0

0

@Kamilos84 Oby nigdy.

0

@Awtameok_Klana "Iran jest dobry w szachach" xd.

0

@kamyk_23 Przynajmniej choć na chwilę oddał Polakom odrobinę odebranej nam przez lata wolności. Do czasu aż ekolodzy się nie zesrali. Nigdy mu tego nie zapomnę.

0

@Kapitan hawk Dzięki Bogu że do tego doszło i Lamine obdarzył wówczas Leo odrobiną swego talentu.

2

1

@Arden Ja pierniczę co za niewdzięczny zawód. Weź się jeszcze użeraj za te pieniądze z podobnymi typami. Masakra.

0

@TR3YWAY Zdecydowanie Neymar.

0

@Gronek Z tych trzech to Mercedes. Od BMW to z daleka z wiadomych powodów.

1

@NeroTFP1 Wiem. Czasem tez prowadzą wybrane osobiście. Nie wydaje mi się jednak aby Konrad Berkowicz był typem człowieka który siedzi i czeka aż mu Tusk odpisze. On mi raczej nie wygląda na tytana pracy i stawiam że ma wynajętą osobę do podobnego trollowania. Aczkolwiek mogę się mylić

0

@NeroTFP1 Ale wiesz o tym,że politycy nie prowadzą osobiście wszystkich swoich social mediów? Wiesz to prawda?

0

@tristan87 Ta nowa konkurencja w żaden sposób nie wypacza idei igrzysk, w przeciwieństwie do tego pierwszego

0

@FcPortoFan1999 No to zobaczysz.

0

@FcPortoFan1999 W tym sezonie to będą co najwyżej walczyć o utrzymanie.

0

@norbi77 Prezydent Andrzej Duda bardzo trafnie to określił i dość dyplomatycznie. Sławomir Mentzen niepotrzebnie tu atakuje Pana Prezydenta

0

@Aureczek Nie wiem czy zrozumiałeś o co mi chodzi. Wydaje mi się jednak,że inaczej reprezentuje się kraj w obliczu zagrożenia. Sama ta świadomość,co się dzieje w kraju i co przechodzą tam ich rodacy musi dodatkowo ich nakręcać. Gdzieś ta świadomość z tyłu głowy siedzi i ta flaga którą nosisz na zawodach jednak ma swoja dodatkową wagę gdy wiesz,że teraz gdzieś tam umierają za nią ludzie.

0

@tristan87 "Dobry wynik jak na kraj, w którym trwa wojna." Ty tak serio? Jeśli już miało to jakiś wpływ to raczej pozytywny,bo zapewniło im dodatkową motywację.

0

@Rompul Taktyk Barcelona.

0

@DLFCB Będą to rozliczać na sztuki czy w kilogramach?

0

@barcelonaLM Dlaczego nie? Właśnie lepiej zawrzeć lepsze relacje z Chinami.

1

"Julia Szeremeta wywalczyła dla Polski srebrny medal olimpijski w boksie. Pierwszy od dziesięcioleci. Myślę, że wszyscy jesteśmy z Niej ogromnie dumni. Walczyła pięknie i dzielnie! Inne aspekty tej walki przykro komentować"
Prezydent Andrzej Duda? Top.

1

@norbi77 Oczywiście, że wina kierowcy też była.

1

@Kengo A mi zupełnie nie podpasował ten film. Nie mój typ humoru.

1

0

@Kengo Najlepszy piłkarz to Maradona. Trener to Cruyff. Co do wychowanków to oczywiście Barca

0

@PatrychoO To nie wiem o jaki kraj chodzi. Serio. O ruskich?

0

@Lionel_Messi10 Gdzieś w Azji by pasowało to rozegrać. Ewentualnie Australia,aby było neutralnie.

1

@Conradxc Ty tak serio? Ja to bym raczej zamknął takich głosujących, albo po prostu odebrał im prawa wyborcze.

1

@PatrychoO Chodzi o izrael?

1

@TheNekro94 I bardzo dobrze że się mówi. Choć niektórzy by woleli aby milczano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?