0

@BorzyKrzys Własnie przez takie podejscie PIS gdy dorwał się do władzy zagarnał sobie TVP.

0

@tomek8756 "ubojowi mięsa"?

0

@GeneralXavi Ten ruch to tak naprawdę oddanie pola PIS-owi. Bosak mógłby im zabrać kilka procent, Mentzen ma na to marne szanse

1

@BTW W jaki sposób Barca upokorzyła Neya,że ten musiał odejść?

2

@Kamiloza91 Wtedy był inny lepszy świat. Nie było takiego wszechobecnego hejtu w necie

0

@SawneyBean Tak samo mogli mówić kibice PSG gdy kupowali Dembele,a tymczasem kontuzje mu minęły jak ręką odjął. Dajmy szansę pokazac się sztabowi Flicka i zawodnikowi a potem oceniajmy.

0

@RoberDzik Lenglet. Jako drugi - de Jong ale tylko z powodu pensji.

0

@KondiCules To samo powiesz trenerom Barcy i Hiszpanii?

19

@Bajson I nic aby tylko dosrać takiej postaci jak Sergi Roberto. Zadowolony że tak się potoczyła jego sytuacja? Hejt w jego stronę niczym do figo czy innego zdrajcy. Nie rozumiem takich ludzi.

6

@kamyk_23 Kowalski to odwalał te swoje akcje na żywo. Berkowicz ma swój chamski styl w debatach,ale jednak i wiedzę którą wykorzystuje. Kowalski to inna liga. Natomiast co do social mediów Berkowicza to raczej nie on osobiscie to pisze,ale w sumie i tak to akceptuje bo jednak firmuje to swoim nazwiskiem.

0

@Rust_Cohle Idealnie leży. Gdyby Laporta z Deco przeprowadzili taka operację to dopiero byłoby COŚ. Myślę że spokojnie przebiłoby to casus Figo

0

@Rust_Cohle Znaczy strażacy mają go uratować?

0

@Ojciec5tkidzieci Nie sądzę aby sam to prowadził.

0

@chavez Robisz sobie jaja z tym Pique?

0

@barcelonaLM Sama natura wymyslila taki system, no ale jak się buduje drogi w dolinie rzeki to czego się spodziewać? https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-zalana-s8-i-historia-nieistniejacej-juz-rzeki-rudawki-st8050467
Czyli generalnie problem tam istniał od początku - pytanie do inzynierów co można z tym teraz zrobić i do ekonomistów jakim kosztem

0

@Kamiloza91 Spoko piłkarz - na Euro 2020 fajnie śmigał ale potem po kontuzji chyba kariera przystopowała.

2

Odpalam sobie film Okup o porwanych koreańskich dyplomatach w Libanie,a tam nagle pojawia się Dorociński. Nie miałem pojęcia że tam zagrał - miłe zdziwienie

0

@FcPortoFan1999 Musi byc bardzo postawnym człowiekiem sadząc po nazwisku. To jakis kulturysta czy zapasnik?

5

@barcelonaLM Należałoby się przyjrzeć czy tam dochodziło wczesniej do podobnych problemów i czy nie należalo wczesniej poczynić jakichs inwestycji. I jesli państwo czy miasto zaspało to niby czemu nie krytykowac kogos kto tam zarządza?

0

@Mroziu Akurat chyba 3 lata kontraktu Gundo by to przebiły - sama kwotę transferu,no z zarobkami Olmo to chyba nie.

1

@Eto'o9 R10 Lepiej odstaw to co bierzesz kolego.

3

@SawneyBean" Kupilismy kalekę" - powyzywać pilkarzy Barcy muszę, bo się uduszę

0

@MesQueUnClub_87 Otóż to - gdy policjanci po prostu wykonują swoją pracę, to nikt o tym nie pisze bo i w sumie nie ma to większego sensu. Ale gdy coś wyjdzie negatywnego to się zewsząd wylewa hejt i że tam wszędzie patologia itd. Po prostu zachowajmy umiar w obu przypadkach.

9

Brawo Athletic. Zasady powinny obowiązywać wszystkich bez wyjątku. Jeśli mają podstawy do tego to jak najbardziej im kibicuję. Zwłaszcza po tym co ten zarząd odwala w ostatnim czasie.

0

@szymonadamczak34 Taktyk wyjazd Barca

1

@Kidd Własciwi ludzie na wlasciwych miejscach.

0

@MesQueUnClub_87 Ale to tez jest tak,że nie słychać i nie widać jak las rośnie. Ale jak czasem upadnie jakies drzewo to z hukiem i potem je widać że leży. I owszem - patologie nalezy tępić,ale z drugiej strony mało się docenia pozytywy. Mało się docenia medialnie.

4

@DLFCB Wschodnia Europa > Zachodnia Europa

0

Być może wkrótce dowiemy się więcej po co ten ruch,ale obecnie to jest porażka. Zwłaszcza to,że odchodzi za darmo.

0

@krol211 Kasa misiu kasa. Prowizje, wałki itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?