1

0

@Kengo Najlepszy piłkarz to Maradona. Trener to Cruyff. Co do wychowanków to oczywiście Barca

0

@PatrychoO To nie wiem o jaki kraj chodzi. Serio. O ruskich?

0

@Lionel_Messi10 Gdzieś w Azji by pasowało to rozegrać. Ewentualnie Australia,aby było neutralnie.

1

@Conradxc Ty tak serio? Ja to bym raczej zamknął takich głosujących, albo po prostu odebrał im prawa wyborcze.

1

@PatrychoO Chodzi o izrael?

1

@TheNekro94 I bardzo dobrze że się mówi. Choć niektórzy by woleli aby milczano.

9

@TheNekro94 Na początek takie zasady w sporcie, które uniemożliwią starty facetom w kobiecych turniejach.

5

@Arden Ma na myśli te dzieci których nie wyskrobią?

8

@TheNekro94 Hitler to przesada, ale też brak słów na podobne lewicowe szaleństwo które nas otacza. Gdyby ktoś na to nie pozwolił i ustalił jasne zasady, to nie byłoby tak skrajnych reakcji.

0

@NeroTFP1 Weź nie przesadzaj. Dziennikarz sportowy śmie interesować się wydarzeniem sportowym? I co w tym dziwnego?

1

@marcin62 Ciekawe gdzie sanepid. Co oni sobie myslą w ogóle?

0

@Szklaner A znasz jakiś przypadek gdy baba startuje z facetami?

0

@arasz1819 Ale to tak nie działa.

2

@PatrychoO A to SpongeBob nie może nosić skarpetek w minionki?

9

@jacobFCB Hm. Może niech nie robi z siebie idioty tylko zapyta pierwszego lepszego ginekologa ...

0

@zodiak_10 Jako antykibic Argentyny chciałbym pogratulować Francji tego że to wlaśnie oni ich wyeliminowali.

0

@negreanu Na szczęście powstały juz kryptowaluty.

1

@Popitek12 Gladiator.

0

@Arden W końcu ktos powiedział prawdę.

1

@kubix05 Akurat na to mistrzostwo Europy to niestety miał niewielki wpływ.

1

@Arden Ziobro zdziwienia. Przecież jej wulgarny styl był znany od dawna i wcale go nie ukrywała.

0

@HypeR Dla mnie totalna porażka.
Edit - może jednak nie porażka, ale zdecydowanie nie w moim typie.

0

@Faro Z ostatnich to "Deadpool i Wolverine". Sam się dziwię,że dotrwałem do końca.A z takich co miło wspominam to Bullet train, aczkolwiek za drugim razem dopiero mi siadł,bo najpierw przerwałem seans.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jacobFCB Ależ by taki mundur SS na nim leżał...

0

@Kgorecki2500 "To nie do mnie tak. Do mnie nie..."

0

@Knysz Zobaczymy. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Z drugiej strony w City tez miał mu kto te okazje stwarzać. W Atletico może być pod tym względem gorzej.

1

@PatrychoO Zamach na wolne media na przyklad.

3

@Zoker Brudnopis na ciele, a w głowie tez niezły balagan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?