0

@Hosh Narodowość juz jest, poglądy polityczne są, wiek jest, płeć jest. Jeszcze niech napiszą czym się zajmuje - może uda się gównem obrzucić jakis zawód - taksówkarzy, budowlańców itd.

1

Właśnie skończyłem oglądać film "Za stogami siana". Rewelacja. Polecam wszystkim.

0

@TheNekro94 Maradona, Małysz,

0

@4drian0 Sa fora gdzie komentarze z duża ilością minusów sa ukrywane tak jak tutaj jest to przy ignorowanych użytkownikach.

1

@fart Bo magazyny energii na kilka kW to praktycznie podwajają koszt inwestycji. No i jak w sumie przedmówca wspomniał te kilka kW to zużyjesz na bieżąco. Chroni to chyba tylko przed tym niekorzystnym obecnym rozliczaniem prosumentów.

1

@fart Jest,ale jest to średnio opłacalne na razie.

14

@kamyk_23 Fanatyczni wyznawcy wszelkich partii na całym świecie wpisują się w ten schemat.

0

@kubix05 Straszna bieda-zapiekanka. Najlepsze zapiekanki jakie w Polsce jadłem były w Białymstoku na dworcu

2

"Imagine there's no countries..." na otwarciu igrzysk na które za chwilę wjeżdża parada flag narodowych. Ma to sens w sumie.

1

@Comentateiro Ja tam nie wymienię ci żadnej jej piosenki. Być może słyszałem nieświadomie gdzieś w radiu, no ale nie wiem że to właśnie jej. I w sumie za bardzo też nie poznałbym jej na zdjęciu. Jedyne co to gdzieś tam nazwisko się w mediach przewija ale też niezbyt często w sumie.

0

@tomek8756 Egipcjanki przynajmniej nie świecą gołą dupą przed kamerami.

2

@betonito Swoja drogą powinny byc przyznawane Złote Piłki agentom piłkarskim,za to kto ugra najlepszy kontrakt biorąc pod uwagę poziom zawodnika

2

@barcanawieki Kaka rzeczywiście odleciał,bo najlepszy w historii jest Diego Armando Maradona

1

Komentarz usunięty

2

@Eto'o9 R10 "w przyszłe lato finansowo będziemy stać już normalnie" - no niestety nie. Nie będziemy.

1

@MesQueUnClub96 Genetyka - czyli chodzi o to że osobniki z pewnymi cechami przydatnymi w tamtych warunkach statystycznie żyły dłużej niż osobniki pozbawione tych cech. Tym samym więcej takich osobników dożywało wieku rozrodczego i przekazywało te cechy potomkom. I tak przez tysiące lat się to kształtowało.

0

@Fenelon Co ty piszesz. Alvarez nie jest tyle wart. Olmo zresztą też nie, ale z ich dwóch to wolę Daniego .

1

@misterio Nie wiem co tam rzeczywiście było, bo rzecznik to rzecznik - wiadomo że trzyma ich stronę, ale też nie wierzę w taki przekaz i spłycanie tematu do tego, że zakuli go bo ktoś kogoś wodą ochlapał. Od tego mogło się rzeczywiście zacząć, ale co działo się potem to inna sprawa.

0

Muszę przyznać,że zwątpiłem w awans Śląska,a tu miłe zaskoczenie. Szkoda tylko Wisły,że w tym sezonie jednak nie podniesie pucharu LE.

5

@Jackazz Albo zalały jej jakąś elektronikę, a dziadek się stawiał policji., a ten przekaz mega spłycono,że chodziło o tak drobne rzeczy jak tu opisano. Mogło się zacząć od drobnych,a potem sytuacja pewnie eskalowała. Trzeba z ostrożnością podchodzić do takich artykułów.
Edit- oto stanowisko rzecznika policji -"Po zamknięciu kąpieliska ktoś skakał w tym miejscu na główkę. Przyjechali policjanci, mężczyzna stawiał opór, nie chciał się legitymować, więc został przewieziony przez funkcjonariuszy na komendę — przekazał Borowiak."

0

@blakkudium Pan polityk od siedmiu boleści.

0

@Kazragore Oczywiście że tak. Pełna zgoda. Zero tolerancji dla nielegalnej migracji .Tu nawet nie ma żadnej dyskusji. Kopa w mordę i wypad za granicę. Natomiast tu idzie o co innego. Widzimy tu dwa przypadki przestępstw dokonanych przez określone nacje i cyk - zdanie wyrobione. A gdyby ktoś wrzucił nagranie czy przypadki przestępstw dokonanych przez Polaka czy Anglika to czy tak samo ludzie by pisali, że kolor skóry przypadkowy? Dyskutować można o statystykach i innych danych,a nie o takich konkretnych przypadkach

0

@Kgorecki2500 W końcu to tylko piłkarz a nie jakiś autorytet.

0

@clyde Otóż to. Rodowici Anglicy czy też Polacy to według niektórych są święci.

2

@AFA W sumie w czym komu przeszkadza ogrodnik z językiem?

5

@Pedri16Future Milczenie w jego przypadku to nie byłoby złoto - to bylaby szansa. Jak widać nie skorzystał z niej

1

@Blanco16 Raphinha to jeden z ostatnich do sprzedazy.

0

@ACMaldini3 Nico ewentualnie przyjdzie jak będzie miejsce na rejestrację. A do tego musimy się kogoś pozbyć

0

@NeroTFP1 Szkoda, że nie Wołodyjowska.

1

@arasz1819 Pani Zajączkowska z AFD? Po co piszesz takie bzdury? Ja też straciłem resztki szacunku dla tych osób które weszły w sojusz z AFD ale sojusz nie oznacza wstąpienia do AFD. Sam tworzysz zbędne fejki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?