@Linghunter88 Ale to jest zdecydowanie inna para kaloszy. "Darmowe" toalety eliminują takie sytuacje, że ktoś pójdzie po prostu za potrzebą w krzaki. Jeśli samorząd nie ma na to kasy to lepiej aby podniósł o tą złotówkę opłatę klimatyczną dla wszystkich i postawił za to takie toalety. Z korzyścią dla ogólnego porządku.
@BorzyKrzys Akurat bardzo dobrze,że ten zamach się nie powiódł. Kto wie jak by się potoczyly losy swiata gdyby bardziej ogarnięci naziści przejęli władzę
@FCB_dimiC Przeciez jak napisałem - pieniądze od turystów w różnej formie trafiają do tych samorządów turystycznych. Przeciez tu chodzi o te głównie oblegane miejsca. Nie oszukujmy się,że tu chodzi tylko o koszty utrzymania toalet. Po prostu zrobiono sobie z tego kolejną maszynkę do robienia pieniędzy i tyle.
@brzucho Dziesiątki różnych scenariuszy można sobie wyobrazić, jak można zaszkodzić innej osobie odbierając w złej wierze taka przesyłkę. Ale tak samo kilka nieodebranych wezwań jest traktowane w świetle prawa jako odebrane i jest podstawą do podejmowania dalszych kroków w sprawie.
@FCB_dimiC Nie państwo ale na przykład gmina która przecież pobiera choćby opłatę klimatyczną czy różne inne od turystów. Nie wspominając o parkingach stworzonych już i tak za pieniądze mieszkańców.
@Azazel_Pazuzu Nie przebije. Jesli chodzi ci o rozgłos to czemu się dziwić? Transfer Mbappe w zasadzie przewijał się od kilku lat, od pół roku byl w zasadzie spodziewany, potem tylko czekano na oficjalne potwierdzenie po finale LM. Transfer Nico niby się przewijał wczesniej,ale teraz dochodzi do konkretów to czemu się dziwić,że media grzeją temat i o tym dużo piszą? Natomiast transfer Nico nigdy nie dorówna transferowi Mbappe. Transfer cracka, kontra transfer bardzo dobrego piłkarza. Ile osób średnio interesujacych się pilką zna takiego Nico,a ile osób zna Mbappe? To nie ma żadnego porównania nawet.
@Arden Jakie to jest słabe. Jak krytykuję Zajaczkowską i jej kolegów za alians z AfD,tak sięganie po takie środki ataku na tę postać jest żałosne. Ludzie mają różną przeszłość - np. o niejakim Koniecznym z Partii Razem możemy przeczytać w wikipedii - "W młodości sympatyzował z nacjonalistami[2]. Sam siebie z tego okresu określił jako faszystę i odciął się od tego. Był również uzależniony od alkoholu. Za pomocą terapii wyszedł z nałogu, w wywiadzie z 2016 wskazał, że od kilkunastu lat nie pije". Czy ktos mu to dzisiaj jakoś mocno wypomina? Oceniajmy ludzi za ich dzisiejsze wybory,słowa i czyny,a nie za to co robili kiedyś w młodości. Czemu to ma niby służyć?
@mmaciass Lis jest totalnie odklejony - pełna zgoda. Nadal jednak podtrzymuję swoje zdanie. Wpisy niby na pierwszy rzut oka drastycznie sprzeczne za sobą,ale jednak da się tę sprzeczność wykluczyć. W pierwszym uważa to posunięcie za zły pomysł, w porównaniu z Bidenem ocenią ją jako gorszy wybór - to ,że jest to dobra wiadomość dla Trumpa nie oznacza, że ceni Trumpa wyżej. W drugim to już jest bezpośrednia ocena tych dwóch postaci. Nie traktuj tego jako jakiejś próby obrony Lisa czy jego słów, ani broń Boże, że się z nimi zgadzam, aczkolwiek przyznam mu trochę racji,że zastąpienie Bidena akurat Kamalą to bardzo zły pomysł. Po prostu da się te wpisy obronić przy odpowiednim spojrzeniu na sprawę. Nie są ze sobą DRASTYCZNIE sprzeczne. Tylko tyle.
@Kgorecki2500 W sumie nie widzę większej sprzeczności w tych dwóch wpisach. W pierwszym krytykuje Kamalę tak ogólnie, w drugim zestawia ją z Trumpem i w tym zestawieniu ocenia ją lepiej z tej dwójki.
@Bykunn Nawet jeśli, to bardziej w tym przypadku pasuje słowo reklamuje niż poleca. Bo polecanie czegoś oznacza coś więcej niż tylko wzmianka o czymś. A faktycznie w tej książce jest coś zakłamane? Bo nie czytałem tego jeszcze.
@arasz1819 Czy pokryje kwestię zamachu? Moim zdaniem nie. Ale jednak da im sporego kopa w wyścigu. To w zasadzie jedyne co mogli zrobić. Szkoda tylko, że prawdopodobnie postawią na Kamalę.
0
@Linghunter88 Ale to jest zdecydowanie inna para kaloszy. "Darmowe" toalety eliminują takie sytuacje, że ktoś pójdzie po prostu za potrzebą w krzaki. Jeśli samorząd nie ma na to kasy to lepiej aby podniósł o tą złotówkę opłatę klimatyczną dla wszystkich i postawił za to takie toalety. Z korzyścią dla ogólnego porządku.
1
@BorzyKrzys Akurat bardzo dobrze,że ten zamach się nie powiódł. Kto wie jak by się potoczyly losy swiata gdyby bardziej ogarnięci naziści przejęli władzę
0
@Arcybiskup Zapomniano dopisać,że Polacy w przeciwieństwie do pozostałych nacji kradną głównie miejsca pracy....
0
@FCB_dimiC Przeciez jak napisałem - pieniądze od turystów w różnej formie trafiają do tych samorządów turystycznych. Przeciez tu chodzi o te głównie oblegane miejsca. Nie oszukujmy się,że tu chodzi tylko o koszty utrzymania toalet. Po prostu zrobiono sobie z tego kolejną maszynkę do robienia pieniędzy i tyle.
0
@brzucho Dziesiątki różnych scenariuszy można sobie wyobrazić, jak można zaszkodzić innej osobie odbierając w złej wierze taka przesyłkę. Ale tak samo kilka nieodebranych wezwań jest traktowane w świetle prawa jako odebrane i jest podstawą do podejmowania dalszych kroków w sprawie.
2
@FCB_dimiC Nie państwo ale na przykład gmina która przecież pobiera choćby opłatę klimatyczną czy różne inne od turystów. Nie wspominając o parkingach stworzonych już i tak za pieniądze mieszkańców.
0
@Kgorecki2500 MAGA > MALA
0
@DLFCB To jest właśnie chore w tych przepisach o mowie nienawiści które chcieli wprowadzić. Że to jest zbyt uznaniowe.
0
@Szklaner Pierwsze słyszę,że ktoś to zbiera. Rozumiem,że to musza byc jakieś dłuższe włosy. To jest okreslona jakaś minimalna długość?
0
@mrboom Na szczęście nie wiem o czym piszesz.
0
@Azazel_Pazuzu Nie przebije. Jesli chodzi ci o rozgłos to czemu się dziwić? Transfer Mbappe w zasadzie przewijał się od kilku lat, od pół roku byl w zasadzie spodziewany, potem tylko czekano na oficjalne potwierdzenie po finale LM. Transfer Nico niby się przewijał wczesniej,ale teraz dochodzi do konkretów to czemu się dziwić,że media grzeją temat i o tym dużo piszą? Natomiast transfer Nico nigdy nie dorówna transferowi Mbappe. Transfer cracka, kontra transfer bardzo dobrego piłkarza. Ile osób średnio interesujacych się pilką zna takiego Nico,a ile osób zna Mbappe? To nie ma żadnego porównania nawet.
0
@Arden Jakie to jest słabe. Jak krytykuję Zajaczkowską i jej kolegów za alians z AfD,tak sięganie po takie środki ataku na tę postać jest żałosne. Ludzie mają różną przeszłość - np. o niejakim Koniecznym z Partii Razem możemy przeczytać w wikipedii - "W młodości sympatyzował z nacjonalistami[2]. Sam siebie z tego okresu określił jako faszystę i odciął się od tego. Był również uzależniony od alkoholu. Za pomocą terapii wyszedł z nałogu, w wywiadzie z 2016 wskazał, że od kilkunastu lat nie pije". Czy ktos mu to dzisiaj jakoś mocno wypomina? Oceniajmy ludzi za ich dzisiejsze wybory,słowa i czyny,a nie za to co robili kiedyś w młodości. Czemu to ma niby służyć?
0
@mmaciass Lis jest totalnie odklejony - pełna zgoda. Nadal jednak podtrzymuję swoje zdanie. Wpisy niby na pierwszy rzut oka drastycznie sprzeczne za sobą,ale jednak da się tę sprzeczność wykluczyć. W pierwszym uważa to posunięcie za zły pomysł, w porównaniu z Bidenem ocenią ją jako gorszy wybór - to ,że jest to dobra wiadomość dla Trumpa nie oznacza, że ceni Trumpa wyżej. W drugim to już jest bezpośrednia ocena tych dwóch postaci. Nie traktuj tego jako jakiejś próby obrony Lisa czy jego słów, ani broń Boże, że się z nimi zgadzam, aczkolwiek przyznam mu trochę racji,że zastąpienie Bidena akurat Kamalą to bardzo zły pomysł. Po prostu da się te wpisy obronić przy odpowiednim spojrzeniu na sprawę. Nie są ze sobą DRASTYCZNIE sprzeczne. Tylko tyle.
0
@mekston Dovbyk, Lewandowski,
2
@Kgorecki2500 W którym niby miejscu ten pomnik obraża uczucia narodowe Ukraińców? Jak tam nawet żadnego Ukraińca nie ma przedstawionego?
1
@GeneralXavi Donald - bierz przykład ze swojego wzoru.
0
@Kgorecki2500 W sumie nie widzę większej sprzeczności w tych dwóch wpisach. W pierwszym krytykuje Kamalę tak ogólnie, w drugim zestawia ją z Trumpem i w tym zestawieniu ocenia ją lepiej z tej dwójki.
1
@Faro Przecież to obraza uczuć religijnych dla co poniektórych.
0
@MichuZ44 Mogła zaprosić Giertycha do tego happeningu.
2
@Comentateiro Kurczę - teraz to mnie zaskoczyłeś. To Bravo Girl było dla dziewczyn powiadasz?
0
@Bykunn Nawet jeśli, to bardziej w tym przypadku pasuje słowo reklamuje niż
poleca. Bo polecanie czegoś oznacza coś więcej niż tylko wzmianka o czymś. A faktycznie w tej książce jest coś zakłamane? Bo nie czytałem tego jeszcze.
0
@Bykunn Skoro pyta o opinię to gdzie tu polecanie?
2
@AxelF No ale ci ze Stomilu tak samo się starają,angażują więc zgodnie z logiką Bellerina powinni zarabiać tyle samo co ci z Barcy.
1
@Comentateiro Ale bezbek. Stać cię na dużo więcej
0
@arasz1819 Czy pokryje kwestię zamachu? Moim zdaniem nie. Ale jednak da im sporego kopa w wyścigu. To w zasadzie jedyne co mogli zrobić. Szkoda tylko, że prawdopodobnie postawią na Kamalę.
0
@Yamal_Williams Na wp.pl o tym piszą na przykład.
0
@tbas Oby jednak dali kogoś bardziej rozsądnego.
1
Stało się - Biden zrezygnował ze startu w wyborach. Ciekawe kim go zastąpią.
0
@Litman Nie strasz nie strasz bo się ....
0
@Amidamaru Piłka nożna to sport zespołowy i zwracanie uwagi na indywidualne plebiscyty popularności jest niepoważne i tyle.