@kamyk_23 Przynajmniej choć na chwilę oddał Polakom odrobinę odebranej nam przez lata wolności. Do czasu aż ekolodzy się nie zesrali. Nigdy mu tego nie zapomnę.
@NeroTFP1 Wiem. Czasem tez prowadzą wybrane osobiście. Nie wydaje mi się jednak aby Konrad Berkowicz był typem człowieka który siedzi i czeka aż mu Tusk odpisze. On mi raczej nie wygląda na tytana pracy i stawiam że ma wynajętą osobę do podobnego trollowania. Aczkolwiek mogę się mylić
@Aureczek Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. Wydaje mi się jednak,że inaczej reprezentuje się kraj w obliczu zagrożenia. Sama ta świadomość,co się dzieje w kraju i co przechodzą tam ich rodacy musi dodatkowo ich nakręcać. Gdzieś ta świadomość z tyłu głowy siedzi i ta flaga którą nosisz na zawodach jednak ma swoja dodatkową wagę gdy wiesz,że teraz gdzieś tam umierają za nią ludzie.
@tristan87 "Dobry wynik jak na kraj, w którym trwa wojna." Ty tak serio? Jeśli już miało to jakiś wpływ to raczej pozytywny,bo zapewniło im dodatkową motywację.
"Julia Szeremeta wywalczyła dla Polski srebrny medal olimpijski w boksie. Pierwszy od dziesięcioleci. Myślę, że wszyscy jesteśmy z Niej ogromnie dumni. Walczyła pięknie i dzielnie! Inne aspekty tej walki przykro komentować" Prezydent Andrzej Duda? Top.
0
@macio_944
0
@Kamilos84 Oby nigdy.
0
@Awtameok_Klana "Iran jest dobry w szachach" xd.
0
@kamyk_23 Przynajmniej choć na chwilę oddał Polakom odrobinę odebranej nam przez lata wolności. Do czasu aż ekolodzy się nie zesrali. Nigdy mu tego nie zapomnę.
0
@Kapitan hawk Dzięki Bogu że do tego doszło i Lamine obdarzył wówczas Leo odrobiną swego talentu.
2
@MesQueUnClub96 Mokre
1
@Arden Ja pierniczę co za niewdzięczny zawód. Weź się jeszcze użeraj za te pieniądze z podobnymi typami. Masakra.
0
@TR3YWAY Zdecydowanie Neymar.
0
@Gronek Z tych trzech to Mercedes. Od BMW to z daleka z wiadomych powodów.
1
@NeroTFP1 Wiem. Czasem tez prowadzą wybrane osobiście. Nie wydaje mi się jednak aby Konrad Berkowicz był typem człowieka który siedzi i czeka aż mu Tusk odpisze. On mi raczej nie wygląda na tytana pracy i stawiam że ma wynajętą osobę do podobnego trollowania. Aczkolwiek mogę się mylić
0
@NeroTFP1 Ale wiesz o tym,że politycy nie prowadzą osobiście wszystkich swoich social mediów? Wiesz to prawda?
0
@tristan87 Ta nowa konkurencja w żaden sposób nie wypacza idei igrzysk, w przeciwieństwie do tego pierwszego
0
@FcPortoFan1999 No to zobaczysz.
0
@FcPortoFan1999 W tym sezonie to będą co najwyżej walczyć o utrzymanie.
0
@norbi77 Prezydent Andrzej Duda bardzo trafnie to określił i dość dyplomatycznie. Sławomir Mentzen niepotrzebnie tu atakuje Pana Prezydenta
0
@Aureczek Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. Wydaje mi się jednak,że inaczej reprezentuje się kraj w obliczu zagrożenia. Sama ta świadomość,co się dzieje w kraju i co przechodzą tam ich rodacy musi dodatkowo ich nakręcać. Gdzieś ta świadomość z tyłu głowy siedzi i ta flaga którą nosisz na zawodach jednak ma swoja dodatkową wagę gdy wiesz,że teraz gdzieś tam umierają za nią ludzie.
0
@tristan87 "Dobry wynik jak na kraj, w którym trwa wojna." Ty tak serio? Jeśli już miało to jakiś wpływ to raczej pozytywny,bo zapewniło im dodatkową motywację.
0
@Rompul Taktyk Barcelona.
0
@DLFCB Będą to rozliczać na sztuki czy w kilogramach?
0
@barcelonaLM Dlaczego nie? Właśnie lepiej zawrzeć lepsze relacje z Chinami.
1
"Julia Szeremeta wywalczyła dla Polski srebrny medal olimpijski w boksie. Pierwszy od dziesięcioleci. Myślę, że wszyscy jesteśmy z Niej ogromnie dumni. Walczyła pięknie i dzielnie! Inne aspekty tej walki przykro komentować"
Prezydent Andrzej Duda? Top.
1
@norbi77 Oczywiście, że wina kierowcy też była.
1
@Kengo A mi zupełnie nie podpasował ten film. Nie mój typ humoru.
1
@norbi77 @MesQueUnClub96 - opinia?
0
@Kengo Najlepszy piłkarz to Maradona. Trener to Cruyff. Co do wychowanków to oczywiście Barca
0
@PatrychoO To nie wiem o jaki kraj chodzi. Serio. O ruskich?
0
@Lionel_Messi10 Gdzieś w Azji by pasowało to rozegrać. Ewentualnie Australia,aby było neutralnie.
1
@Conradxc Ty tak serio? Ja to bym raczej zamknął takich głosujących, albo po prostu odebrał im prawa wyborcze.
1
@PatrychoO Chodzi o izrael?
1
@TheNekro94 I bardzo dobrze że się mówi. Choć niektórzy by woleli aby milczano.