4

Co za wredne symulanctwo. Ja tam bym szybko to ukrócił.

0

Co to do cholery za podanie. Czemu on nie podaje do najblizszego skoro tak to psuje?

0

@mekston "crackowatości"? Ależ to nieelegancko brzmi

1

@zodiak_10 No i elegancko.

0

@Zieliniak I prawidłowo.

0

@FcPortoFan1999 "walkach" xd. No to tyle wiedzy zupełnie mi wystarczy

0

@FcPortoFan1999 Na szczęście niewiele wiem o tym panie.

1

@FcPortoFan1999 Hehe. Gdyby chociaż ten typ stworzył do tego muzykę, a nie pod--ebał istniejącą melodię....

2

@Zoker I pomyśleć,że początkowo planowali umieścić Pinkmana tylko w kilku odcinkach,ale gra i zaangażowanie Aarona sprawiły,że z miejsca wywalczył stały skład do końca.

0

@AmigoBlancos BMV - trzeba przyznać,że to świetnie brzmi.

0

@Lucyfffer Fachowa robota przecież.

0

@Objectivo @tristan87 Według mnie opis mocno przesadzony. Większość ludzi reaguje poprawnie, niektórzy pewnie zaskoczeni/nie słyszeli/nie wiedzieli za bardzo gdzie się usunąć. Nie widzę tu za bardzo celowego ignorowania.

0

@mordini123 Nawet nie wiedziałem że miał tę przerwę.

0

@norbi77 A może po prostu w ogóle nie rejestrowali Araujo?

0

@Rust_Cohle Ale wiesz,że ta nienawiść w języku kibicowskim nie oznacza tego co w normalnym życiu?
PS - Ja też nienawidzę Interu.

1

@AlexDark00 A kto jak nie Putin ich sponsoruje? Z tym, że on sponsoruje zarówno ich jak i ich oponentów. Warto o tym pamiętać

0

@ZeroArtiforce I po co te płacze? Jak ci się ciężko ogląda to pomyśl co czuli kibice Milanu,albo MU gdy ich kluby spadły z piedestału.

0

@DLFCB Każdy wspomina tę Skłodowską, a tymczasem nieco zapomniana jest postać Ignacego Łukasiewicza którego odkrycia wręcz zrewolucjonizowały codzienne życie i po dzis dzień z tego korzystamy.

0

@DLFCB No nie wiem. Ostatnio czytałem książkę o twórcy Inpostu i w żaden sposób nie rości sobie on praw stricte do samego wynalezienia paczkomatu,tylko wręcz wspomina, że po prostu rozwinął istniejące rozwiązania dbając o to aby nie naruszyć zastrzeżonych patentów.
Edit - tam byla mowa o patentach Deutsche Post m.in.

3

@draxidox Bez przesady z tym ignorowaniem. Widać że nie wszędzie tam byli ludzie, pewnie nie wszędzie tez słyszeli, nie wiedzieli o co chodzi, nie ogarniali też jak się mają zachować,ale raczej celowo nikt nie utrudniał czy nie ignorował apeli.

1

@kamyk_23 Jesteś jak te dziecko z piaskownicy co się przerzuca argumentem "ale to Jarek zaczął". A podobno i z drugiej strony to takie kurtularne są, nie to co mohery, czy fani discopolo. No to własnie widać.

2

@AlphaNumeric Skrytykowanie wąsa? Weź człowieku nie chce mi się nawet gadać bo masz nie więcej rozumu niż ten gówniarz

0

@AlphaNumeric Pod pewnymi względami właśnie było. Na pewno nie dochodziło do podobnych sytuacji,a co za tym idzie taka reakcja też była zbędna.

0

@kamyk_23 Że też znajdują się obrońcy podobnej patologii to niepojęte.

12

@AlphaNumeric "to tylko dziecko". Xd. Kiedyś to po pierwsze takie dziecko to na baczność wstawało gdy ktos starszy stał obok fotela. A to tylko jedna z oznak szacunku jaki okazywano starszym.

12

@kuz I tak już obrońcy uciśnionych gdzieś tam w tle się odpalili.
Edit - o na stronie tutaj też.

0

@Kgorecki2500 A to jest jakaś seria podobnych nagrań czy o co chodzi? Nawet fajnie wyszło.

13

@esem91 Z początku gówniarz się przeraził,ale zaraz znowu kozaczy. Rodzice pewnie nie lepsi.

0

@escarabajo Jeśli skończy jak de Gea to będzie szok. Jednak pozycja bramkarza jest specyficzna,ale żeby napastnik tej klasy został bez klubu?

9

@tomek8756 Dla mnie wulgaryzmem w tym wpisie sa słowa "Tomasz Lis".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?