@mekston Nie sądzę. On nie jest zbyt bramkostrzelny. Z tej dwójki to stawiam że Sorloth wykręci lepsze liczby. Alvarez raczej będzie asystentem Sorlotha.
Trochę przeszło bez echa,ale wczoraj ten pieprzony Bayer znowu dokonał niemożliwego. W Superpucharze Niemiec grając w dziesiątkę zdołał wyrównać w końcówce,a potem wygrali w karnych. Tym bardziej nalezy docenić wyczyn Atalanty i to że powstrzymali w finale zespół madrycioka Alonso.
@AlexDark00 Pół biedy gdy dotyczy to obecnych graczy Barcy. Gorzej gdy dotyczy to byłych piłkarzy Barcy. Ale i tak najgorsi są ci którzy hejtują naszych obecnych graczy. To juz w ogóle jakaś totalna patologia
Ci goście z marketingu z firmy Wurth to mistrzowie świata. Logo na strojach sędziów oznacza obecność na każdym meczu - od tych najbardziej hitowych do tych mniej oglądalnych ,ale jednak. Do tego sędziowie kojarzą się ze stanowczością, ich werdykty czy słuszne czy nie sa ogłaszane w stanowczy,nieubłagany sposób. Nie jest to zależne od postawy drużyny, od zagrań zawodników. Po prostu idealny scenariusz.
@RafiVeB I teraz ten temat został sprowadzony do partyjnych waśni,a na tło schodzi fakt że te igrzyska sa nam do niczego niepotrzebne. Za podobne wywalanie kasy w błoto w obecnych czasach powinien byc Trybunał Stanu.
3
@Rupert_Haubica Haaland i tak za rok przychodzi, wiec na razie niech Lewy na spokojnie dogra.
1
@Bulbazaur17 Murem za Polakiem-rodakiem
1
@Bulbazaur17 Co za pytanie _oczywiście ze Lewy
0
@FranciscoZubra A od kogo jak nie od człowieka?
0
@patrykzmc2000 Jak kurna na zasadzie wolnego transferu? Klub w czarnej dupie z finansami stać na takie gesty? Parodia jakaś.
3
Niech dają w zamian Rodriego i kwita.
0
@Kamilos84 Kultowego? Kultowy to był Vabank. Vinci dla mnie był taki średni.
1
@mekston Nie sądzę. On nie jest zbyt bramkostrzelny. Z tej dwójki to stawiam że Sorloth wykręci lepsze liczby. Alvarez raczej będzie asystentem Sorlotha.
1
@tristan87 Parytety to zło. I niby czemu biorą tylko płeć pod uwagę? A wzrost,waga,kolor włosów,wiek?
3
Trochę przeszło bez echa,ale wczoraj ten pieprzony Bayer znowu dokonał niemożliwego. W Superpucharze Niemiec grając w dziesiątkę zdołał wyrównać w końcówce,a potem wygrali w karnych. Tym bardziej nalezy docenić wyczyn Atalanty i to że powstrzymali w finale zespół madrycioka Alonso.
1
@draxidox Nic tylko nakopać w dupę i przeciąć opony takiemu bydlakowi.
1
@mekston Myślę,że Sorloth jeszcze powalczy.
1
@jacobFCB A czemu ma się nie zdarzać? Wszystko zależy jaki rodzaj ładunku jest zawarty w błyskawicy.
0
@Jackazz A kogo to niby obchodzi?
1
@KrychaFCB Okno życia
0
@AlexDark00 Pół biedy gdy dotyczy to obecnych graczy Barcy. Gorzej gdy dotyczy to byłych piłkarzy Barcy. Ale i tak najgorsi są ci którzy hejtują naszych obecnych graczy. To juz w ogóle jakaś totalna patologia
0
@MesQueUnClub96 Chciałeś płacze- to masz. Nie dziękuj.
0
@MesQueUnClub96 @AlexDark00 Opinia?
0
Ci goście z marketingu z firmy Wurth to mistrzowie świata. Logo na strojach sędziów oznacza obecność na każdym meczu - od tych najbardziej hitowych do tych mniej oglądalnych ,ale jednak. Do tego sędziowie kojarzą się ze stanowczością, ich werdykty czy słuszne czy nie sa ogłaszane w stanowczy,nieubłagany sposób. Nie jest to zależne od postawy drużyny, od zagrań zawodników. Po prostu idealny scenariusz.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że Xavi nie był zły.
0
@MesQueUnClub96 Owszem są - w tym roku była taka.
1
@macio_944 Juz tęsknię za podobnym klimatem. Ech. Na szczęście już z górki
0
@fejkenq Jeszcze nie. Ale chyba zaraz zacznę pić, bo na trzeźwo to nie idzie patrzyć na tę kopaninę. Za Xaviego to piłeczka legancko chodziła chociaż.
1
Xavi wróć.........
0
@VeB 1899 I za to warto wypić.
0
@Encore Wszędzie te zboczeńce elgiebety. Na kazdym kroku.
0
@Kgorecki2500 Najlepszy kandydat to Przemysław Babiarz. Niekoniecznie z list PIS-u.
0
@escarabajo No i chyba zapomniałeś ich w końcu wymienić.
2
@RafiVeB I teraz ten temat został sprowadzony do partyjnych waśni,a na tło schodzi fakt że te igrzyska sa nam do niczego niepotrzebne. Za podobne wywalanie kasy w błoto w obecnych czasach powinien byc Trybunał Stanu.
9
@ObiwanKenobi Ziobro zdziwienia.