@mekston Człowieku - przecież napisałem wyraźnie - niech się zachwycają. Przeszkadza mi jedynie to gdy to się objawia hejtem w stronę np. CR. Choć nawet nie tyle przeszkadza co śmieszy ta hipokryzja,że ponoć nie ma podjazdu a zarazem ciągle ci sami ich porównują. Natomiast co do odejścia to chyba już wtedy pisałem że nie będzie tragedii bo Messi wiecznie grał nie będzie. I tu się przyznam że bardzo się myliłem. Ale kto wie czy wtedy ci młodzi dostaliby swoje szanse.
@mekston Owszem jest - w momencie gdy odszedł z Barcy był mi obojętny. Ale potem te ciągłe spuszczanie się przez co poniektórych nad jego postacią było niemożliwe.
@Donnie_Darko Widocznie ma podjazd skoro tak ochoczo mu umniejszają, przytaczają ciągle statystyki i porównują dokonania. W sumie nie wiadomo kogo przekonują, skoro jednoczesnie według nich mundial zamknął sprawę ostatecznie. Wychodzi na to że sami siebie.
@Mitch_Atleta Że Messi to Barca to sie zgodzę - ale Barca na szczęście to coś więcej niż Messi. Istniała i przed nim i istnieje po nim. Obrzydzenie to mocne słowo - czuję je raczej do psychofanów M. Do samego M. raczej niechęć i wynika ona z zachowania tych fanów. Skoro jak sam piszesz sam M. nie zaczepiał medialnie CR, to tym bardziej fani powinni robić to samo co ich idol.
@mkord Owszem - problem jest złożony i wielowątkowy. Ale takie spłycanie tematu też nie jest zbyt mądre. Ot - typ chciał rzucić tekstem aby nawiązać do stereotypu że "wiecie - każdy ksiadz to pedofil. Hehehe." W dobie internetu pedofil nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z dziećmi aby je omotać i każdy może mu wmówić ze tak powinno być. Problem pedofilii wśród księży nie leży w tym że się tacy zdarzają, bo tacy naprawdę mogą się zdarzyć w każdym zawodzie. Owszem - dochodzi też to o czym piszesz - ich pozycja itd. Ale sedno tego problemu, leży w tym że kościół jako instytucja powinien każdy taki przypadek wyjaśnić i wypalić gorącym żelazem. A nie robić wszystko aby sprawy wyciszyć - zresztą pół biedy gdyby tylko wyciszali. Ale to co robią - czyli udawanie że nic takiego nie miało miejsca i naraża potem inne ofiary.
@mekston Ale to nie chodzi tylko o wypowiedzi. Wczoraj CR strzelił gola i to wystarczyło aby kilku zakompleksionych fanów M. wyskoczyło z komentarzami aby to umniejszać. Co ma jedno z drugim wspólnego - kibicuj Messiemu , olewaj CR. Podobno i tak nie ma podjazdu, to po cholerę na każdym kroku się do niego odnoszą? Tak jak pisałem - gdyby nie istniał to musieliby go sobie wymyslić
@Lucyfffer No więc ile? Oświeć nas. Bo jeśli pijesz do bzdurnego stereotypu, że ksiądz to pedofil, to chyba kuleje ta logika. No ale poteoretyzujmy dalej. Jeśli ktoś z takimi skłonnościami zamiast na księdza pójdzie wykonywać inny zawód, to skąd założenie ze nie ulegnie tym skłonnościom? No chyba ze zakładasz ze to w seminarium magicznym sposobem nabywaja te skłonności ,to jeszcze wieksze xd.
@mekston Tak - cofnąłbym bo rzygam już psychofanami Messiego. Skutecznie obrzydzili mi także jego postać. Skomentowałem bo po prostu dość mam patrzeć jak nawzajem liżą się po jajkach gdy ktoś podrzuci im jakiś news na temat CR.
@mekston Tylko powiedz komu to potrzebne abym cokolwiek przyznawał? Podobno według fanów Messiego przeszedł on piłkę,więc po co im potrzebny poklask każdej jednej osoby na świecie?
@barcanawieki Podobno CR nie ma podjazdu do Messiego, bla bla bla. A jednocześnie fani Messiego po każdym wyczynie czy po każdych słowach CR si3 do nich odnoszą,kpią czu mu umniejszają. Prawda jest taka że gdyby CR nie istniał to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić.
@szkudi7 Ja wybrałbym Polskę. Swego czasu znajomy namawiał mnie abym dołączył do niego właśnie w Islandii. W sumie gdybym miał możliwość się cofnąć to może i bym się zdecydował ale raczej tylko na chwilę.
Widać ze ma poukładane w głowie. Olewaj podobne porównania, pisz własną historię, i oby po latach to Messi był porównywany do Yamala a nie odwrotnie. Tego jemu i wszystkim kibicom Barcy życzę z całego serca.
@Goralkov Po pierwsze to ta kwota dla niego jest astronomiczna bo były doniesienia, że stracił swój majątek. Po drugie to ta sprawa się jeszcze nie zakończyła i jak się zakończy dla niego niepomyślnie to i tak będzie mógł wrócić do więzienia.
0
@mekston Człowieku - przecież napisałem wyraźnie - niech się zachwycają. Przeszkadza mi jedynie to gdy to się objawia hejtem w stronę np. CR. Choć nawet nie tyle przeszkadza co śmieszy ta hipokryzja,że ponoć nie ma podjazdu a zarazem ciągle ci sami ich porównują.
Natomiast co do odejścia to chyba już wtedy pisałem że nie będzie tragedii bo Messi wiecznie grał nie będzie. I tu się przyznam że bardzo się myliłem. Ale kto wie czy wtedy ci młodzi dostaliby swoje szanse.
1
Koemanowi chyba umknął fakt, że poziom w Arabii jest obecnie o kilka klas wyżej niż w Holandii.
0
@mekston Owszem jest - w momencie gdy odszedł z Barcy był mi obojętny. Ale potem te ciągłe spuszczanie się przez co poniektórych nad jego postacią było niemożliwe.
0
@Donnie_Darko Widocznie ma podjazd skoro tak ochoczo mu umniejszają, przytaczają ciągle statystyki i porównują dokonania. W sumie nie wiadomo kogo przekonują, skoro jednoczesnie według nich mundial zamknął sprawę ostatecznie. Wychodzi na to że sami siebie.
0
@mekston Poxytywny stosunek to ja miałem do Messiego zanim zagrał w PSG. Tyle w temacie
0
@mekston Widocznie na swoje nieszczęście przebywam głównie na forum gdzie jest zatrzęsienie tych konkretnych.
0
@Mitch_Atleta Że Messi to Barca to sie zgodzę - ale Barca na szczęście to coś więcej niż Messi. Istniała i przed nim i istnieje po nim. Obrzydzenie to mocne słowo - czuję je raczej do psychofanów M. Do samego M. raczej niechęć i wynika ona z zachowania tych fanów. Skoro jak sam piszesz sam M. nie zaczepiał medialnie CR, to tym bardziej fani powinni robić to samo co ich idol.
1
@mkord Owszem - problem jest złożony i wielowątkowy. Ale takie spłycanie tematu też nie jest zbyt mądre. Ot - typ chciał rzucić tekstem aby nawiązać do stereotypu że "wiecie - każdy ksiadz to pedofil. Hehehe."
W dobie internetu pedofil nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z dziećmi aby je omotać i każdy może mu wmówić ze tak powinno być. Problem pedofilii wśród księży nie leży w tym że się tacy zdarzają, bo tacy naprawdę mogą się zdarzyć w każdym zawodzie. Owszem - dochodzi też to o czym piszesz - ich pozycja itd. Ale sedno tego problemu, leży w tym że kościół jako instytucja powinien każdy taki przypadek wyjaśnić i wypalić gorącym żelazem. A nie robić wszystko aby sprawy wyciszyć - zresztą pół biedy gdyby tylko wyciszali. Ale to co robią - czyli udawanie że nic takiego nie miało miejsca i naraża potem inne ofiary.
0
@mekston I to też pomału sprawia, że coraz bardziej zaczynam lubić Viniego. Może po prostu nie lubię przebywać w tłumie.
1
@mekston Ale to nie chodzi tylko o wypowiedzi. Wczoraj CR strzelił gola i to wystarczyło aby kilku zakompleksionych fanów M. wyskoczyło z komentarzami aby to umniejszać.
Co ma jedno z drugim wspólnego - kibicuj Messiemu , olewaj CR. Podobno i tak nie ma podjazdu, to po cholerę na każdym kroku się do niego odnoszą? Tak jak pisałem - gdyby nie istniał to musieliby go sobie wymyslić
16
@Lucyfffer No więc ile? Oświeć nas. Bo jeśli pijesz do bzdurnego stereotypu, że ksiądz to pedofil, to chyba kuleje ta logika. No ale poteoretyzujmy dalej. Jeśli ktoś z takimi skłonnościami zamiast na księdza pójdzie wykonywać inny zawód, to skąd założenie ze nie ulegnie tym skłonnościom? No chyba ze zakładasz ze to w seminarium magicznym sposobem nabywaja te skłonności ,to jeszcze wieksze xd.
1
@mekston Tak - cofnąłbym bo rzygam już psychofanami Messiego. Skutecznie obrzydzili mi także jego postać.
Skomentowałem bo po prostu dość mam patrzeć jak nawzajem liżą się po jajkach gdy ktoś podrzuci im jakiś news na temat CR.
2
@mekston Tylko powiedz komu to potrzebne abym cokolwiek przyznawał? Podobno według fanów Messiego przeszedł on piłkę,więc po co im potrzebny poklask każdej jednej osoby na świecie?
2
@barcanawieki Podobno CR nie ma podjazdu do Messiego, bla bla bla. A jednocześnie fani Messiego po każdym wyczynie czy po każdych słowach CR si3 do nich odnoszą,kpią czu mu umniejszają. Prawda jest taka że gdyby CR nie istniał to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić.
3
Gool gol goool. Mamy to Piękny Nikolaaaaaaaa
5
Pięknie Nikola. Strzel to bohaterze
0
@escarabajo Ależ taki młody Pedro by siadł teraz. I w repce i w Barcy.
0
@KrychaFCB Ja tam lubię ten przepity głos Kazka.
1
@szkudi7 Ja wybrałbym Polskę. Swego czasu znajomy namawiał mnie abym dołączył do niego właśnie w Islandii. W sumie gdybym miał możliwość się cofnąć to może i bym się zdecydował ale raczej tylko na chwilę.
0
@kuz Piękna liczba. Na pohybel wszelkim hejterom.
0
@kanver_ Kij z Barcą. Repka ważniejsza.
1
@blakkudium Kaka.
5
Widać ze ma poukładane w głowie. Olewaj podobne porównania, pisz własną historię, i oby po latach to Messi był porównywany do Yamala a nie odwrotnie. Tego jemu i wszystkim kibicom Barcy życzę z całego serca.
0
@D10SLEO Bo wygrali KMŚ w 2021
4
@Goralkov Po pierwsze to ta kwota dla niego jest astronomiczna bo były doniesienia, że stracił swój majątek. Po drugie to ta sprawa się jeszcze nie zakończyła i jak się zakończy dla niego niepomyślnie to i tak będzie mógł wrócić do więzienia.
0
@Linnox Naciągane trochę,ale też w sumie można by było tak uznać. Kontrowersji by nie było.
0
@Linnox Jeszcze Pepa powinni wrzucić i wszystkie opcje odhaczone.
8
@MESSIah16 Taki niestety obraz dzisiejszego świata. A ty z kolei chciałbys zakazać aby o tym mówiono, czy co ci nie pasuje?
0
@Ostatnikrwawygang Przede wszystkim to powinni to rozbić na 4 formacje, bo jak porównywac bramkarza do graczy z pola?
0
@tristan87 Lamine: Widzisz mnie?