@barca__rządzi Już tam pal licho powody. Czasem się odświeża format itd. Tyle że tu zdecydowanie im ta zmiana nie wyszła na dobre. Aczkolwiek wyniki oglądalności to zweryfikują. Może innym się spodoba.
@don'T.R.I.P.e Tak samo jak klienci różnorakich innych sponsorów. Nadal nie widzę powodu aby zarzucać cos piłkarzowi,zwłaszcza nie mając wiedzy co tak naprawdę doprowadziło do tego stanu. Bo jesli istnieje taka możliwość,że to gra z niedoleczonym urazem do tego doprowadziła to hejt jest zupełnie nieuzasadniony.
@NeroTFP1 "Zawodnik nie ujawnił tożsamości kierowcy, więc został uznany za winnego wykroczeń" To są kpiny z prawa i z logiki. Nie ujawnisz sprawcy mordu w swoim domu? Idziesz pierdzieć w pasiak. A podobno to oskarżonemu trzeba dowieść winę,a nie on musi dowieść swojej niewinności.
@Janas11224@BorzyKrzys Normalna ładna kobieta. I tu pełna zgoda. @Lucyfffer Nie napisałem też, że to ty gloryfikujesz, tylko zauważam taki ogólny trend,a zwłaszcza tutaj też ktoś notorycznie wrzuca jej zdjęcia,no ale to rzecz gustu oczywiście.
@Lucyfffer Taa jasne - aż się świeci. Ciekawe co byś powiedział gdybyś zobaczył ją naturalną. Zdjęcie w lewym dolnym rogu trochę to wskazuje jak wygląda naprawdę. Nie żeby to był jakiś problem czy że wygląda źle ,ale też gloryfikować jej wygląd to przesada.
@draxidox Ale przecież ta możliwość zawsze jest i będzie. Natomiast czy państwo powinno to legalizować? Przykład może nieadekwatny - ale czy państwo na przykład legalizuje wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę? Nawet wczoraj ktos tu pisał,że ojciec powinien mieć prawo aby zabić gwałciciela córki. Wielu się zgodzi, wielu gdy się postawi w takiej sytuacji się zawaha nad odpowiedzią na takie pytanie,ale oddzielając emocje to odpowiedź powinna być tylko jedna.
3
@Safrani Powinnismy wspólnie z takimi krajami blokować przepisy które sa wprowadzane na korzyść Niemiec i Francji.
0
@Safrani Dlaczego Polska nie nawiąże bliższej współpracy właśnie ze Słowacja i Węgrami?
0
@barca__rządzi Już tam pal licho powody. Czasem się odświeża format itd. Tyle że tu zdecydowanie im ta zmiana nie wyszła na dobre. Aczkolwiek wyniki oglądalności to zweryfikują. Może innym się spodoba.
3
@blakkudium Raczej nie ma szans na to aby Hiszpania była gospodarzem.
0
@PatrykBarca O całą otoczkę,rozmowy z uczestnikami. No nie ma tego luzu jak kiedyś. Jakoś źle się to ogląda.
0
@Radioactive9705 Ależ to była nietuzinkowa postać.
0
Włączyłem przypadkowo Koło fortuny i widzę nowych prowadzących. Ależ to jest drętwe i sztuczne teraz.
0
@Faro Może poprzez kapitana? Albo sam dostanie opaskę.
0
@Culer9002 Neymar miałby lepsza karierę gdyby nie byl Brazylijczykiem.
1
@don'T.R.I.P.e Tak samo jak klienci różnorakich innych sponsorów. Nadal nie widzę powodu aby zarzucać cos piłkarzowi,zwłaszcza nie mając wiedzy co tak naprawdę doprowadziło do tego stanu. Bo jesli istnieje taka możliwość,że to gra z niedoleczonym urazem do tego doprowadziła to hejt jest zupełnie nieuzasadniony.
0
@Salchent Straszne. Ale pretensje kieruj do tych którzy przekazali mu twoją kasę.
0
@Salchent Przeżywasz to tak jakbyś go utrzymywał.
2
@NeroTFP1 Dobrze im z oczu patrzy. Do tego nie przychodzą z pustymi rękoma. Otwieraj śmiało.
0
@Gronek Ale jak zamknął? Do aresztu czy chodzi o wyrok?
3
@Arden Ciekawa sprawa. Słuszna idea, ale w sumie opłaca się wysyłać grupy prowokatorów aby ugrać walkower gdy wynik będzie niekorzystny.
0
@Lucyfffer No jest ta dyskusja. W którym miejscu mam zgoła odmienne zdanie, skoro ja nawet w tej dyskusji nie zabierałem za wiele głosu?
0
@Lucyfffer A o co konkretnie chodziło?
0
@NeroTFP1 "Zawodnik nie ujawnił tożsamości kierowcy, więc został uznany za winnego wykroczeń" To są kpiny z prawa i z logiki. Nie ujawnisz sprawcy mordu w swoim domu? Idziesz pierdzieć w pasiak. A podobno to oskarżonemu trzeba dowieść winę,a nie on musi dowieść swojej niewinności.
3
@Sinirsey Bądź sprytny jak Laporta. On też nie pozwolił aby to Xavi go zostawił, więc najpierw go przekonał aby został a potem sam go kopnął w dupę.
14
@Arden "Będzie nas coraz więcej" - też jestem tego zdania,że w Polsce nie pozwolimy inżynierom sobie wejść na głowę
0
@ferdas_rawa "Jakiś chłop w sukience mówi kobietom jak mają się ubierać " ? Konkrety? Chodzi o jakiegoś influencera czy projektanta?
0
@Janas11224 @BorzyKrzys Normalna ładna kobieta. I tu pełna zgoda. @Lucyfffer Nie napisałem też, że to ty gloryfikujesz, tylko zauważam taki ogólny trend,a zwłaszcza tutaj też ktoś notorycznie wrzuca jej zdjęcia,no ale to rzecz gustu oczywiście.
1
@Kengo Ło panie - faktycznie jest podobieństwo.
1
@Lucyfffer Taa jasne - aż się świeci. Ciekawe co byś powiedział gdybyś zobaczył ją naturalną. Zdjęcie w lewym dolnym rogu trochę to wskazuje jak wygląda naprawdę. Nie żeby to był jakiś problem czy że wygląda źle ,ale też gloryfikować jej wygląd to przesada.
0
@Arden A skąd w ogóle wniosek, że to "polisz patrioc"?
0
@norbi77 Jeśli te instytucje które wymienia rzeczywiście sobie olały taki raport,to faktycznie ciekawa sprawa.
0
@cchesterr43 Dobre.
0
@MichuZ44 Kto to w ogóle jest?
0
@draxidox Ale przecież ta możliwość zawsze jest i będzie. Natomiast czy państwo powinno to legalizować? Przykład może nieadekwatny - ale czy państwo na przykład legalizuje wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę? Nawet wczoraj ktos tu pisał,że ojciec powinien mieć prawo aby zabić gwałciciela córki. Wielu się zgodzi, wielu gdy się postawi w takiej sytuacji się zawaha nad odpowiedzią na takie pytanie,ale oddzielając emocje to odpowiedź powinna być tylko jedna.
0
@Kamiloza91 Tak jak jest może być. 13 posterunek to w ogóle nie mój rodzaj humoru.