@Arden Głupie gadanie ,że zgłosił i został za to ukarany. Został ukarany za coś innego. Za to że olał przesłuchanie. A to że będzie ciągany jako świadek to było do przewidzenia.
@Azi Jeszcze powinien ci podziękować bo gdyby policja musiała szukać ich po numerach to dostaliby karę za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Jeszcze rozumiem że kiedyś takie rzeczy uchodziły na sucho, ale dziś w dobie wszechobecnych kamer to akurat takie rzeczy dużo łatwiej wyłapać.
@Azi Brawo ty. Nie bądźmy obojętni wobec takiego chamstwa. Nawet jak ktoś się spieszy to tak ciężko zostawić numer telefonu w uszkodzonym aucie? A kto cię konkretnie zwyzywał?
@MessiForeverTheBest To jest bardzo mądra zasada, tyle że sama ceremonia otwarcia IO to nie było stricte wydarzenie sportowe (zwłaszcza za sprawą organizatorów).
@Kgorecki2500 Oby jednak nie. Jak dla mnie to nie wydaje się wcale sympatyczna. W ogóle w porównaniu choćby do Bryłki z Konfederacji to wypada naprawdę bardzo słabo według mnie.
@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
0
@Nazio_87 Piszesz tak jakbys nigdy nie widział okienka transferowego,albo pierwszy raz media na oczy zobaczył.
1
@bartulek98 Jak juz to pewnie chodziło o przelew kartą,bo wtedy istnieje cos takiego jak chargeback.
0
@Arden Głupie gadanie ,że zgłosił i został za to ukarany. Został ukarany za coś innego. Za to że olał przesłuchanie. A to że będzie ciągany jako świadek to było do przewidzenia.
2
@Arkon Mi się też bardzo spodobał Kos.
1
@Kidd A znacie tę produkcję Smarzowskiego?
1
@Kidd Villeneuve i Nolan.
0
@Eto'o9 R10 Wielki szacunek dla niego jeśli to okaże się prawdą. Dziś już niewielu jest takich graczy.
1
@BorzyKrzys Przecież to nie są sejmiki. Tak to bociany się zlatują zawsze na wszelkie prace polowe bo wtedy łatwo o zdobycie pokarmu.
0
@blakkudium Lepsza opcja niz Dovbyk.
0
@Azi Jeszcze powinien ci podziękować bo gdyby policja musiała szukać ich po numerach to dostaliby karę za ucieczkę z miejsca zdarzenia. Jeszcze rozumiem że kiedyś takie rzeczy uchodziły na sucho, ale dziś w dobie wszechobecnych kamer to akurat takie rzeczy dużo łatwiej wyłapać.
0
@Azi Czyli rozumiem,że ktoś widział jak spisujesz numery? Tępić takich chamów w zarodku tym bardziej. Obojętność tylko ich rozzuchwala.
0
@Azi Brawo ty. Nie bądźmy obojętni wobec takiego chamstwa. Nawet jak ktoś się spieszy to tak ciężko zostawić numer telefonu w uszkodzonym aucie? A kto cię konkretnie zwyzywał?
0
@marcin62 Pies pewnie pierwszy wskoczył do kolejki, reszta ekipy podążyła za nim w drugiej.
0
@MessiForeverTheBest To jest bardzo mądra zasada, tyle że sama ceremonia otwarcia IO to nie było stricte wydarzenie sportowe (zwłaszcza za sprawą organizatorów).
1
@Kgorecki2500 Oby jednak nie. Jak dla mnie to nie wydaje się wcale sympatyczna. W ogóle w porównaniu choćby do Bryłki z Konfederacji to wypada naprawdę bardzo słabo według mnie.
0
@Safrani @Arcybiskup Wy nawet nie wiecie o czym bredzicie. NATO to nie jest jakieś zebranie meneli pod budką z piwem, że sobie takie rzeczy mogą robić.
2
@Safrani @Arcybiskup A to ciekawe w jaki sposób, skoro jest to możliwe jedynie poprzez decyzję zainteresowanych wyjściem państw.
0
@NeroTFP1 Po co te insynuacje na temat domniemanego partnera? Natomiast cała ta sytuacja jest straszna. Najbardziej szkoda takich dzieci.
7
@Hellrider Na szczęście to nie Bartoszewski ich do NATO i do UE przyjmował i nie on będzie ich wyrzucał.
0
@TheNekro94 Zrywkę to się robi w lesie - jest to ściaganie ściętych drzew. @A4ron Tez znam i stosuję słowo wiszczeć.
0
@Herato Serio tak wyobrażasz sobie jej wybór?
2
@Ojciec5tkidzieci Musisz czasem zmieniać rękę.
0
@mrboom Jak jesteś taki mądry to wyjdź na ulicę i krzyknij głośno "Zaczekaj człowieku". Sam zobaczysz ile kobiet się obejrzy.
0
@Michael24 A daj Pan spokój. Szkoda gadać
16
@4drian0 Pierwsze raz takie coś słyszę. No chyba ze ktoś produkuje albo montuje meble.
1
@misterio No nic nie myśle - po prostu pierwszy raz miałem bezpośrednią styczność z czymś takim.
0
@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
0
@kuz No spoko. Tyle że typ tak powiedział że nie wiem o który bank chodzi - albo PEKAO albo PKO.
0
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
0
@WiernyKibic111 Jasne. Zwłaszcza kogoś z kogo nie da się jej ściągnąć.