@Bykunn Chelsea też ma ciekawą sytuację, bo ma za dużo graczy których musi się pozbyć. Też ma przepłaconych zawodników. Ale jednak znajdują na nich kupców.
@norbi77 Tak - ale to całkiem odrębny serial,inny klimat niż Yellowstone. W zasadzie historia jak w Horyzoncie - losy grupy osadników zmierzających do Montany. Old Henry to rewelacyjny western jak w starym stylu. Zaś Angielka to juz ma swój specyficzny klimat - w zasadzie to antywestern.
@norbi77 A mnie trochę nużył. Za długi jak na film, zbyt dużo wątków. Poczekam na koniec tej sagi i obejrzę dopiero wszystkie części tak jak serial. Dopiero wtedy ocenię. Na dziś gdybym miał wybierać to jednak wolałbym aby Costner został w Yellowstone.
@Lucyfffer Piszę o decydujących meczach w LM. Tam Haaland nie zrobił różnicy i co do tego ma średnia goli na mecz? Gdyby strzelał tam gole na wagę awansu to byłby inaczej postrzegany.
@FcPortoFan1999 Teoretyczne szanse. Tylko z takim podejściem nie rozumiem po co w ogóle ciułać te punkty, skoro jest taki strach przed awansem poziom wyżej.
@FcPortoFan1999 Gardzę takimi kalkulacjami, a poza tym tam jest lepsza kasa. Zresztą rok temu też już było takie pierdolamento. Tak więc nie - nie byłoby lepiej jakby Jaga przegrała
@macio_944 Chorzy psychicznie to są ludzie którzy dalej żyją tą rywalizacją. On dzięki tej rywalizacji i jej podtrzymywaniu zarabia chociaż realne pieniądze.
0
@michal26 Fajnie by było jakby Jaga i Wisła odrobiły te straty i 3 drużyny na wiosnę zagrały w pucharach.
0
@4drian0 @Kgorecki2500 @adamek20151
0
@Bykunn Chelsea też ma ciekawą sytuację, bo ma za dużo graczy których musi się pozbyć. Też ma przepłaconych zawodników. Ale jednak znajdują na nich kupców.
0
@Awtameok_Klana Może i byli lepsi ale jednak, że zostali tak zapomnieni to ciekawa sprawa. Byli też gorsi o których się pamięta.
0
@PIWOSZ89 pijafka.pl
1
@norbi77 Tak - ale to całkiem odrębny serial,inny klimat niż Yellowstone. W zasadzie historia jak w Horyzoncie - losy grupy osadników zmierzających do Montany. Old Henry to rewelacyjny western jak w starym stylu. Zaś Angielka to juz ma swój specyficzny klimat - w zasadzie to antywestern.
0
@FcPortoFan1999 Ja też przed chwilą się dowiedziałem - a przyznam że świetnie grają. Dziwne że przeszli bez echa.
0
@Dejvo Czemu na szczęście?
0
@norbi77 A widziałeś Old henry? Albo seriale 1883 i Angielka?
0
Słyszeliście o takim polskim zespole z lat 80- tych?
@Colon
0
@tomek8756 W takim meczu system się zawiesi i sędzia doliczy nieskończoność.
0
@norbi77 A mnie trochę nużył. Za długi jak na film, zbyt dużo wątków. Poczekam na koniec tej sagi i obejrzę dopiero wszystkie części tak jak serial. Dopiero wtedy ocenię. Na dziś gdybym miał wybierać to jednak wolałbym aby Costner został w Yellowstone.
0
@betonito Dokładnie. I do tego wypłaci mu premie za tryplet.
0
Jeśli kogos interesują pokazy lotnicze,to jest na żywo relacja https://m.facebook.com/watch/?v=2525880364467600&vanity=FestiwalWiatruGizycko
0
@Lucyfffer Piszę o decydujących meczach w LM. Tam Haaland nie zrobił różnicy i co do tego ma średnia goli na mecz? Gdyby strzelał tam gole na wagę awansu to byłby inaczej postrzegany.
0
@Lucyfffer Szkoda tylko,że znika w decydujących meczach sezonu. Gdyby nie to, to byłby o wiele bardziej doceniany
0
@Antimadridista_WR Czemu niby? Zalewski ma źle w Romie?
0
@BTW Dochodzenie - The Killing.
0
@626 Wszystko się da. Brakuje ci siana - dzwoń do Mariana.
2
@Comentateiro W tym dzikim kraju gdzie chyba nawet ciężko o alkohol? Podziękuję
0
@626 Barca mogła pierwsza wpłacić tę klauzulę i wtedy by został. Szach mat
1
Jago kochana co ty robisz?????
0
@MichuZ44 Red. Maja Staśko w tym pismie to ta sama która brała udział w tych patologiach? Xd.
0
@Uukasz_93 Nie wiem jak z resztą,ale wypożyczenie Roque nic nie dało w tym aspekcie.Był taki artykuł
2
@PatrychoO Byle nie Tusk ...
1
@FcPortoFan1999 Teoretyczne szanse. Tylko z takim podejściem nie rozumiem po co w ogóle ciułać te punkty, skoro jest taki strach przed awansem poziom wyżej.
0
@FcPortoFan1999 To tylko takie bezpodstawne gdybanie. Ugrali 4 punkty,a w LKE równie dobrze mogliby ugrać 0
0
@FcPortoFan1999 Gardzę takimi kalkulacjami, a poza tym tam jest lepsza kasa. Zresztą rok temu też już było takie pierdolamento. Tak więc nie - nie byłoby lepiej jakby Jaga przegrała
0
@Messibestplayerintheworld Sprzedać. Szkoda aby taki gracz siedział na ławce.
3
@macio_944 Chorzy psychicznie to są ludzie którzy dalej żyją tą rywalizacją. On dzięki tej rywalizacji i jej podtrzymywaniu zarabia chociaż realne pieniądze.