@Arden Nie rozumiem co komu przeszkadza kto jak psa utrzymuje. Tyle lat trzymali na łańcuchach i było dobrze.Już i tak te warunki są wyśrubowane. Ale jak psy spuszczone z łańcuchów zaczną np. atakować dzieci to potem oczywiście nie będzie winnych. Problemy pierwszego świata. Mam nadzieję, że to nie przejdzie.
@Benz Serio byś dyskutował na argumenty z osobą która rwie kartki i obraża oponenta? Ot odstawiła teatrzyk dla poklasku na rzecz wyborców i to tyle co mogła aby ocieplić wizerunek po dołączeniu do frakcji z AfD
@AFA Jakaś przeciwwaga musi być. Jednak nawet mimo swej obecnej niechęci do Messiego to chętnie bym zobaczył ich obu choc raz w jednym meczu po tej samej stronie.
@Dari0G@jacobFCB Przyznacie jednak,że ówczesna lewica a obecna lewica to różnica jak między perfumerią a szambem. Co by o nich nie mówić to jednak wprowadzili Polskę do NATO i do UE. I nawet jako byłe ruskie sługusy to jednak nie bylo to w interesie ruskich.
@koksik2700 Śmieje się z jej bezradności i tyle. Co ma innego robić? Psy szczekają a karawana jedzie dalej. A Zajączkowskiej za to że idzie pod rękę z AfD nic nie tłumaczy. I może sobie teraz stawać na rzęsach a szacunku nie odzyska.
@Xaviball Co to za pieprzenie głupot. Żyjemy w społeczeństwie i koszt tego przekłada się na wszystkich. Zresztą nawet gdyby ich przyjęli pod swój dach to zaraz by się znaleźli tacy co by im stamtąd zakazali wychodzić. Banda rasistów.
@panczo Niechby wygrał ten Vinicius. Ależ byłoby jęczenie i ból dupy u niektórych. Przecież to zwykły plebiscyt popularności a niektórzy traktują to jako jakiś wyznacznik. Przecież nikt nikomu nie każe wyznawać jakiegoś kultu zdobywcy ZP.
9
@Arden Nie rozumiem co komu przeszkadza kto jak psa utrzymuje. Tyle lat trzymali na łańcuchach i było dobrze.Już i tak te warunki są wyśrubowane. Ale jak psy spuszczone z łańcuchów zaczną np. atakować dzieci to potem oczywiście nie będzie winnych. Problemy pierwszego świata. Mam nadzieję, że to nie przejdzie.
1
@Donnie_Darko Dziecinne, teatralne i niepoważne zachowanie i tyle.
0
@marcin62 To jest paranoja co w tej Polsce się wyrabia. Co następne będzie? Restauracja "Pan Bandera"?
1
@MesQueUnClub96 Ta jest najlepsza -
1
@Benz Serio byś dyskutował na argumenty z osobą która rwie kartki i obraża oponenta? Ot odstawiła teatrzyk dla poklasku na rzecz wyborców i to tyle co mogła aby ocieplić wizerunek po dołączeniu do frakcji z AfD
1
@domin682 Pies umiera? Co to za nowomowa? Widzę coraz bardziej odkleja niektórych.
0
@AFA Jakaś przeciwwaga musi być. Jednak nawet mimo swej obecnej niechęci do Messiego to chętnie bym zobaczył ich obu choc raz w jednym meczu po tej samej stronie.
0
@Dari0G @jacobFCB Przyznacie jednak,że ówczesna lewica a obecna lewica to różnica jak między perfumerią a szambem. Co by o nich nie mówić to jednak wprowadzili Polskę do NATO i do UE. I nawet jako byłe ruskie sługusy to jednak nie bylo to w interesie ruskich.
0
@Kapitan hawk Dobrze,że dodali "ani żaden inny obywatel" bo to brzmiało dziwnie.
1
@Stinger_ Wisełka bierze puchar LE z palcem w nosie. Wspomnicie moje słowa.
0
@koksik2700 Śmieje się z jej bezradności i tyle. Co ma innego robić? Psy szczekają a karawana jedzie dalej. A Zajączkowskiej za to że idzie pod rękę z AfD nic nie tłumaczy. I może sobie teraz stawać na rzęsach a szacunku nie odzyska.
0
@Jonyx Anna Bryłka ładniejsza.
0
@NeroTFP1 O co tu chodziło?
0
@arasz1819 Zasłużył tym samym, z powodu czego jest zwykle przywoływany przez psychofanów Messiego gdy mu cos nie pójdzie.
1
@koksik2700 Miller Top. Jednak kiedyś to ta lewica miała poukładane w głowie.
0
@Xaviball Co to za pieprzenie głupot. Żyjemy w społeczeństwie i koszt tego przekłada się na wszystkich. Zresztą nawet gdyby ich przyjęli pod swój dach to zaraz by się znaleźli tacy co by im stamtąd zakazali wychodzić. Banda rasistów.
0
@BorzyKrzys A o co chodzi tak w ogóle?
0
@RoberDzik Yamal. Lamine Yamal.
0
@blakkudium Przesyłać im kasę po tym gdy na każdym kroku ją marnują to trzeba byc naprawdę desperatem.
0
@Kgorecki2500 Już zaczynają?
0
@mmaciass Albo po prostu Yamal ma kręcony wiek.
3
@Kgorecki2500 Lepsze to niż koalicja z neonazistami.
1
@Albatros Napisałes,że brakuje największej legendy,a jednak jest. Nie rozumiem o co ci chodzi.
0
@Zoker I jeszcze znajdą się tacy co go bronią. Co za ohydny typ.
1
@Albatros Obejrzyj do końca - przeciez pojawił się tam Puyol.
1
@Antimadridista_WR Numer to numer. Co to za różnica kto z jakim gra?
0
@KrychaFCB Jakie to złoto, ze Lewy gra w Barcy, a i tak znajda się malkontenci co go hejtują.
0
@KrychaFCB To Boniek w ogrodzie?
1
@AssisMoreira Ależ się stoczył.
1
@panczo Niechby wygrał ten Vinicius. Ależ byłoby jęczenie i ból dupy u niektórych. Przecież to zwykły plebiscyt popularności a niektórzy traktują to jako jakiś wyznacznik. Przecież nikt nikomu nie każe wyznawać jakiegoś kultu zdobywcy ZP.