@kamyk_23 Panie daj Pan się cieszyć chwilą póki jest okazja. Na narzekanie i czarnowidztwo też kiedyś przyjdzie czas. Ale nie teraz Panie. Nie teraz...
Hm. Słucham sobie kawałka który możnaby nazwać feministycznym hymnem i tak z ciekawości sprawdzam kto to stworzył, a tu niespodzianka - Muzyka: Andrzej Mikosz (Webber) Tekst: Marcin Napiórkowski, Katarzyna Szyngiera, Mirosław Wlekły
Znamienne że w tekście też padają słowa, że biedna Danuta wypowiada tekst przemówienia które napisali jej mężczyźni.....
@macio_944 To myślę że nigdy by nie doszli do porozumienia. Najpierw by się pokłócili o to czy faktycznie Laporta zasługuje na karę, potem na jaką a na koniec o to kto ją wymierzy...
@macio_944 No kto jak kto, ale La Bamba to faktycznie jest kompetentna do rozliczania kogokolwiek. O który dział La Bamby ci chodzi? Dział medyczny, ekonomiczny,prawny,polityczny czy sportowy?
@Salchent Owszem masz prawo. Tyle, że martwisz się jakby to były twoje pieniądze. A jakoś te wałki co odstawia zarząd przy dziwnych transferach wydaje się że przechodzą bez większego echa. Wystarczy wskazać "złego" de Jonga
@Salchent Nigdy nie zrozumiem hejtu w stronę zawodnika z powodu wysokich zarobków. Czy on przystawiał im pistolet do głowy aby to podpisali? Albo ich szantażował?
@BorzyKrzys Ciekawe co pani Zajączkowska powiedziałaby jako matka, matce która straciła dzieci w Holocauście. Też porwałaby kartki na koniec swego przemówienia? Jaka jest w ogóle reakcja partii AfD na te haniebne słowa?
1
@ProMILs I tego sobie i wszystkim życzę zawsze.
1
@FcPortoFan1999 A jednak wyrównali.
0
Strasbourg ładny poczatek sezonu. A Lyon chyba powtórka z zeszlego roku z tym szorowaniem po dnie tabeli.
0
@Popitek12 Higuain.
0
@MesQueUnClub96 Richard Ashcroft
0
@sergio5 Szkoda że Lecha zabrakło w tym zestawieniu
0
@kamyk_23 Panie daj Pan się cieszyć chwilą póki jest okazja. Na narzekanie i czarnowidztwo też kiedyś przyjdzie czas. Ale nie teraz Panie. Nie teraz...
0
Jednak Flick robi większą różnicę niż Mbappe. Szok.
0
@kuz Tyle,że Wisła moze i wraca,ale to Legia jedzie dalej.
Edit. I co teraz?
0
Hm. Słucham sobie kawałka który możnaby nazwać feministycznym hymnem i tak z ciekawości sprawdzam kto to stworzył, a tu niespodzianka - Muzyka: Andrzej Mikosz (Webber)
Tekst: Marcin Napiórkowski, Katarzyna Szyngiera, Mirosław Wlekły
Znamienne że w tekście też padają słowa, że biedna Danuta wypowiada tekst przemówienia które napisali jej mężczyźni.....
0
Całkiem miły zestawik. I z Bayernem u siebie.
0
@Pawel13sz A w historii przeglądarki?
0
@Ojciec5tkidzieci Fajne kreatywne wyjaśnienie luki w karierze. Ale jak zawsze ktoś się przyczepi
1
@Kengo Ależ bajeczny klimacik. Zimo wróć. Jak dobrze że to już z górki...
0
@macio_944 To myślę że nigdy by nie doszli do porozumienia. Najpierw by się pokłócili o to czy faktycznie Laporta zasługuje na karę, potem na jaką a na koniec o to kto ją wymierzy...
0
@macio_944 No kto jak kto, ale La Bamba to faktycznie jest kompetentna do rozliczania kogokolwiek. O który dział La Bamby ci chodzi? Dział medyczny, ekonomiczny,prawny,polityczny czy sportowy?
0
@Salchent Owszem masz prawo. Tyle, że martwisz się jakby to były twoje pieniądze. A jakoś te wałki co odstawia zarząd przy dziwnych transferach wydaje się że przechodzą bez większego echa. Wystarczy wskazać "złego" de Jonga
1
@Salchent Nigdy nie zrozumiem hejtu w stronę zawodnika z powodu wysokich zarobków. Czy on przystawiał im pistolet do głowy aby to podpisali? Albo ich szantażował?
1
@lucca87 A po co nam ten Bajcić? I to tylko na wypożyczeniu?
0
@Pnog37 Niestety tylko drugi. Sufit jaki ustawił Maradona jest jednak nie do przeskoczenia dla nikogo.
0
@BorzyKrzys Ciekawe co pani Zajączkowska powiedziałaby jako matka, matce która straciła dzieci w Holocauście. Też porwałaby kartki na koniec swego przemówienia? Jaka jest w ogóle reakcja partii AfD na te haniebne słowa?
1
@agaFCB Poxilina powinna na jakiś czas pomóc na małą dziurkę. Ale tam pewnie będzie za chwilę sito i kolejne dziurki.
1
No i gitara. Zdążyłem go polubić gdy był częścią Barcy
1
@sen real madryt.
1
@KamQiX Co ma tusk do decyzji sądu?
1
@jacobFCB Teraz to tak 0 na 10.
0
@Lucyfffer Bez problemu znajdziesz też podobne wpisy wśród kibiców Barcy.
1
@Sulimo Z tym wyrejestrowaniem to jednak pokłosie tego co się u nas dzieje i jak postrzega nas piłkarska społeczność.
3
@Pnog37 Cules chcieli Nico? Będą mieli Nico...
1
@Arden I jakoś nikomu nic się nie stało. Szok. Ciekawe jak by to wyglądało gdyby wyposażyć ich w tak szybkie auta jak u nas.