0

@lucca87 Co ty bredzisz? Właśnie brat bardzo dobrze mu radzi. Lepiej aby został w Athleticu niżby poszedł do Barcy i do ostatniej chwili działy się cyrki z rejestracją. Podejrzewam zresztą, że właśnie stąd ta zwłoka. Dopóki Barca kogoś nie sprzeda i nie załatwi sprawy FFP to nie ma o czym gadać.

0

@siuuu Bzdury. W czasie wojny czy kryzysu bestie ukryte w ludziach wychodzą na jaw. I narodowość nie ma tu nic do rzeczy.

0

@Kgorecki2500 On nie ogarnia że nikt nie podważa autentyczności nagrania? Nagranie autentyczne, ale scenka odegrana.

0

@michal26 Pieprzone ruskie ścierwa.

2

@mally2009 Odczep się od Olmo. Fajny chłopak jest. Fakt,że trochę drogo ale oni w biurach chyba lepiej wiedzą na czym stoimy.

3

@blakkudium Own goal o niebo lepszy.

0

@sen Okradł albo wystawił złodziejom sklep w którym pracował, fałszował nieudolnie dokumenty aby wyłudzić kredyty, dotkliwie pobili we dwójkę człowieka, wyłudził od kilku osób kasę za rzekome wizy i znalezienie pracy w USA, coś tam jeszcze próbował wyłudzić czy ukraść z Poczty Polskiej, itd.

0

@Lionel_Messi10 Qrczę. Uważałem Djokovicia za spoko gościa, a tymczasem lekki zawód...

2

@barcelonaLM Ciekawe jakie ten Ziobro ma haki na Stanowskiego.

0

@sen Obejrzyj nagranie na Kanale Zero. Oólnie chodzi o to że gdy wypłynął temat kryminalnej przeszłości tego reportera, to nagrał on filmik gdzie się z tego wybielał, ludzie mu nawet współczuli, a Stanowski teraz nagrał materiał w którym wykazał krok po kroku, że on w tym nagraniu kłamał, itd i ogólnie ukazał tę jego przeszłość i jakie miał wyroki, jakie sprawy itd. I jeszcze ze świeżych spraw to, że teraz ten reporter wnioskuje o upadłość konsumencką, a jednocześnie zamiast spłacać swe długi to kupił niedawno sobie jakieś akcje itd. Generalnie ostro się po nim przejechał.

0

@cchesterr43 A to Ukrainiec jest jakiejś innej rasy? Miał inny kolor skóry czy o co chodzi?

1

@-barca4ever- Tak wygląda. Wejdz na historia pojazdu gov pl i tam wpisz dane auta. Potem masz zakladkę dane zagraniczne i sa 3 zakladki - ta z autoDNA wskazuje jakiś wpis o uszkodzeniu. Ale to może być cokolwiek - nawet szyba jak była ubezpieczona. Jak kupowałem taki raport to konkretów tam nie było - tylko wskazują jakiej części pojazdu dotyczy (lewy przód, prawy tył itd.)

1

@-barca4ever- Po wejściu w historiapojazdu.gov.pl w zakładce dane autoDNA jest wskazany jakis wpis o uszkodzeniu pojazdu. Ale aby to odczytać trzeba zapłacić za raport. Prawdopodobnie wówczas będzie też zapisany przebieg przy jakim to uszkodzenie nastąpiło i wtedy można wyciągnąć jakieś wnioski.

1

@-barca4ever- Ale co sprawdziłeś w historii pojazdu? W Niemczech nie ma rejestru przebiegu jak u nas, więc moment w którym byłby ewentualnie cofany to przed pierwszą rejestracją w Polsce. Ostatnio też sprawdzałem jakieś auto chyba z Francji i była taka historia że auto miało jakiś wpis z ubezpieczalni bo byla jakas stłuczka i podali ówczesny przebieg ale co ciekawe wówczas po 5 latach jazdy miało średni przebieg 40 tys rocznie a potem przez trzy lata zaledwie 10 czy 20 tys niby zrobiono bo prawdopodobnie ktos cofnął przez pierwszą rejestracją w Polsce. Ale radzę nie skupiać się na przebiegu tylko na ogólnym stanie auta.

0

@Cule1234 I dobrze robi. Rok niewiele zmieni w kwestii jego kariery,a przyda się Athleticowi w pucharach.

1

@-barca4ever- W życiu nie uwierzę w taki przebieg w dieslu z Niemiec. Ale z drugiej strony przebieg to tylko mało znacząca kwestia w ogólnym stanie auta.

1

@PatrychoO Tak mają. Były na ten temat artykuły. Istnieje jakaś pula piosenek, która przewija się w tym programie i oni się szkolą w tym aby po kawałku dźwięku je rozpoznać. Ale i tak szacunek

1

@mkord Ale ilu pedalarzy ma ściezki rowerowe,a pcha się na ulicę? Jakis czas temu jechałem na Hel gdzie wzdłuż jezdni biegnie cały czas sciezka rowerowa. I oczywiscie 99 na 100 rowerzystów jedzie scieżką,ale zawsze trafi się jeden przygłup co musi jechac ulicą i tamować ruch. Takim to tylko pociąc opony to może by ich to czegos nauczyło.

1

@SawneyBean Tak gwoli ścisłości to linia ciągła wcale nie oznacza zakazu wyprzedzania, tylko oznacza zakaz jej przekraczania. Jeśli zdołasz wykonać manewr wyprzedzania bez jej przekraczania to jest on dozwolony.Oczywiście inny przepis nakazuje zachowanie odpowiedniej odległości od wyprzedzanego rowerzysty, ale sama w sobie linia ciągła nie oznacza zakazu wyprzedzania

0

@Szklaner Brawo ty.

0

@SawneyBean Czyli w jakim miejscu? Pomijam oczywiście tych debili z nagrania co wyprzedzali przed zakrętem,ale kilku wyprzedzało w bezpieczny sposób gdy mieli dobrą widoczność i dobre warunki. Są też na drogach takie miejsca gdzie wyprzedzanie jest dozwolone ale w pewnych okolicznościach jest bardziej niebezpieczne niż przy liniach ciagłych. Po prostu wystarczy zachować zdrowy rozsądek.

2

@Szklaner Najlepiej to zrobić coś z głową a nie uderzać od razu w obywatela. Zresztą ich intencją nie jest wcale wymuszenie zmian tylko jest to skok na kasę. Że też znajdą się tacy którzy tego jeszcze bronią.

3

@draxidox Ja pierniczę jaki typ - powinni go tam teraz równo dojechać ci co tam mieszkają.

0

@stone80 Pewnie tak uważa, ale on pewnie porusza się tym rowerem

2

@Szklaner " a programu retencji wody jak nie bylo tak nie ma." - no i wuj - to najłatwiej dowalić ceną w obywatela.

1

@FranciscoZubra Napisz lepiej jakie miałeś konto wcześniej panie chips.

0

Trzy lata, a niemal jak wieczność. Tyle się wydarzyło w ciągu tych trzech lat w klubie ...

0

@Jojek Racja, racja. Ale teraz dochodzą jeszcze kolejne - już nie mówiąc o tej kurdej szatan, teraz jeszcze ci tutaj. Ha tfu na nich wszystkich.

0

@BorzyKrzys I teraz jeszcze mamy utrzymywać te indywidua w TVP? Przecież to jest jakiś żart.

0

@Kgorecki2500 W takiej Afryce to by ludzie byli wdzięczni za każda formę pomocy medycznej,a u nas to się ludziom w dupach przewraca. Tyle wam powiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?