0

@AlexDark00 Parodia.

0

@MOLESTA ?????????

0

0

@Arden Jak dla mnie to i tak zbyt dużo za Olmo.

0

@BoRoWieC Rodri też może być. Alvareza niech sobie zatrzymają

0

@blakkudium Możemy im odpuścić Olmo w zamian za Bernardo Silvę.

0

@ricardo0705 Ech. Gdyby tylko istniał alternatywny świat w którym Kolo Muani trafia, to .... byłby idealny swiat.

0

@Colon Będą się oganiać od much i komarów.

1

@konrad_124583 Co za pytanie. Ja to się zastanawiam jedynie czy Real nawiąże z nami jakąś wyrównaną walkę czy na starcie zostanie w tyle.

0

@MesQueUnClub_87 Tak czy siak raczej nigdy się na to nie skuszę.

0

@Kuchar Właśnie do Orbana i Le Pen wszyscy z nich powinni trafić.

0

@Omoziu Ma Piętaszka.

0

@4drian0 Ciekawe,że tylko drugi murzyn zaoponował.

0

@Kgorecki2500 Ktoś mi wyjaśni jak to się je? Przecież to musi byc mega niewygodne - jak to w ogóle ugryźć

0

@Uukasz_93 No to niezły Donald. Cicha woda brzegi rwie

0

@MichuZ44 No to niezła zrzutka.

0

@Kuchar Część Konfederacji gwoli ścisłości. Ale i tak przynoszą wstyd całej tej formacji.

0

@mmaciass "Nie jest to osoba godna wynoszenia flagi" Rozumiem,że skoro unoszą się honorem to i nie sięgają do niej po podatkj.

0

@arasz1819 Nie odnoszę się nawet do tego,bo jak widze tę nazwę to po prostu już dalej nie czytam ich wysrywów. Proste. Zresztą wybiórczej też to dotyczy.

0

@barcanawieki OMZRiK? Sam sobie czytaj wysrywy tych oszołomów

1

@Tasde Może lepiej na dostęp do neta powinny być takie badanie,to mniej podobnych bzdur by ludzie wymyślali.

1

@Bykunn To w ogóle jest dość nieprecyzyjne. Ale przede wszystkim nie dotyczy to wszystkich oprysków. Natomiast ostatnio widziałem też hit gdy pani radna na sesji gminy zaproponowała aby gmina rozdawała ulotki rolnikom by nie pryskali wieczorami,bo ludzie sobie grillują i im to przeszkadza. Tak więc każdy ma różne priorytety.

0

@Kgorecki2500 Ale to nieważne jest. Część ludzi to przecież łyknie i pójdzie oddać głos w poczuciu że ktoś ich oszukuje pozwalając na jej start w wyborach.

1

@against_modern_football W tym artykule nie napisali że uderzyła w ten sam samochód który uniemożliwił jej wyprzedzenie.

0

@FcPortoFan1999 Przecież.to inny region swiata,inne zasady kwalifikacji. Dlaczego akurat Irak wybrany do tego porównania?

0

@Bykunn Szkoda ,że nie napisali co dokładnie zrobił nie tak. Na chwilę obecną widzę,że ten środek nie ma rejestracji w rzepaku,ale to było w 2020 roku,więc mogło byc inaczej.
Edit - już znalazłem w innych artykułach - środek faktycznie nie miał rejestracji w rzepaku i do tego oprysk wykonany wcześnie rano. Śmieszy zaś ta nawiązka w wysokości 5 tys dla faktycznych poszkodowanych,a 10 tys dla Funduszu Środowiska.

4

@Uukasz_93 Argentyna ukradła Francji Puchar Świata, teraz karma wraca.

0

@TR3YWAY Zbyt długo trwa to otwieranie

1

@Bogan W artykule wspominają,że Inigo miał taka przypadłosć, choć nie wiadomo czy to było juz w Barcy

1

@Donnie_Darko Sylwia Spurek lubi to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?