@Messibestplayerintheworld To zależy jak potraktować Gaviego. Jesli pominiemy jego kontuzję i kontuzje innych naszych graczy to imo mamy skład trochę lepszy lub na tym samym poziomie.
@Tasde To nie był trolling. Warto czasem docenić to co się ma. Tak samo z chorobą - ludzie mają o wiele gorzej i zamieniliby to z chęcią na taki problem jak bieganie za testem po aptekach. Mam oczywiście nadzieję, że sytuacja opanowana i dziecko ma się lepiej.
@Tasde Dobra weź już skończ z tą roszczeniową postawą i doceń to co masz na wyciągnięcie ręki. Są na tym świecie miejsca gdzie do lekarza musisz najpierw pokonać kilkadziesiąt kilometrów i to nie samochodem. Problemy pierwszego świata. Edit - napisz też czy tam w gabinecie też powiedziałeś co o tym sądzisz i co oni na to?
@Death_voice Normalnie kurła debilizm. Przepraszam,ale nóż się w kieszeni otwiera jak człowiek słyszy,że na podobne bzdury ktos planuje marnować nasze pieniądze. Oni tam są chorzy chyba.
@Tasde "pacjent musi sam sobie testy kupować" No co ty nie powiesz. Jeszcze napisz,że twój lekarz nie daje ci leków, tylko wysyła do apteki abys sobie kupił.
@FabianekMrozek I bardzo dobrze. Po jaką cholerę Polsce jakaś olimpiada? Rozdawnictwo tępić rozgrzanym żelazem,ale podobne idiotyzmy jak jakies igrzyska sa jeszcze gorsze. Zresztą dlaczego stawia się taki wybór między tymi dwoma rzeczami akurat?
1
Grał ktoś z was w Farming Simulator? Praca szuka człowieka - https://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/operator-ciagnika-poszukiwany-praca-w-pelni-zdalna,150196.html
Ciekawe czasy nas czekają...
0
@tristan87 Świetny aktor. Szkoda tylko że na starość odwala jakies krzywe akcje.
1
@Kgorecki2500 Przypomnij sobie jak zaczynał twórca InPostu.
1
@Dari0G Fajny materiał. Max Kolonko jeszcze zdrowy nadawał.
7
@Popitek12 Każdy kto by tego gówna nie oglądał.
0
@tomek256 No na parkingu,że jest płatny. Obczaj w takim razie i poczytaj jak to wygląda od strony prawnej.
0
@Kamiloza91 Nie będzie żadnych IO w Polsce
0
@tomek256 Był tam regulamin i oznakowanie?
0
@Faro Co za pajac z tego Pique
1
@Kapitan hawk Obawiam się,że paradoksalnie odejście cracków ich wzmocni. Obym się mylił
0
@D10SLEO Ma to sens.
0
@Rust_Cohle No to oby nie tak dalej,ale jednak oby lepiej
1
Garnacho z asystą. Piękny początek sezonu w wykonaniu młodego. Oby tak dalej
0
@Messibestplayerintheworld To zależy jak potraktować Gaviego. Jesli pominiemy jego kontuzję i kontuzje innych naszych graczy to imo mamy skład trochę lepszy lub na tym samym poziomie.
0
@sen Pożyjemy zobaczymy,ale jako tradycjonalista jestem sceptycznie nastawiony.
0
@Tasde To nie był trolling. Warto czasem docenić to co się ma. Tak samo z chorobą - ludzie mają o wiele gorzej i zamieniliby to z chęcią na taki problem jak bieganie za testem po aptekach. Mam oczywiście nadzieję, że sytuacja opanowana i dziecko ma się lepiej.
0
@Tasde Dobra weź już skończ z tą roszczeniową postawą i doceń to co masz na wyciągnięcie ręki. Są na tym świecie miejsca gdzie do lekarza musisz najpierw pokonać kilkadziesiąt kilometrów i to nie samochodem. Problemy pierwszego świata.
Edit - napisz też czy tam w gabinecie też powiedziałeś co o tym sądzisz i co oni na to?
0
@Tasde Nie widzę żadnej różnicy. Nie chcesz to nie kupuj - w przychodni płakać raczej nie będą. Co niby mają zrobić jeśli im się skończyły?
0
@PatrykBarca "Z kalafiorami na pokładzie". Czy to normalne aby obrażać pilkarzy klubu któremu się rzekomo kibicuje?
0
@Death_voice Normalnie kurła debilizm. Przepraszam,ale nóż się w kieszeni otwiera jak człowiek słyszy,że na podobne bzdury ktos planuje marnować nasze pieniądze. Oni tam są chorzy chyba.
2
@Tasde "pacjent musi sam sobie testy kupować" No co ty nie powiesz. Jeszcze napisz,że twój lekarz nie daje ci leków, tylko wysyła do apteki abys sobie kupił.
6
@FabianekMrozek I bardzo dobrze. Po jaką cholerę Polsce jakaś olimpiada? Rozdawnictwo tępić rozgrzanym żelazem,ale podobne idiotyzmy jak jakies igrzyska sa jeszcze gorsze. Zresztą dlaczego stawia się taki wybór między tymi dwoma rzeczami akurat?
0
@kamyk_23 Może cię ominęło, ale słowo "praw---o" jest tutaj zakazane. Podobnie zresztą jak "lewa---o".
0
@xvcWinterSoldier A ja bym chętnie cofnął czas aby go nie zmarnować w ten sposób. Zupełnie nie moja bajka.
0
@kaamil1910 Nie sądzę,aby Cesc gadał podobne bzdury. A nawet jeśli, to pamiętamy też sytuację Griezmanna , także tego ....
1
@blakkudium Oby Lenglet albo Torres.
0
@Rust_Cohle Za co?
3
Co to się dzieje. Człowiek juz skreślił Wisłę i Śląsk,a tu takie wyniki. Nieźle.
1
@Messi96_96 Postawmy sprawę jasno - sezon dopiero się rozpoczyna i podobne stwierdzenia nie mają racji bytu.
0
@marcjanna Oni już dodali kolejną literkę do tego swojego skrótu?