aby podburzyć społeczeństwo? Mam brać udział w nagonce? Jeden ja mniej czy więcej i tak nic nie zmieni,a chociaż będę mial cichą satysfakcję że pochopnie tego nie oceniałem. Tyle. I to po prostu radzę każdemu.
2
@Stinger_ Bronię? W którym niby miejscu? Bo nie przyłączam się do tłumu który rzuca kamieniami? To jest obrona według ciebie?
0
@Kamilos84 To ten Budda to jakis piłkarz był czy o co chodzi?
2
@Stinger_ A skąd mam wiedzieć że to jest w ogóle prawdziwe nagranie? I gdzie zostało zrobione? Zawsze w takim przypadku czekam na nowe okoliczności - dość już widziałem podobnych historii - począwszy choćby od historii Madzi z Sosnowca gdy cała Polska przeżywała porwanie dziecka.
2
@Stinger_ Ale w czym mam rację? Ja w żaden sposób tego konkretnego nagrania nie oceniam,a moja opinia jest ogólna i dotyczy wszelkich podobnych nagrań. Skoro ty tak myślisz jak to opisałeś, to nie używaj słowa też, bo ja się od jakiejkolwiek interpretacji tego zdarzenia odcinam i nie podejmuję nawet próby oceny. Być może nowe okoliczności mnie do tego skłonią aby to ocenić i tyle.
0
@Hosh To niby dlaczego działanie osoby która siłą usunie tych protestujących w ramach swego protestu przeciwko tym inicjatywom, nie może być podciągnięte pod ten sam termin?
1
@NeroTFP1 Nie wiem. Nie oceniam tego w żaden sposób. Po prostu juz nieraz podobne filmiki ,a potem pojawiające się nowe okoliczności nauczyły mnie aby się od tego powstrzymać i tyle.
1
@NeroTFP1 Uwielbiam takie wyrwane z kontekstu nagrania.
0
@Hosh Definicja obywatelskiego nieposłuszeństwa kiepsko tu własnie pasuje. Jeśli przyjmiemy że jest to w ramach protestu złamanie jakiegoś przepisu z którym się nie zgadzamy, to jak to pod to podciągnąć? Przecież oni nie blokowali drogi w ramach protestu przeciwko zakazowi blokowania dróg, tylko sami przyznawali że robili to w innym celu i nie chodziło im o zniesienie zakazu blokowania dróg.
0
@Kgorecki2500 To musi być żart.
1
@kamyk_23 Sojuszniczka AFD. Czego się po niej można spodziewać? Na szczęście w Konfederacji sa jeszcze inni. Ci którzy się splamili tym haniebnym sojuszem powinni zostać skazani na banicję za zdradę stanu.
0
@Pedri16Future Czy ten ktoś (ktokolwiek to jest, bo nawet nie wiem) spełnia wymogi ustawy antyhazardowej? Tak z ciekawości tylko pytam, moze ktoś wie jak to wygląda? Bo nie chcę zagłębiać się w to uniwersum.
0
@SawneyBean Przedsiębiorcy przedsiębiorcami. Nawet gdyby normalnie działali użerając się z opresyjnym aparatem państwa, to jeszcze pozostaje kwestia podejścia konsumentów,na których też nakładano różne ograniczenia i nie mogli korzystać z różnych usług.
0
@Marian_Pazdzioch Nie. Mi się w ogóle nie kojarzy z Barceloną. Z Rzymem prędzej.
0
@ArterkHD Zacznij na początek robić sobie samemu.
1
@Kgorecki2500 Przy wyborze z tego zdjęcie to tylko panu po prawej. Ale najlepiej żadnemu z nich.
4
No i lipa. Przerwa na rozgrywki klubowe spowodowała,że kolejny zawodnik wypadł z kadry Hiszpanii. Brawo UEFA,więcej meczów klubowych dajcie, to juz w ogóle w kadrze ni będzie komu grać.
0
@Arden Piękny widok.
0
@kaamil1910 I tak nie grał,więc w sumie nie wiadomo czy to nie byl tylko pretekst aby się go pozbyć. Tak czy siak zalosni sa w tym klubie i tyle.
0
@JimMorrisonFCB Walić arenę międzynarodową. Czy Izrael przejmuje sie areną międzynarodową? Czy też robią to co uważają za korzystne dla nich?
1
@Popitek12 Marek Citko i Majkel Ołen.
0
@JimMorrisonFCB Jak dla mnie w tych okolicznościach pozytywny. A co jeszcze lepsze to w interesie Polski jest to rozpowszechniać na różnych forach aby to rozniosło się wśród wiadomych środowisk i odstraszało ich od prób forsowania granic UE przez Białoruś.
0
@JimMorrisonFCB Od kiedy ruskie kreują pozytywny wizerunek polskiej armii?
0
@FcPortoFan1999 Taką decyzję obecnie może podjąć premier.
0
@FcPortoFan1999 W sensie kto ma podjąć taką decyzję czy o co ci chodzi?