@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.
@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.
@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.
@Yamal_Williams Dlaczego odpisując konkretnie do mnie używasz liczby mnogiej? Natomiast odpisując na twe słowa to nie jest kwestia że mnie to boli, tylko podobne rzeczy nie powinny przejść bez echa i należy okazać brak zgody na podobne bezeceństwa. Swoja droga pomijając kwestie globalne moim zdaniem na naszym podwórku KRRiT powinna nałożyć karę na tych którzy pokazali tę transmisję.
1
@misterio No nic nie myśle - po prostu pierwszy raz miałem bezpośrednią styczność z czymś takim.
0
@Azi Zwykły numer komórkowy, jak odebrałem to było najpierw nagranie kobiety że to niby infolinia banku i chodzi o wniosek kredytowy który rzekomo wypelnilem i by poczekac na polaczenie z pracownikiem banku, potem odezwał sie typ ze wschodnim akcentem - - jak poprosilem o podanie numeru sluzbowego na ktory oddzwonie to udał klopoty z polaczeniem i sie rozlaczyl
0
@kuz No spoko. Tyle że typ tak powiedział że nie wiem o który bank chodzi - albo PEKAO albo PKO.
0
Możecie poradzić czy warto gdziekolwiek zgłaszać próbę oszustwa przez telefon? W sensie gdy zadzwonił ktoś kto chciał wyłudzić dane i podawał się za pracownika banku. Czy to i tak nic nie da?
0
@WiernyKibic111 Jasne. Zwłaszcza kogoś z kogo nie da się jej ściągnąć.
3
@WiernyKibic111 "Zwykłego braku biletu" xd. Jakaś śmieszna grzywna nigdy nie oduczy złodzieja swoich nawyków, a takie coś to zapamięta na długo. Zwłaszcza,że jeszcze ktoś wrzucił do neta jego wizerunek.
1
@Arden Każdego tak powinni traktować to by się szybko nauczyli płacić za bilety.
1
@Katalończyk 99 Czemu rasizm? To zjawisko dotyczy wszystkich reprezentacji.
1
@Sc00rwiel No to niech przyjdzie na asystenta.
0
@misterio Według mnie nic w tym dziwnego czy niezrozumiałego. To normalne że kibicujemy swoim rodakom, do tego zainteresowanie ludzi przyciągają sukcesy i nie chcą przegapić zdobywania medali na IO przez naszych rodaków,nawet jak na co dzień nie interesują się danym sportem.
1
@misterio Ale też każdy obywatel naszego kraju płaci za ten medal,więc w pewnym sensie on jest także nasz.
2
@Culer9002 Już lubię tego typa.
0
@Death_voice Rasistowska Argentyna. Ha tfu na nich. Nie bez powodu naziści sobie tam schronienie znaleźli.
0
W sam raz mógłby wskoczyć za Probierza.
0
@Pawlak1992 Żaden argument. Wyścigi ze zwierzętami sa według mnie bardziej widowiskowe.
0
@kazbychu Ogólnie nie była taka zła do jazdy. Chodziło mi o to,że nie mając odpowiedniego wzrostu to za dzieciaka wymyślało się takie sposoby aby jechać na rowerze, gdy nie było rady aby na niego normalnie wsiąść.
0
@Pawlak1992 W wyścigach rydwanów brały udział zwierzęta, więc raczej coś w tym kierunku. Wyścigi na strusiach byłyby całkiem spoko
4
Nikt wam tyle nie da, ile wam obieca uśmiechnięta koalicja. Obiecali,pracowali nad projektem a ostatecznie wyrzucili do kosza. Pełna profeska - https://www.tygodnik-rolniczy.pl/pieniadze/podatek-rolny/podatek-rolny-za-2024-rok-nie-zostanie-obnizony-2515765
0
@Sulimo On nawet mieszkając we Francji znajdował się na innej planecie w porównaniu do zwykłych Francuzów.
0
@Iniesta997 Piłkarsko Mbappe,a poza boiskiem to obaj siebie warci.
2
@kazbychu I jeszcze Ukraina. Pamiętam jak się pchało taka na górkę a potem wciskało pod ramę aby zjechać.
6
@PawkoFCB Dlatego on i Nico powinni być razem.
1
@damianex10 @Kamiloza91 Mnie tez tam niewiele obchodzi. Może gdyby Polska grała tam w piłkę, a tak to nawet meczy nie będę ogladał.
0
@Yamal_Williams Dlaczego odpisując konkretnie do mnie używasz liczby mnogiej? Natomiast odpisując na twe słowa to nie jest kwestia że mnie to boli, tylko podobne rzeczy nie powinny przejść bez echa i należy okazać brak zgody na podobne bezeceństwa. Swoja droga pomijając kwestie globalne moim zdaniem na naszym podwórku KRRiT powinna nałożyć karę na tych którzy pokazali tę transmisję.
0
@Yamal_Williams Iga uważa to za najlepsza ceremonię jaką widziała. Zapomniała dopisac ze to była jedyna jaką widziała.
0
@jacobFCB Klasycznie -
1
@Barcaa12 Chyba wiadomo co by się działo - to byłby błyskawiczny koniec tych igrzysk
0
@MesQueUnClub96 A kogo w takim razie?
4
@MesQueUnClub96 Chyba tylko jacyś ostatni debile będa za cos takiego wyzywać.
1
@Sulimo Teraz za ich przykładem powinno ruszyć domino.