0

@lntrowertyk To na razie kolego

1

@tomek8756 Aha. Pomijając to co o tym napisałeś, czyli robienie polityki nad trumną które jest ohydne, to ten wąsik uważa że to tylko dzięki pisowi? To wąsik i koledzy dali to z własnej kieszeni czy też zabrali to nam i się jeszcze tym szczycą?

0

@ferdas_rawa Chcesz to sobie oceniaj. Ja nie czuję takiej potrzeby. Jestem jednak przekonany, że ludzie sami dobrowolnie będą instalować takie aplikacje gdy będą mieli np. realne zniżki w OC.

0

@ferdas_rawa Nie oceniam w żaden sposób tego rozwiązania. Po prostu zauważam pewne tendencje, rozwój technologii i kierunek w którym to pomału będzie zmierzać.
PS -dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?

0

@Allbi Na jakiej liście?

0

@jacobFCB Skąd ty to wziąłeś? Ja jakoś nie trafiam na podobne treści

0

@ferdas_rawa Gdyby tych nieoznakowanych radarów było tak dużo, że naprawdę trzeba by się ich spodziewać wszędzie to owszem - to by tak dzIałało. Ale to tylko takie czysto teoretyczne dywagacje. Obecnie technologia daje inne sposoby aby wymusić przepisową jazdę. Choćby aplikacje które śledzą kierowców - i chyba część ubezpieczycieli daje już kierowcom zniżki gdy pozwolą sobie to zainstalować. Myślę, że to będzie pomału zmierzać w tym kierunku. Z tym, że to nie da wpływów do budżetu i dlatego państwo pewnie niechętnie będzie to wspierać i przyspieszać.

0

@ferdas_rawa Na zasadzie - "nie znasz dnia ani godziny" Wtedy jedyny sposób aby się ustrzec to przestrzegać przepisów zawsze i wszędzie.

2

@halfnolife Tylko liga się teraz liczy.
Czemu od razu umniejszać? Factos.

16

W Bayernie zmiana pokoleniowa wśród Polaków - Lewy przestał zdobywać gole dla Bayernu ,to teraz strzela je Kamiński.

3

Endrick 5 minut gry i gol,
Mbappe 176 minut gry i 0 goli.
To są te detale.

0

@mekston Nie - nie oglądałem. Dlatego napisałem, że wydaje się. Ale pisałem juz o tym przed sezonem,że odejscie cracków może im wyjść na dobre

0

@Kgorecki2500 Oj nie byku. On tam nie ma lepszego życia. Z tego co piszą to jest pozbawiony wszelkiego kontaktu z ludźmi. Nawet strażnicy maja zakaz nawiązywania z nim kontaktu.

0

@draxidox Obecny rząd tego nie sprawi. Na całe szczęście.

0

@Pnog37 Co ciekawe, wydaje się,że odejście Mbappe wzmocniło PSG. Tego się obawiałem

1

@Transu96 No i strzela - jak dotąd to robił też i liczby, więc i teraz zacznie.

1

@NeroTFP1 Jeszcze Ronald Koeman, Ronald de Boer, Ronald Araujo. Ba - nawet najlepszy prezydent USA to też był Ronald.

4

Yamal co bekę se robił z Nico.

5

Dziwne uczucie gdy widzisz twarze wchodzących zawodników i za cholerę jeszcze nie wiesz jak się nazywają...

0

@Jakchcesz
Qrczę - masz rację człowieku
.
.
.
Nie znasz tego niemieckiego...


0

@lntrowertyk Herr Flick to nie ksywka?

0

@Katalończyk 99 Widać jak mu zależy i że nie oddaje serca za klub.

4

LewanGOALski!!!!!!!! Brawo brawo brawissimo. Kij w dupę wszystkim hejterom. I malkontentom też

0

@Jakchcesz To odejście Gundogana nie załatwilo jeszcze tej sprawy?

0

Czemu Olmo nie ma w skladzie?

0

@norbi77 To nie ma znaczenia. Te serie nie są jakoś ściśle powiązane. Nawet między 1883 a 1923 nie ma jakiegoś zbytniego powiązania, że trzeba wiedzieć kto był kim w tej rodzinie. W 1923 to w sumie większość akcji dzieje się w Afryce i na statku.

0

@Phoenixx Bez przesady. Raczej wychodzi z restauracji i sprzedaje pilnie auto czy zegarek aby oplacic rachunek.

2

@Comentateiro Historia historią. Podobno ważne jest to co teraz, na co zwracają uwagę zwolennicy zamilczenia historii rzezi wołyńskiej.

15

@Comentateiro Właśnie opisałeś założenia niektórych odłamów islamu i przyczyny zamachów w zachodniej Europie

2

@Ojciec5tkidzieci O proszę. Wczoraj wlasnie pisałem z @norbi77 o westernach i o tych serialach które opisałeś. Z tego gatunku to także tobie polecam Old Henry. Rewelacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?