@MysticCat Tego nie wiem. Ale nie chodziło mi o demencję. Raczej o to,że on byl skupiony na innych sprawach. A tak naprawdę to żyjąc w swojej klatce otoczony przez dygnitarzy byl tez od nich zależny jeśli chodzi o przepływ informacji. A wszelkie doniesienia o aferach jesli jakieś do niego docierały mógł traktowac jako prowokacje opozycji.
@MysticCat Kaczyński to za bardzo oderwany juz był od rzeczywistości. Dla niego nawet nieważne było że jego ludzie kręcili sobie na boku takie wałki. Ważne że on mógł być przy władzy i realizować swoje idee.
@SelloutCrowd Masakra jakaś. Powinni pozamykać granice szczelnie i po problemie. Urodzileś się jako Rosjanin? Żyjesz w Rosji umierasz w Rosji. Urodziłeś się jako Polak? Żyjesz w Polsce i umierasz w Polsce. A nie pałętają się bez celu po swiecie i przysparzają problemów.
@bartas97 Jasne - ale to wykracza poza sprawy sportowe. Podobne patologie należy wypalić gorącym żelazem. Jeśli naprawdę coś takiego się szykuje to walkower i najbliższe mecze bez kibiców na trybunach to najniższy wymiar kary. Nie można pozwolić aby kibice bezkarnie obrażali kogokolwiek na tle rasistowskim.
@BorzyKrzys Ale mają trochę racji. Po co tu dodatkowo hejtować? Mnie zniesmaczyło to nagranie, podobają mi się memy z tym związane, na jej koncerty i tak się nie wyybieram i tyle w tym temacie. Co najwyzej uśmiech politowania się pojawia gdy o niej słyszę i lekka nuta współczucia gdy pomyślę jaki wstyd musi odczuwać. Ale nienawiść, hejt, opluwanie? Bez przesady
@Prorokk To jest całkiem co innego. Ty widzisz taka analogię, ja jej zupełnie nie dostrzegam. Dlatego dodałem że czym innym jest gdy ktoś zapowiada że nigdy nie zagra w danym klubie a potem się z tego wycofuje - wtedy to jest brak honoru itd. Tutaj to było zupełnie co innego. Gość kończy karierę,bo mając na stole dane rzeczy do wyboru nie widzi dla siebie nic kuszącego , woli spędzić czas z rodziną mając na stole takie oferty. Ale potem pojawia się nieoczekiwanie nowa oferta którą na nowo rozważa. I dochodzą do tego nowe okoliczności których nie miał wcześniej - typu samo to że i tak mieszka w Hiszpanii, więc to jest całkiem co innego jeśli chodzi o rodzinę.
@bartas97 Mam nadzieję,że jeśli dojdzie do takich ekscesów to przerwą mecz i dadzą walkower Realowi. Najlepszy sposób na spacyfikowanie podobnych pomysłów.
Maciej S. - "Może potrenujemy razem" Wojciech S. - "Nie no co ty tato" Maciej S. - " No potrenujmy no" Wojciech S. - "No daj spokój tato." Maciej S. - "No pobroń trochę" Wojciech S. - "Weź się tato" Maciej S. - "Ale w Barcy to w życiu nie zagrasz" Wojciech S. _ "Taa. Nie zagram..."
@Comentateiro Kiedyś u mnie w podstawówce była taka typiara co kiblowała kilka lat z rzędu i miała ksywę "Profesorka". Wypisz wymaluj - Magdalena Środa.
Rząd Tuska opowiedział się za osłabieniem statusu ochronnego wilka w Europie. No przyznam że teraz to mi on zaimponował. Pierwsza pozytywna decyzja tego rządu.
@Prorokk A ty najwidoczniej nie rozumiesz tego, że te słowa były wypowiedziane w danych okolicznościach,a teraz uległy zmianie. Dobra. Zreszta o czym my gadamy. Pożyjesz to sam zobaczysz,jak życie weryfikuje twoje poglądy z czasem.
1
@karci0 I z tego powodu powinni odpowiadać karnie za ich zbrodnie? Jaja sobie robisz?
0
@MysticCat Tego nie wiem. Ale nie chodziło mi o demencję. Raczej o to,że on byl skupiony na innych sprawach. A tak naprawdę to żyjąc w swojej klatce otoczony przez dygnitarzy byl tez od nich zależny jeśli chodzi o przepływ informacji. A wszelkie doniesienia o aferach jesli jakieś do niego docierały mógł traktowac jako prowokacje opozycji.
1
@karci0 No i co z tego? Skoro chcesz aby za czyjeś zbrodnie odpowiadał ktos inny to czemu nie nauczyciel na przykład?
0
@MysticCat Kaczyński to za bardzo oderwany juz był od rzeczywistości. Dla niego nawet nieważne było że jego ludzie kręcili sobie na boku takie wałki. Ważne że on mógł być przy władzy i realizować swoje idee.
1
@karci0 I nauczycieli jeszcze.
0
@SelloutCrowd Masakra jakaś. Powinni pozamykać granice szczelnie i po problemie. Urodzileś się jako Rosjanin? Żyjesz w Rosji umierasz w Rosji. Urodziłeś się jako Polak? Żyjesz w Polsce i umierasz w Polsce. A nie pałętają się bez celu po swiecie i przysparzają problemów.
0
@Arden Oczywiście że chce pokoju, tylko że na swoich warunkach. Sugerujesz że jest inaczej?
0
@MOLESTA I Polska też powinna być. Tak jak Francja i cała reszta.
2
@Sulimo To teraz taka sytuacja - https://www.farmer.pl/fakty/cztery-krowy-padly-a-piec-poronilo-rolnik-walczy-z-psimi-odchodami-na-lace,151693.html
0
@kamiVeB Podwójne standardy. A tak na serio to głupi ten przepis.
0
@Sulimo Nie rozumiem za bardzo co tu chce przekazać.
2
@bartas97 Jasne - ale to wykracza poza sprawy sportowe. Podobne patologie należy wypalić gorącym żelazem. Jeśli naprawdę coś takiego się szykuje to walkower i najbliższe mecze bez kibiców na trybunach to najniższy wymiar kary. Nie można pozwolić aby kibice bezkarnie obrażali kogokolwiek na tle rasistowskim.
0
@BorzyKrzys Ale mają trochę racji. Po co tu dodatkowo hejtować? Mnie zniesmaczyło to nagranie, podobają mi się memy z tym związane, na jej koncerty i tak się nie wyybieram i tyle w tym temacie. Co najwyzej uśmiech politowania się pojawia gdy o niej słyszę i lekka nuta współczucia gdy pomyślę jaki wstyd musi odczuwać. Ale nienawiść, hejt, opluwanie? Bez przesady
0
@Prorokk To jest całkiem co innego. Ty widzisz taka analogię, ja jej zupełnie nie dostrzegam. Dlatego dodałem że czym innym jest gdy ktoś zapowiada że nigdy nie zagra w danym klubie a potem się z tego wycofuje - wtedy to jest brak honoru itd. Tutaj to było zupełnie co innego. Gość kończy karierę,bo mając na stole dane rzeczy do wyboru nie widzi dla siebie nic kuszącego , woli spędzić czas z rodziną mając na stole takie oferty. Ale potem pojawia się nieoczekiwanie nowa oferta którą na nowo rozważa. I dochodzą do tego nowe okoliczności których nie miał wcześniej - typu samo to że i tak mieszka w Hiszpanii, więc to jest całkiem co innego jeśli chodzi o rodzinę.
0
@mrboom Już znalazłem coś tam w goglach. Przy okazji dowiedziałem się,że ten Diddy to byl kiedyś Puff Daddy.
0
@BorzyKrzys A o co tam chodzi?
1
@Azi Myślałem że to tylko ZP,a nie test na inteligencję.
2
@bartas97 Mam nadzieję,że jeśli dojdzie do takich ekscesów to przerwą mecz i dadzą walkower Realowi. Najlepszy sposób na spacyfikowanie podobnych pomysłów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Prorokk Weź człowieku o czym ty piszesz w ogóle.
3
Maciej S. - "Może potrenujemy razem"
Wojciech S. - "Nie no co ty tato"
Maciej S. - " No potrenujmy no"
Wojciech S. - "No daj spokój tato."
Maciej S. - "No pobroń trochę"
Wojciech S. - "Weź się tato"
Maciej S. - "Ale w Barcy to w życiu nie zagrasz"
Wojciech S. _ "Taa. Nie zagram..."
3
@Comentateiro Kiedyś u mnie w podstawówce była taka typiara co kiblowała kilka lat z rzędu i miała ksywę "Profesorka". Wypisz wymaluj - Magdalena Środa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rząd Tuska opowiedział się za osłabieniem statusu ochronnego wilka w Europie. No przyznam że teraz to mi on zaimponował. Pierwsza pozytywna decyzja tego rządu.
2
Złapali przygłupa. Życzę miłego naprawiania szkód.https://www.olsztyn.com.pl/artykul,podolsztynska-masakra-pila-mechaniczna-39-latek-mial-zniszczyc-17-mysliwskich-ambon,41739.html
0
@Prorokk A ty najwidoczniej nie rozumiesz tego, że te słowa były wypowiedziane w danych okolicznościach,a teraz uległy zmianie. Dobra. Zreszta o czym my gadamy. Pożyjesz to sam zobaczysz,jak życie weryfikuje twoje poglądy z czasem.
0
@FcPortoFan1999 Jakiego? Nie znam widocznie
0
@Prorokk Życie zaskakuje. Tyle ci powiem. Gdyby powiedział że np nigdy nie zagra dla jakiegos klubu a potem się wycofał to co innego niż to tutaj.
0
@FcPortoFan1999 Nie rozumiem.
0
@BorzyKrzys Ręce opadają.