@TheNekro94 Hitler to przesada, ale też brak słów na podobne lewicowe szaleństwo które nas otacza. Gdyby ktoś na to nie pozwolił i ustalił jasne zasady, to nie byłoby tak skrajnych reakcji.
@Faro Z ostatnich to "Deadpool i Wolverine". Sam się dziwię,że dotrwałem do końca.A z takich co miło wspominam to Bullet train, aczkolwiek za drugim razem dopiero mi siadł,bo najpierw przerwałem seans.
@Knysz Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Z drugiej strony w City tez miał mu kto te okazje stwarzać. W Atletico może być pod tym względem gorzej.
1
@norbi77 @MesQueUnClub96 - opinia?
0
@Kengo Najlepszy piłkarz to Maradona. Trener to Cruyff. Co do wychowanków to oczywiście Barca
0
@PatrychoO To nie wiem o jaki kraj chodzi. Serio. O ruskich?
0
@Lionel_Messi10 Gdzieś w Azji by pasowało to rozegrać. Ewentualnie Australia,aby było neutralnie.
1
@Conradxc Ty tak serio? Ja to bym raczej zamknął takich głosujących, albo po prostu odebrał im prawa wyborcze.
1
@PatrychoO Chodzi o izrael?
1
@TheNekro94 I bardzo dobrze że się mówi. Choć niektórzy by woleli aby milczano.
9
@TheNekro94 Na początek takie zasady w sporcie, które uniemożliwią starty facetom w kobiecych turniejach.
5
@Arden Ma na myśli te dzieci których nie wyskrobią?
8
@TheNekro94 Hitler to przesada, ale też brak słów na podobne lewicowe szaleństwo które nas otacza. Gdyby ktoś na to nie pozwolił i ustalił jasne zasady, to nie byłoby tak skrajnych reakcji.
0
@NeroTFP1 Weź nie przesadzaj. Dziennikarz sportowy śmie interesować się wydarzeniem sportowym? I co w tym dziwnego?
1
@marcin62 Ciekawe gdzie sanepid. Co oni sobie myslą w ogóle?
0
@Szklaner A znasz jakiś przypadek gdy baba startuje z facetami?
0
@arasz1819 Ale to tak nie działa.
2
@PatrychoO A to SpongeBob nie może nosić skarpetek w minionki?
9
@jacobFCB Hm. Może niech nie robi z siebie idioty tylko zapyta pierwszego lepszego ginekologa ...
0
@zodiak_10 Jako antykibic Argentyny chciałbym pogratulować Francji tego że to wlaśnie oni ich wyeliminowali.
0
@negreanu Na szczęście powstały juz kryptowaluty.
1
@Popitek12 Gladiator.
0
@Arden W końcu ktos powiedział prawdę.
1
@kubix05 Akurat na to mistrzostwo Europy to niestety miał niewielki wpływ.
1
@Arden Ziobro zdziwienia. Przecież jej wulgarny styl był znany od dawna i wcale go nie ukrywała.
0
@HypeR Dla mnie totalna porażka.
Edit - może jednak nie porażka, ale zdecydowanie nie w moim typie.
0
@Faro Z ostatnich to "Deadpool i Wolverine". Sam się dziwię,że dotrwałem do końca.A z takich co miło wspominam to Bullet train, aczkolwiek za drugim razem dopiero mi siadł,bo najpierw przerwałem seans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jacobFCB Ależ by taki mundur SS na nim leżał...
0
@Kgorecki2500 "To nie do mnie tak. Do mnie nie..."
0
@Knysz Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Z drugiej strony w City tez miał mu kto te okazje stwarzać. W Atletico może być pod tym względem gorzej.
1
@PatrychoO Zamach na wolne media na przyklad.
3
@Zoker Brudnopis na ciele, a w głowie tez niezły balagan.