3

@Rupert_Haubica Haaland i tak za rok przychodzi, wiec na razie niech Lewy na spokojnie dogra.

1

@Bulbazaur17 Murem za Polakiem-rodakiem

1

@Bulbazaur17 Co za pytanie _oczywiście ze Lewy

0

@FranciscoZubra A od kogo jak nie od człowieka?

0

@patrykzmc2000 Jak kurna na zasadzie wolnego transferu? Klub w czarnej dupie z finansami stać na takie gesty? Parodia jakaś.

3

Niech dają w zamian Rodriego i kwita.

0

@Kamilos84 Kultowego? Kultowy to był Vabank. Vinci dla mnie był taki średni.

1

@mekston Nie sądzę. On nie jest zbyt bramkostrzelny. Z tej dwójki to stawiam że Sorloth wykręci lepsze liczby. Alvarez raczej będzie asystentem Sorlotha.

1

@tristan87 Parytety to zło. I niby czemu biorą tylko płeć pod uwagę? A wzrost,waga,kolor włosów,wiek?

3

Trochę przeszło bez echa,ale wczoraj ten pieprzony Bayer znowu dokonał niemożliwego. W Superpucharze Niemiec grając w dziesiątkę zdołał wyrównać w końcówce,a potem wygrali w karnych. Tym bardziej nalezy docenić wyczyn Atalanty i to że powstrzymali w finale zespół madrycioka Alonso.

1

@draxidox Nic tylko nakopać w dupę i przeciąć opony takiemu bydlakowi.

1

@mekston Myślę,że Sorloth jeszcze powalczy.

1

@jacobFCB A czemu ma się nie zdarzać? Wszystko zależy jaki rodzaj ładunku jest zawarty w błyskawicy.

0

@Jackazz A kogo to niby obchodzi?

1

@KrychaFCB Okno życia

0

@AlexDark00 Pół biedy gdy dotyczy to obecnych graczy Barcy. Gorzej gdy dotyczy to byłych piłkarzy Barcy. Ale i tak najgorsi są ci którzy hejtują naszych obecnych graczy. To juz w ogóle jakaś totalna patologia

0

@MesQueUnClub96 Chciałeś płacze- to masz. Nie dziękuj.

0

0

Ci goście z marketingu z firmy Wurth to mistrzowie świata. Logo na strojach sędziów oznacza obecność na każdym meczu - od tych najbardziej hitowych do tych mniej oglądalnych ,ale jednak. Do tego sędziowie kojarzą się ze stanowczością, ich werdykty czy słuszne czy nie sa ogłaszane w stanowczy,nieubłagany sposób. Nie jest to zależne od postawy drużyny, od zagrań zawodników. Po prostu idealny scenariusz.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że Xavi nie był zły.

0

@MesQueUnClub96 Owszem są - w tym roku była taka.

1

@macio_944 Juz tęsknię za podobnym klimatem. Ech. Na szczęście już z górki

0

@fejkenq Jeszcze nie. Ale chyba zaraz zacznę pić, bo na trzeźwo to nie idzie patrzyć na tę kopaninę. Za Xaviego to piłeczka legancko chodziła chociaż.

1

Xavi wróć.........

0

@VeB 1899 I za to warto wypić.

0

@Encore Wszędzie te zboczeńce elgiebety. Na kazdym kroku.

0

@Kgorecki2500 Najlepszy kandydat to Przemysław Babiarz. Niekoniecznie z list PIS-u.

0

@escarabajo No i chyba zapomniałeś ich w końcu wymienić.

2

@RafiVeB I teraz ten temat został sprowadzony do partyjnych waśni,a na tło schodzi fakt że te igrzyska sa nam do niczego niepotrzebne. Za podobne wywalanie kasy w błoto w obecnych czasach powinien byc Trybunał Stanu.

9

@ObiwanKenobi Ziobro zdziwienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?