1

@ProMILs I tego sobie i wszystkim życzę zawsze.

1

@FcPortoFan1999 A jednak wyrównali.

0

Strasbourg ładny poczatek sezonu. A Lyon chyba powtórka z zeszlego roku z tym szorowaniem po dnie tabeli.

0

@Popitek12 Higuain.

0

@MesQueUnClub96 Richard Ashcroft

0

@sergio5 Szkoda że Lecha zabrakło w tym zestawieniu

0

@kamyk_23 Panie daj Pan się cieszyć chwilą póki jest okazja. Na narzekanie i czarnowidztwo też kiedyś przyjdzie czas. Ale nie teraz Panie. Nie teraz...

0

Jednak Flick robi większą różnicę niż Mbappe. Szok.

0

@kuz Tyle,że Wisła moze i wraca,ale to Legia jedzie dalej.
Edit. I co teraz?

0

Hm. Słucham sobie kawałka który możnaby nazwać feministycznym hymnem i tak z ciekawości sprawdzam kto to stworzył, a tu niespodzianka - Muzyka: Andrzej Mikosz (Webber)
Tekst: Marcin Napiórkowski, Katarzyna Szyngiera, Mirosław Wlekły


Znamienne że w tekście też padają słowa, że biedna Danuta wypowiada tekst przemówienia które napisali jej mężczyźni.....

0

Całkiem miły zestawik. I z Bayernem u siebie.

0

@Pawel13sz A w historii przeglądarki?

0

@Ojciec5tkidzieci Fajne kreatywne wyjaśnienie luki w karierze. Ale jak zawsze ktoś się przyczepi

1

@Kengo Ależ bajeczny klimacik. Zimo wróć. Jak dobrze że to już z górki...

0

@macio_944 To myślę że nigdy by nie doszli do porozumienia. Najpierw by się pokłócili o to czy faktycznie Laporta zasługuje na karę, potem na jaką a na koniec o to kto ją wymierzy...

0

@macio_944 No kto jak kto, ale La Bamba to faktycznie jest kompetentna do rozliczania kogokolwiek. O który dział La Bamby ci chodzi? Dział medyczny, ekonomiczny,prawny,polityczny czy sportowy?

0

@Salchent Owszem masz prawo. Tyle, że martwisz się jakby to były twoje pieniądze. A jakoś te wałki co odstawia zarząd przy dziwnych transferach wydaje się że przechodzą bez większego echa. Wystarczy wskazać "złego" de Jonga

1

@Salchent Nigdy nie zrozumiem hejtu w stronę zawodnika z powodu wysokich zarobków. Czy on przystawiał im pistolet do głowy aby to podpisali? Albo ich szantażował?

1

@lucca87 A po co nam ten Bajcić? I to tylko na wypożyczeniu?

0

@Pnog37 Niestety tylko drugi. Sufit jaki ustawił Maradona jest jednak nie do przeskoczenia dla nikogo.

0

@BorzyKrzys Ciekawe co pani Zajączkowska powiedziałaby jako matka, matce która straciła dzieci w Holocauście. Też porwałaby kartki na koniec swego przemówienia? Jaka jest w ogóle reakcja partii AfD na te haniebne słowa?

1

@agaFCB Poxilina powinna na jakiś czas pomóc na małą dziurkę. Ale tam pewnie będzie za chwilę sito i kolejne dziurki.

1

No i gitara. Zdążyłem go polubić gdy był częścią Barcy

1

@sen real madryt.

1

@KamQiX Co ma tusk do decyzji sądu?

1

@jacobFCB Teraz to tak 0 na 10.

0

@Lucyfffer Bez problemu znajdziesz też podobne wpisy wśród kibiców Barcy.

1

@Sulimo Z tym wyrejestrowaniem to jednak pokłosie tego co się u nas dzieje i jak postrzega nas piłkarska społeczność.

3

@Pnog37 Cules chcieli Nico? Będą mieli Nico...

1

@Arden I jakoś nikomu nic się nie stało. Szok. Ciekawe jak by to wyglądało gdyby wyposażyć ich w tak szybkie auta jak u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?