@tomek8756 Aha. Pomijając to co o tym napisałeś, czyli robienie polityki nad trumną które jest ohydne, to ten wąsik uważa że to tylko dzięki pisowi? To wąsik i koledzy dali to z własnej kieszeni czy też zabrali to nam i się jeszcze tym szczycą?
@ferdas_rawa Chcesz to sobie oceniaj. Ja nie czuję takiej potrzeby. Jestem jednak przekonany, że ludzie sami dobrowolnie będą instalować takie aplikacje gdy będą mieli np. realne zniżki w OC.
@ferdas_rawa Nie oceniam w żaden sposób tego rozwiązania. Po prostu zauważam pewne tendencje, rozwój technologii i kierunek w którym to pomału będzie zmierzać. PS -dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
@ferdas_rawa Gdyby tych nieoznakowanych radarów było tak dużo, że naprawdę trzeba by się ich spodziewać wszędzie to owszem - to by tak dzIałało. Ale to tylko takie czysto teoretyczne dywagacje. Obecnie technologia daje inne sposoby aby wymusić przepisową jazdę. Choćby aplikacje które śledzą kierowców - i chyba część ubezpieczycieli daje już kierowcom zniżki gdy pozwolą sobie to zainstalować. Myślę, że to będzie pomału zmierzać w tym kierunku. Z tym, że to nie da wpływów do budżetu i dlatego państwo pewnie niechętnie będzie to wspierać i przyspieszać.
@Kgorecki2500 Oj nie byku. On tam nie ma lepszego życia. Z tego co piszą to jest pozbawiony wszelkiego kontaktu z ludźmi. Nawet strażnicy maja zakaz nawiązywania z nim kontaktu.
@norbi77 To nie ma znaczenia. Te serie nie są jakoś ściśle powiązane. Nawet między 1883 a 1923 nie ma jakiegoś zbytniego powiązania, że trzeba wiedzieć kto był kim w tej rodzinie. W 1923 to w sumie większość akcji dzieje się w Afryce i na statku.
@Ojciec5tkidzieci O proszę. Wczoraj wlasnie pisałem z @norbi77 o westernach i o tych serialach które opisałeś. Z tego gatunku to także tobie polecam Old Henry. Rewelacja.
0
@lntrowertyk To na razie kolego
1
@tomek8756 Aha. Pomijając to co o tym napisałeś, czyli robienie polityki nad trumną które jest ohydne, to ten wąsik uważa że to tylko dzięki pisowi? To wąsik i koledzy dali to z własnej kieszeni czy też zabrali to nam i się jeszcze tym szczycą?
0
@ferdas_rawa Chcesz to sobie oceniaj. Ja nie czuję takiej potrzeby. Jestem jednak przekonany, że ludzie sami dobrowolnie będą instalować takie aplikacje gdy będą mieli np. realne zniżki w OC.
0
@ferdas_rawa Nie oceniam w żaden sposób tego rozwiązania. Po prostu zauważam pewne tendencje, rozwój technologii i kierunek w którym to pomału będzie zmierzać.
PS -dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
0
@Allbi Na jakiej liście?
0
@jacobFCB Skąd ty to wziąłeś? Ja jakoś nie trafiam na podobne treści
0
@ferdas_rawa Gdyby tych nieoznakowanych radarów było tak dużo, że naprawdę trzeba by się ich spodziewać wszędzie to owszem - to by tak dzIałało. Ale to tylko takie czysto teoretyczne dywagacje. Obecnie technologia daje inne sposoby aby wymusić przepisową jazdę. Choćby aplikacje które śledzą kierowców - i chyba część ubezpieczycieli daje już kierowcom zniżki gdy pozwolą sobie to zainstalować. Myślę, że to będzie pomału zmierzać w tym kierunku. Z tym, że to nie da wpływów do budżetu i dlatego państwo pewnie niechętnie będzie to wspierać i przyspieszać.
0
@ferdas_rawa Na zasadzie - "nie znasz dnia ani godziny" Wtedy jedyny sposób aby się ustrzec to przestrzegać przepisów zawsze i wszędzie.
2
@halfnolife Tylko liga się teraz liczy.
Czemu od razu umniejszać? Factos.
16
W Bayernie zmiana pokoleniowa wśród Polaków - Lewy przestał zdobywać gole dla Bayernu ,to teraz strzela je Kamiński.
3
Endrick 5 minut gry i gol,
Mbappe 176 minut gry i 0 goli.
To są te detale.
0
@mekston Nie - nie oglądałem. Dlatego napisałem, że wydaje się. Ale pisałem juz o tym przed sezonem,że odejscie cracków może im wyjść na dobre
0
@Kgorecki2500 Oj nie byku. On tam nie ma lepszego życia. Z tego co piszą to jest pozbawiony wszelkiego kontaktu z ludźmi. Nawet strażnicy maja zakaz nawiązywania z nim kontaktu.
0
@draxidox Obecny rząd tego nie sprawi. Na całe szczęście.
0
@Pnog37 Co ciekawe, wydaje się,że odejście Mbappe wzmocniło PSG. Tego się obawiałem
1
@Transu96 No i strzela - jak dotąd to robił też i liczby, więc i teraz zacznie.
1
@NeroTFP1 Jeszcze Ronald Koeman, Ronald de Boer, Ronald Araujo. Ba - nawet najlepszy prezydent USA to też był Ronald.
4
Yamal co bekę se robił z Nico.
5
Dziwne uczucie gdy widzisz twarze wchodzących zawodników i za cholerę jeszcze nie wiesz jak się nazywają...
0
@Jakchcesz
Qrczę - masz rację człowieku
.
.
.
Nie znasz tego niemieckiego...
0
@lntrowertyk Herr Flick to nie ksywka?
0
@Katalończyk 99 Widać jak mu zależy i że nie oddaje serca za klub.
4
LewanGOALski!!!!!!!! Brawo brawo brawissimo. Kij w dupę wszystkim hejterom. I malkontentom też
0
@Jakchcesz To odejście Gundogana nie załatwilo jeszcze tej sprawy?
0
Czemu Olmo nie ma w skladzie?
0
@norbi77 To nie ma znaczenia. Te serie nie są jakoś ściśle powiązane. Nawet między 1883 a 1923 nie ma jakiegoś zbytniego powiązania, że trzeba wiedzieć kto był kim w tej rodzinie. W 1923 to w sumie większość akcji dzieje się w Afryce i na statku.
0
@Phoenixx Bez przesady. Raczej wychodzi z restauracji i sprzedaje pilnie auto czy zegarek aby oplacic rachunek.
2
@Comentateiro Historia historią. Podobno ważne jest to co teraz, na co zwracają uwagę zwolennicy zamilczenia historii rzezi wołyńskiej.
15
@Comentateiro Właśnie opisałeś założenia niektórych odłamów islamu i przyczyny zamachów w zachodniej Europie
2
@Ojciec5tkidzieci O proszę. Wczoraj wlasnie pisałem z @norbi77 o westernach i o tych serialach które opisałeś. Z tego gatunku to także tobie polecam Old Henry. Rewelacja.