1

@Lucyfffer Rivaldo to generalnie od czasu do czasu palnie jakieś głupoty. Drugi Tomaszewski

1

@kanver_ No tak - teraz tak wygląda ale jeszcze w zeszłym sezonie i wcześniej Zieliński był opoką w Napoli. Teraz zobaczymy czy wywalczy miejsce w interze. Kiwior też wcześniej coś tam grał, teraz pewnie odejdzie niedługo,ale w takich średniakach tez mamy całą masę piłkarzy w podstawowych składach- zwłaszcza w Serie A, w Turcji itd.

0

@kanver_ Generalnie to nie jest teraz z tym tak źle. Kiedyś to tylko bramkarze grali w topowych klubach,a tak to posucha była. Wchodziły w grę takie kluby jak Brescia, Schalke,Bastia,Auxerre itd. A teraz jednak mamy przedstawicieli w Arsenalu, Interze, Juventusie, byli w Napoli,

0

@LambiPL Wytatuowana widoczna swastyka to już jednak głoszenie poglądu. Nie mówię o tym. Mówię np o tym jak został potraktowany Marciniak, gdy wział udział w czyms co komus się nie spodobało.

0

@skubi99 Momentami moze tak,ale z wygladu fajna była

1

@LambiPL Nie znam za bardzo tej sytuacji i nie wiem czy np w programie sportowym ten typ głosi jakies poglądy godne potępienia,ale generalnie gardzę cancel culture i taka cenzurą prewencyjną. A jesli idziemy ta drogą, to na przyklad taka Kurdej Szatan tez powinna być cancellowana

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli według tej logiki to nie nalezy kręcić żadnych filmów na przykład o Holocauście?

0

@D10SLEO A gdzie Fifi? Oprócz Majki to najbardziej lubiłem własnie tego małego cwaniaka

2

@LambiPL "Takich ludzi nie powinno się dopuszczać do głosu" A cóż to za cenzura prewencyjna?

2

@normasubiektywna Dobrze - to tylko takie przesadzone porównanie, aby uzmysłowić że dzieci nie protestowałyby przeciwko ograniczeniu jakichkolwiek przedmiotów. Większość z nich poparłaby za to pomysł aby im cokolwiek własnie ograniczyli.

3

@Kamilos84 To jest przerażające. Czeka nas po prostu symulacja

1

@AFA Pilka reprezentacyjna to jest clou tego sportu. Rozgrywki klubowe to tylko zapełniacz czasu pomiędzy kolejnymi meczami repki.

0

@Rastafarnianin Ona nie prowadzi osobiscie tego konta

3

@normasubiektywna Hm. Sugerujesz,że gdyby tak na przykład obcięli godziny lekcyjne do jednej dziennie, to w sprawie dla nich ważnej dzieci by przeciwko temu protestowały? Abstrahuję tu od tej konkretnej sprawy,ale jednak dzieci maja inne priorytety niż dorośli w temacie nauki.

1

@Rastafarnianin Qrczę,a ja cały czas myślałem że to wiec transów w Porto.

0

@Trencaxarxes A nie zależy to przypadkiem od kontekstu? Ja pamiętam z dzieciństwa gdy np. "ty Ukraińcu" używało się w stosunku do osoby którą chciało się obrazić. Choć jestem z terenów gdzie trafiła spora ilość przesiedlonych z akcji Wisła,więc pewnie nie wszędzie jest to tak postrzegane. Ale generalnie wiele zależy od intencji i kontekstu. Słowo Murzyn nie kojarzy się absolutnie z niczym obraźliwym ani negatywnym.

0

@Kapitan hawk Ciągnąc temat - jakie słowo wzbudza najwięcej negatywnych konotacji? Murzyn, Żyd czy Ukrainiec? Aha - jeszcze Cygan i Rumun. Przyznajcie że na dźwięk tych słów budzą one u każdego jakieś skojarzenia. U jednych bardziej lub mniej pozytywne, u innych bardziej lub mniej negatywne. Czy to sprawia, że ktoś je usuwa z dyskusji publicznej?

0

2

@misterio Jeśli przez to zalecenie ktos potem cenzuruje treści to chyba jest to jka najbardziej zasadne porównanie

2

@Kapitan hawk Brian Scott - autor książki "Pierwszy Mutzyn RP" - "Stwierdziłem wręcz, że skoro jestem dumny ze swojej tożsamości, ze swojego pochodzenia, to nie życzę sobie, żeby ktoś odebrał mi możliwość nazywania siebie Murzynem. Bo jestem Murzynem. I’m a Negro, okay? I to jest to, co mnie określa w polskim słowniku. To nie jest Nigger - czarnuch. Jak ktoś tak mnie nazwie, to jestem w stanie go ukatrupić. Ale trudno zaprzeczać temu, że jestem Murzynem."

3

@Luciano99 A znasz osobiście kogoś takiego kto tego doświadczył? Dla mnie to tylko jakieś legendy miejskie

0

@MichuZ44 inpoland net? Co to za źródło? I co znaczy,że policja go nie zatrzymała? Będzie odpowiadał z wolnej stopy czy o co chodzi? To brzmi jak jakiś fejk.

0

@Encore Szkoda,że do nas nie trafił

1

@aspr1me Przecież te słowa to tylko pretekst

0

0

@Lucyfffer Mimo wszystko nie chce mi się w to wierzyć do końca. Bo to że są gdzieś takie bulwersujące przypadki to nie oznacza, że taka jest reguła.

0

@tomek8756 putinowskie pachołki znów w natarciu

0

@Lucyfffer Tyle, że jak wyjdą takie okoliczności to mogą być wzięte pod uwagę

0

@BorzyKrzys To już jest naprawdę takie żałosne czepianie się słówek. Przecież każdy wie o co chodzi.

1

@AFA Spoko. Swoją drogą bardzo dobrze znasz język polski jak na obywatela obcego kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?