@arasz1819 No wiesz - czasem zapowiedzi wystarczą -"Dr Paweł Grzesiowski, Główny Inspektor Sanitarny, zapowiedział z kolei, że inspektorzy skontrolują zakłady produkujące saszetki z alkoholem i sklepy je sprzedające, uzasadniając to m.in. ryzykiem pomyłek z produktami dla dzieci ze względu na podobne opakowanie.
Z kolei ministerstwo rolnictwa zapowiedziało, że od środy Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) rozpocznie kontrole alkosaszetek pod kątem m.in. oznakowania produktu i zgodności opisu z zawartością". Który sklep zdecydowałby się na to aby brać od nich towar i narażać się na kontrole?
@arasz1819 "Im nikt nic nie nakazał tylko po nagonce sami wycofali." No tak - opresyjne kontrole nasłane na firmę na pewno nie miały żadnego wpływu na ich decyzję.
@Safrani O ile pytanie pierwsze to rzeczywiście nie dotyczy zakresu, to dwa kolejne jeszcze mogą od biedy ujść. Ale czego się można spodziewać po osobie która weszła w sojusz z AfD?
@BorzyKrzys I dlaczego o tym tak cicho? Gdy PIS rozwalał stadninę koni w Janowie, to pół świata o tym słyszało, a na pewno cała Polska - tak huczało w polskojęzycznych mediach. Gdzie one są teraz?
@Tasde "niewiadomego powodu złapała się za kulki z PiSowskim złodziejem Horałą, który rozkradł miliony z CPK xD" Wiesz,że za takie wpisy możesz miec paragraf?
@fcbarcafan19@Safrani To jednak takie nieoczywiste. Warto by dodać "załatwiacz interesów" czy "załatwiacz problemów", to by było jasne. Myślałem że też chodzi o załatwianie ludzi.
Natrafiłem na taki opis na filmwebie - "Ścieżki dwóch załatwiaczy krzyżują się, gdy obaj zostają wezwani do zatuszowania błędu prominentnej nowojorskiej polityczki." Ktoś mi wytłumaczy kto to jest "załatwiacz"?
@clyde No i tu mnie złapałaś. Napisałem że zawsze mi się to podoba i cyk - dostaję przykład, którego akurat nie popieram. Dlatego wycofuję się z wcześniejszych słów i zamieniam słowo "zawsze" na słowo "często".
1
@NeroTFP1 Jeszcze ścieżkę zdrowia i tajski masaż powinni im zrobić. Taki po którym przez miesiąc nie mogliby normalnie na dupie siedzieć
0
@arasz1819 No wiesz - czasem zapowiedzi wystarczą -"Dr Paweł Grzesiowski, Główny Inspektor Sanitarny, zapowiedział z kolei, że inspektorzy skontrolują zakłady produkujące saszetki z alkoholem i sklepy je sprzedające, uzasadniając to m.in. ryzykiem pomyłek z produktami dla dzieci ze względu na podobne opakowanie.
Z kolei ministerstwo rolnictwa zapowiedziało, że od środy Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) rozpocznie kontrole alkosaszetek pod kątem m.in. oznakowania produktu i zgodności opisu z zawartością".
Który sklep zdecydowałby się na to aby brać od nich towar i narażać się na kontrole?
0
@SzczenaWojtula Nieważne ile - ale skoro to państwo nadal istnieje, to znaczy że za mało.
1
@arasz1819 "Im nikt nic nie nakazał tylko po nagonce sami wycofali." No tak - opresyjne kontrole nasłane na firmę na pewno nie miały żadnego wpływu na ich decyzję.
0
@SzczenaWojtula Prawidłowa odpowiedź na oba pytania to niestety za mało.
2
@Safrani O ile pytanie pierwsze to rzeczywiście nie dotyczy zakresu, to dwa kolejne jeszcze mogą od biedy ujść. Ale czego się można spodziewać po osobie która weszła w sojusz z AfD?
1
@Mily-95 Póki co przepadł rzucony niczym perły przed wieprze. Można się było tego spodziewać
0
@korni20 @okiemtypera_lucaxx95 Pytanie jest.
0
@Safrani A co z tym Panie premierze i Panie Marszałku? Toż to zgroza. kto do tego dopuszcza?
https://www.hebe.pl/fruit-tella-zel-pod-prysznic-i-szampon-do-wlosow-2w1-truskawka-300-ml-000000000000493793.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIs7e7m4vviAMVyQUGAB2X5yvYEAQYASABEgIz0vD_BwE&gclsrc=aw.ds
A jak się jakies dziecko napije?
0
@Mow_mi_Douglas Numer jak numer. Nigdy nie zrozumiem wagi jakichś numerów na koszulce. Co to niby zmienia kto z jakim numerem gra?
5
@BorzyKrzys I dlaczego o tym tak cicho? Gdy PIS rozwalał stadninę koni w Janowie, to pół świata o tym słyszało, a na pewno cała Polska - tak huczało w polskojęzycznych mediach. Gdzie one są teraz?
0
@MichuZ44 O co chodzi z tym Endrickiem tak w ogóle?
6
@marcin62 Ależ oni są żałośni. Gdyby to była zagraniczna firma to nawet palcem by nie kiwnęli.
0
@misterio To nie pies. Produkt nazywał się monkey,więc to pewnie miała być małpa. A kto to w ogóle jest?
0
@barca__rządzi Kontrolami można zabić każde przedsiębiorstwo. Przynajmniej polskie. Bo na zagraniczne to by ręki nie podnieśli.
0
@barca__rządzi Czyli rynek szybko by to zweryfikował. Ale co premier i marszałek odwalili szopkę z bohaterskim ratowaniem spoleczeństwa to ich.
4
@Tasde "niewiadomego powodu złapała się za kulki z PiSowskim złodziejem Horałą, który rozkradł miliony z CPK xD" Wiesz,że za takie wpisy możesz miec paragraf?
1
@fcbarcafan19 @Safrani To jednak takie nieoczywiste. Warto by dodać "załatwiacz interesów" czy "załatwiacz problemów", to by było jasne. Myślałem że też chodzi o załatwianie ludzi.
0
Natrafiłem na taki opis na filmwebie - "Ścieżki dwóch załatwiaczy krzyżują się, gdy obaj zostają wezwani do zatuszowania błędu prominentnej nowojorskiej polityczki." Ktoś mi wytłumaczy kto to jest "załatwiacz"?
0
@tomek8756 Właśnie jak dla mnie najgorsza cześć roku już za nami.
2
@ObiwanKenobi Parodia z typa. Kontrole opresyjnego państwa sposobem na wszystko.
1
@MessiForeverTheBest No zobaczymy - zależy jak mocno polskojęzyczne media rozdmuchają temat.
0
@Kgorecki2500 Też tego nie wiem. Wiem jedno - sojusz z kimś takim jak AfD to hańba i tyle. Dla mnie skreśleni raz na zawsze
0
@MessiForeverTheBest Nie sadzę aby zamieszanie na Bliskim Wschodzie wpłynęło na ceny papieru.
0
Przykład absurdu gdy biurokraci biorą się za tworzenie oderwanych od realiów przepisów
https://www.farmer.pl/produkcja-roslinna/plaga-gnatarza-na-gorczycy-w-miedzyplonie-nie-mozna-zastosowac-sor-ani-zlikwidowac-uprawy,152023.html
1
@AnsuLamine A tak,żeby mieć czym kopcić na pohybel zielonym.
1
Chyba to jest ten czas aby zrobić zapasy ropy.
0
@tbas Zrobić porządek raz na zawsze z tym Iranem i po problemie.
0
@Kgorecki2500 No i to tyle z narracji zajączkowskiej i jej kolegów że przystąpili do sojuszu z partią AfD bo nie mieli wyjścia. Ha tfu na nich.
0
@clyde No i tu mnie złapałaś. Napisałem że zawsze mi się to podoba i cyk - dostaję przykład, którego akurat nie popieram. Dlatego wycofuję się z wcześniejszych słów i zamieniam słowo "zawsze" na słowo "często".