@mekston "Real jak kupowal Ronaldo, Kake, Benzeme i Alonso to się liczył". Różnica jest taka,że real tę kasę w jakiś sposób generuje i nie stoi za nim żadne państwo. Choć za Franco tak było i to też zbudowało jego pozycję. Dyskusja jednak dotyczy szejkowych zabawek,więc nie rozumiem po co zbacza na te tory. "Dania nie wyjaśniła Argentyny" ???????
@konrad1661@Kamil689 Mecze reprezentacji są 100 razy bardziej emocjonujące niż mecze klubowe, więc jak mogą być niepotrzebne? Nie chodzi mi o styl czy poziom widowiska,ale o ładunek emocjonalny i przywiązanie do drużyny. Żadne zwycięstwo klubu ( tym bardziej zagranicznego) nie da mi tyle radości, co zwycięstwo drużyny mojego kraju.
@MESSIah16 Mylisz teraz wysokość kary z samym skazaniem. Kazdy skazany ma bezwzględnie udowodnioną winę. Nie ma czegos takiego, że sędzie bierze sobie monetę i rzuca - reszka winny, orzeł niewinny.
@Szklaner Swoją drogą to w UEFA też jest niezły syf. W sprawie Wisły toczą się procesy sądowe,a UEFA oczekuje, że Wisła ma uznać roszczenia? Poza tym te roszczenia opiewają na kwotę niższą niż należy się WIśle, wiec mogliby zamrozić tylko do tej wysokosci której dotyczy sprawa
2
@Hosh "gardzę ludźmi, którzy odwiedzają tego typu kraje i zostawiają tam pieniądze" Xd. Nie za bardzo spłycasz temat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tasde "broń panie boże". Wierzysz w Pana Boga?
0
@mekston "Real jak kupowal Ronaldo, Kake, Benzeme i Alonso to się liczył". Różnica jest taka,że real tę kasę w jakiś sposób generuje i nie stoi za nim żadne państwo. Choć za Franco tak było i to też zbudowało jego pozycję. Dyskusja jednak dotyczy szejkowych zabawek,więc nie rozumiem po co zbacza na te tory.
"Dania nie wyjaśniła Argentyny" ???????
0
@BorzyKrzys Patologiczny właściciel,patologiczne miasto,patologiczny klub.
0
@MESSIah16 Skoro nie rozumiesz po co jest FFP to widzę,że nie ma sensu w ogóle prowadzić tej dyskusji.
0
@Azazel_Pazuzu Głównie tym, że taki ktoś ma jednak ograniczone środki z którymi się w jakims stopniu liczy. Klub państwo nie ma takich ograniczeń.
0
@MESSIah16 Czyli zastąpili jedną patologię jeszcze większą.
6
@MESSIah16 Czarny dzień dla futbolu.
0
@jacobFCB Niby w jaki sposób? Nie można grac jednocześnie w LM i w LE.
2
@konrad1661 @Kamil689 Mecze reprezentacji są 100 razy bardziej emocjonujące niż mecze klubowe, więc jak mogą być niepotrzebne? Nie chodzi mi o styl czy poziom widowiska,ale o ładunek emocjonalny i przywiązanie do drużyny. Żadne zwycięstwo klubu ( tym bardziej zagranicznego) nie da mi tyle radości, co zwycięstwo drużyny mojego kraju.
1
@FLYP Dobra synek. Nie trolluj tu juz od rana. "barachła" Xd.
0
@icon3520 "nikomu niepotrzebne" xd.
0
@Arden No ok - ale jako asystent chyba zdobywał masę doświadczenia.
0
@Arden Flick który jest trenerem od 1996 roku nie ma doświadczenia?
1
@patryk355 W sensie,że grają w 10-tkę?
2
@MESSIah16 Mylisz teraz wysokość kary z samym skazaniem. Kazdy skazany ma bezwzględnie udowodnioną winę. Nie ma czegos takiego, że sędzie bierze sobie monetę i rzuca - reszka winny, orzeł niewinny.
0
@MESSIah16 Widocznie selekcjoner ma swoje powody aby go pomijać. A Grabara to nie ten co to focha strzelił i Duńczykom miał kibicować?
1
@MESSIah16 Co to znaczy bezwzględnie udowodnione? Jak to niby zapisać w przepisach?
0
@D10SLEO Zapomniał o Griezmannie i Benzemie? Co ta wóda robi z mózgiem....
0
Mocne przeżycie - https://www.tvp.info/82055295/balon-spadl-w-miejscowosci-rogowo-jedna-osoba-w-szpitalu
Latał ktoś z was balonem?
0
@kanver_ Plus i to bardzo bardzo wielki.
0
@MESSIah16 Spokojnie. Pojedzie na kadrę,tam się połamie i wtedy sobie odpocznie.
0
Nie dość że Barca zmasakrowała przeciwnika to jeszcze Bayer dostał 3 gongi i po prowadzeniu 2-0 przegrali mecz. Idealna ta sobota
1
@Pawel13sz Albo i nie. Być może celował we właścicielkę kota ...
0
@Szklaner Swoją drogą to w UEFA też jest niezły syf. W sprawie Wisły toczą się procesy sądowe,a UEFA oczekuje, że Wisła ma uznać roszczenia? Poza tym te roszczenia opiewają na kwotę niższą niż należy się WIśle, wiec mogliby zamrozić tylko do tej wysokosci której dotyczy sprawa
1
@misterio Jak widać Mati jednak zareagował prawidłowo i uciszał tych psycholi w przeciwieństwie do notabli po-wskich którzy dyrygowali.
0
@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Niech ten śmieszny klub się stacza jak najniżej.
4
@misterio Ależ to jest pole do popisu dla obcych służb aby mącić w różnych państwach. A przeciez to jeszcze ewoluuje.
0
@SinMistico Dlaczego nikomu nie dogodzisz? Ja akurat jestem zadowolony że nie ściągają nikogo na siłę