9

@Arden Nie rozumiem co komu przeszkadza kto jak psa utrzymuje. Tyle lat trzymali na łańcuchach i było dobrze.Już i tak te warunki są wyśrubowane. Ale jak psy spuszczone z łańcuchów zaczną np. atakować dzieci to potem oczywiście nie będzie winnych. Problemy pierwszego świata. Mam nadzieję, że to nie przejdzie.

1

@Donnie_Darko Dziecinne, teatralne i niepoważne zachowanie i tyle.

0

@marcin62 To jest paranoja co w tej Polsce się wyrabia. Co następne będzie? Restauracja "Pan Bandera"?

1

@MesQueUnClub96 Ta jest najlepsza -

1

@Benz Serio byś dyskutował na argumenty z osobą która rwie kartki i obraża oponenta? Ot odstawiła teatrzyk dla poklasku na rzecz wyborców i to tyle co mogła aby ocieplić wizerunek po dołączeniu do frakcji z AfD

1

@domin682 Pies umiera? Co to za nowomowa? Widzę coraz bardziej odkleja niektórych.

0

@AFA Jakaś przeciwwaga musi być. Jednak nawet mimo swej obecnej niechęci do Messiego to chętnie bym zobaczył ich obu choc raz w jednym meczu po tej samej stronie.

0

@Dari0G @jacobFCB Przyznacie jednak,że ówczesna lewica a obecna lewica to różnica jak między perfumerią a szambem. Co by o nich nie mówić to jednak wprowadzili Polskę do NATO i do UE. I nawet jako byłe ruskie sługusy to jednak nie bylo to w interesie ruskich.

0

@Kapitan hawk Dobrze,że dodali "ani żaden inny obywatel" bo to brzmiało dziwnie.

1

@Stinger_ Wisełka bierze puchar LE z palcem w nosie. Wspomnicie moje słowa.

0

@koksik2700 Śmieje się z jej bezradności i tyle. Co ma innego robić? Psy szczekają a karawana jedzie dalej. A Zajączkowskiej za to że idzie pod rękę z AfD nic nie tłumaczy. I może sobie teraz stawać na rzęsach a szacunku nie odzyska.

0

@Jonyx Anna Bryłka ładniejsza.

0

@NeroTFP1 O co tu chodziło?

0

@arasz1819 Zasłużył tym samym, z powodu czego jest zwykle przywoływany przez psychofanów Messiego gdy mu cos nie pójdzie.

1

@koksik2700 Miller Top. Jednak kiedyś to ta lewica miała poukładane w głowie.

0

@Xaviball Co to za pieprzenie głupot. Żyjemy w społeczeństwie i koszt tego przekłada się na wszystkich. Zresztą nawet gdyby ich przyjęli pod swój dach to zaraz by się znaleźli tacy co by im stamtąd zakazali wychodzić. Banda rasistów.

0

@BorzyKrzys A o co chodzi tak w ogóle?

0

@RoberDzik Yamal. Lamine Yamal.

0

@blakkudium Przesyłać im kasę po tym gdy na każdym kroku ją marnują to trzeba byc naprawdę desperatem.

0

@Kgorecki2500 Już zaczynają?

0

@mmaciass Albo po prostu Yamal ma kręcony wiek.

3

@Kgorecki2500 Lepsze to niż koalicja z neonazistami.

1

@Albatros Napisałes,że brakuje największej legendy,a jednak jest. Nie rozumiem o co ci chodzi.

0

@Zoker I jeszcze znajdą się tacy co go bronią. Co za ohydny typ.

1

@Albatros Obejrzyj do końca - przeciez pojawił się tam Puyol.

1

@Antimadridista_WR Numer to numer. Co to za różnica kto z jakim gra?

0

@KrychaFCB Jakie to złoto, ze Lewy gra w Barcy, a i tak znajda się malkontenci co go hejtują.

0

@KrychaFCB To Boniek w ogrodzie?

1

@AssisMoreira Ależ się stoczył.

1

@panczo Niechby wygrał ten Vinicius. Ależ byłoby jęczenie i ból dupy u niektórych. Przecież to zwykły plebiscyt popularności a niektórzy traktują to jako jakiś wyznacznik. Przecież nikt nikomu nie każe wyznawać jakiegoś kultu zdobywcy ZP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?