1

@misterio No nic nie myśle - po prostu pierwszy raz miałem bezpośrednią styczność z czymś takim.

0

@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl

0

@kuz No spoko. Tyle że typ tak powiedział że nie wiem o który bank chodzi - albo PEKAO albo PKO.

0

Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?

0

@WiernyKibic111 Jasne. Zwłaszcza kogoś z kogo nie da się jej ściągnąć.

3

@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.

1

@Arden Każdego tak powinni traktować to by się szybko nauczyli płacić za bilety.

1

@Katalończyk 99 Czemu rasizm? To zjawisko dotyczy wszystkich reprezentacji.

1

@Sc00rwiel No to niech przyjdzie na asystenta.

0

@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.

1

@misterio Ale też każdy obywatel naszego kraju płaci za ten medal,więc w pewnym sensie on jest także nasz.

2

@Culer9002 Już lubię tego typa.

0

@Death_voice Rasistowska Argentyna. Ha tfu na nich. Nie bez powodu naziści sobie tam schronienie znaleźli.

0

W sam raz mógłby wskoczyć za Probierza.

0

@Pawlak1992 Żaden argument. Wyścigi ze zwierzętami sa według mnie bardziej widowiskowe.

0

@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.

0

@Pawlak1992 W wyścigach rydwanów brały udział zwierzęta, więc raczej coś w tym kierunku. Wyścigi na strusiach byłyby całkiem spoko

4

Nikt wam tyle nie da, ile wam obieca uśmiechnięta koalicja. Obiecali,pracowali nad projektem a ostatecznie wyrzucili do kosza. Pełna profeska - https://www.tygodnik-rolniczy.pl/pieniadze/podatek-rolny/podatek-rolny-za-2024-rok-nie-zostanie-obnizony-2515765

0

@Sulimo On nawet mieszkając we Francji znajdował się na innej planecie w porównaniu do zwykłych Francuzów.

0

@Iniesta997 Piłkarsko Mbappe,a poza boiskiem to obaj siebie warci.

2

@kazbychu I jeszcze Ukraina. Pamiętam jak się pchało taka na górkę a potem wciskało pod ramę aby zjechać.

6

@PawkoFCB Dlatego on i Nico powinni być razem.

1

@damianex10 @Kamiloza91 Mnie tez tam niewiele obchodzi. Może gdyby Polska grała tam w piłkę, a tak to nawet meczy nie będę ogladał.

0

@Yamal_Williams Dlaczego odpisując konkretnie do mnie używasz liczby mnogiej? Natomiast odpisując na twe słowa to nie jest kwestia że mnie to boli, tylko podobne rzeczy nie powinny przejść bez echa i należy okazać brak zgody na podobne bezeceństwa. Swoja droga pomijając kwestie globalne moim zdaniem na naszym podwórku KRRiT powinna nałożyć karę na tych którzy pokazali tę transmisję.

0

@Yamal_Williams Iga uważa to za najlepsza ceremonię jaką widziała. Zapomniała dopisac ze to była jedyna jaką widziała.

0

@jacobFCB Klasycznie -

1

@Barcaa12 Chyba wiadomo co by się działo - to byłby błyskawiczny koniec tych igrzysk

0

@MesQueUnClub96 A kogo w takim razie?

4

@MesQueUnClub96 Chyba tylko jacyś ostatni debile będa za cos takiego wyzywać.

1

@Sulimo Teraz za ich przykładem powinno ruszyć domino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?