0

@TheNekro94 Facet nosi stringi? Albo uwydatnia swoje cechy płciowe?

0

@TheNekro94 No nie - to nie jest to samo.

0

@ProMILs "czy chociażby zagroził posadzeniem na trybunach". No bez jaj

0

@tomek8756 Ich jedyne atuty. Piłkarze poza drobnymi wyjątkami jakoś dupą nie próbują świecić

0

@ProMILs Piszesz tak jakby nikt nie próbował wypychać tez tych innych których wymieniłeś. A przeciez próbowali i część udało się wypchać, część tylko na wypożyczenia,ale jednak

1

@Kidd Dokładnie - przecież w takiej Turcji to spokojnie znalazłby się w topce zawodników ligi

0

@DLFCB Najgorsze te czarne wybroczyny na ciele.

1

@doc W takim razie niech dają Cancelo w zamian i wszyscy zadowoleni.
Bo jak pójdzie tam za darmo to faktycznie będzie dramat.

1

@Kgorecki2500 Tottenham byl mistrzem Anglii 2 razy - co prawda nie było to Premier League,ale jednak.

2

@macio_944 Nie wiem czy nadzieje,ale myslę ze Nico jest dogadany i tylko czeka na sprzedaż i miejsce w FFP. A czy to się stanie i czy sprawę załatwi odejście Gundogana czy kogos jeszcze to juz ciężko określić.

1

@NeroTFP1 Powinna być jakaś akcja uświadamiająca o tym zagrożeniu. Moze kogoś to uchroni przed popełnieniem takiego błędu.

0

@Pitinho Myślę,że jednak Mbappe brutalnie zweryfikuje La Ligę. Takie rzeczy jak Hazard nieczęsto się zdarzają.

0

@KondiCules A mnie zastanawia, że Xavi na niego stawiał, Flick na niego póki co stawia, w reprezentacji też na niego stawiają. Tylko eksperci z La Rambli zawsze wiedza lepiej.

0

@Mustbe11 "Andrzeju. Nie denerwuj się ...."

0

Dobra Panowie. Mamy to. Liga jest nasza. Właśnie takimi meczami przegrywa się mistrzostwo.

0

@MesQueUnClub96 Qrczę - jedyny w sumie obecnie gracz Realu którego chętnie bym u nas zobaczył. Będzie z niego kawał cracka. I huk z tym, że wykorzystał Barcę do podbicia stawki. Jemu bym wybaczył wiele.

0

@tristan87 Kolor skóry zapewne przypadkowy ....

0

@Miszak Brawo. Nie lubię za bardzo Legii ale że wyczyn Feio wzbudzil moja sympatię,to taki wynik cieszy

1

@Sysia11 Jesli to prawda, to widać gdzie Messi ma obecnie Barcę

1

Co się dzieje z Osimhenem?

0

@damian16161212 Pewnie postępowanie spadkowe i tam dojdzie do podziału,albo spadkobiercy się zrzeką spadku czy inaczej dogadają. Notariusz wszystko wyjaśni co trzeba zrobić, bo to i tak tam się załatwia

0

@damian16161212 A kto płacił podatek?

1

@marek86 Sorry ale postoję. Ja mam swoje zdanie na temat tych dwóch patologicznych partii i jakkolwiek trochę lepiej z tych dwóch oceniam PIS, to i tak oboe uważam za syf

3

@marek86 Pis przynajmniej realizował swoje obietnice,tak więc spośród tych dwóch wybór może byc tylko jeden.

0

@krol211 Doskonała wiadomość. Ależ się jaram takim transferem.

0

@tomek8756 Trump? Top.

0

@esem91 Flick dał mu w kość widać. Gundo przyszedł sobie na spokojna emeryturę u Xaviego, a nie do obozu pracy.

0

@Ojciec5tkidzieci To pytania takie ogólne czy dotyczą konkretnego zawodu?

0

@Safrani Serio może? Przeciez to ZUS za to płaci i nie jest to wykluczone?
Edit - wychodzi na to że rzeczywiście można,ale trzeba zaznaczyć, że nie można u tego samego pracodawcy u którego ma się ten urlop.

2

@tristan87 Brawo dla gościa który prowadzi twittera Lewandowskiego. Lewandowski - tez brawo za to że go zatrudnił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?