15 lipca 2024, 22:28
0
@kazbychu U nas na Rambli też wielu takich co by zabili albo zagrali w swoją grę z tymi którzy krzywdzą zwierzęta.
15 lipca 2024, 22:27
@betonito Jako ambasador?
15 lipca 2024, 22:25
@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trofeum to m.in. nagroda w zawodach sportowych ,a więc jak najbardziej.
15 lipca 2024, 22:15
@FcPortoFan1999 Masz dwa srebrne medale Euro? Szacun.
15 lipca 2024, 22:03
@macio_944 Ale i tak dobrze że ja odspawali. Ta ----a przecież bredziła o gwałceniu krów. I to nie był fake.
15 lipca 2024, 22:02
1
@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.
15 lipca 2024, 21:58
@BorzyKrzys Zależy w jakim charakterze ich przesłuchano.
15 lipca 2024, 21:34
@Rakietic Nie ma nic do gadania,ale w pewnych okolicznościach może objąć ster władzy.
15 lipca 2024, 21:32
@Rust_Cohle Jak to dobrze ze odspawali tę ------ę od koryta.
15 lipca 2024, 21:20
@marcin62 W USA byliby poskładani w 5 sekund. To samo w Rosji. A u nas się certolą z przygłupami.
15 lipca 2024, 21:14
2
@Sulimo Boli? Ma boleć.
15 lipca 2024, 21:13
@norbi77 Akurat nie o formę fizyczną Bidena tu chodzi. Gdyby głowa pracowała jak należy,to inaczej byłby traktowany.
15 lipca 2024, 21:11
4
@Peciak Raczej brednia a nie opinia.
15 lipca 2024, 18:16
@RosjaninBut Brawa dla nich.
15 lipca 2024, 18:06
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 lipca 2024, 17:41
@Faro Aż tak to jeszcze nie. Ale jest na dobrej drodze
15 lipca 2024, 11:17
@Zoker Teraz to każdy mądry. A ilu ekspertów u nas szydziło np z Olmo. To coś podobnegom
15 lipca 2024, 11:14
@Arden Finał i bramka ze Słowacją zrobiły swoje.
15 lipca 2024, 11:12
@PepGuardiola1971 Kroos xd.
15 lipca 2024, 08:15
10
@Jonyx Sam jesteś upadek. Rozumiem niechęć do jego osoby,ale odmawiać mu poziomu sportowego to przesada.
15 lipca 2024, 08:11
@adamek20151 A sam to co w tej chwili robisz? Gdyby nie było CR7 to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić. Taka prawda.
15 lipca 2024, 08:10
@Adran360 To nie byłby neutralny teren dla Argentyny.
15 lipca 2024, 08:07
@Zoker Może po prostu mało kto zarywa noc aby oglądać tę kopaninę.
15 lipca 2024, 08:05
@Culer9002 Ciekawe czego tym razem Yamal nauczy Messiego.
15 lipca 2024, 00:33
@Donnie_Darko Ok. No to Afryka dzika - tam piłka jest popularna a jakos mundialu nie zawojowali
14 lipca 2024, 23:41
@MesQueUnClub_87 Chiny i Indie - widzisz nas?
14 lipca 2024, 23:23
@Piotr,1985 No i znowu ten argument z dupy. Co ma liczba ludności do rzeczy.
14 lipca 2024, 23:20
@Amidamaru Ani ja tego nie wiem ani ty czy ich stać czy ich nie stać.
14 lipca 2024, 23:17
@JordiAlbion Jude też się broni. I gra w formacji która z reguły jest preferowana.
14 lipca 2024, 23:13
@Kapitan hawk Nie było ślizgania i łatwej drabinki.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@kazbychu U nas na Rambli też wielu takich co by zabili albo zagrali w swoją grę z tymi którzy krzywdzą zwierzęta.
0
@betonito Jako ambasador?
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trofeum to m.in. nagroda w zawodach sportowych ,a więc jak najbardziej.
0
@FcPortoFan1999 Masz dwa srebrne medale Euro? Szacun.
0
@macio_944 Ale i tak dobrze że ja odspawali. Ta ----a przecież bredziła o gwałceniu krów. I to nie był fake.
1
@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.
0
@BorzyKrzys Zależy w jakim charakterze ich przesłuchano.
1
@Rakietic Nie ma nic do gadania,ale w pewnych okolicznościach może objąć ster władzy.
1
@Rust_Cohle Jak to dobrze ze odspawali tę ------ę od koryta.
1
@marcin62 W USA byliby poskładani w 5 sekund. To samo w Rosji. A u nas się certolą z przygłupami.
2
@Sulimo Boli? Ma boleć.
2
@norbi77 Akurat nie o formę fizyczną Bidena tu chodzi. Gdyby głowa pracowała jak należy,to inaczej byłby traktowany.
4
@Peciak Raczej brednia a nie opinia.
1
@RosjaninBut Brawa dla nich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro Aż tak to jeszcze nie. Ale jest na dobrej drodze
0
@Zoker Teraz to każdy mądry. A ilu ekspertów u nas szydziło np z Olmo. To coś podobnegom
0
@Arden Finał i bramka ze Słowacją zrobiły swoje.
0
@PepGuardiola1971 Kroos xd.
10
@Jonyx Sam jesteś upadek. Rozumiem niechęć do jego osoby,ale odmawiać mu poziomu sportowego to przesada.
0
@adamek20151 A sam to co w tej chwili robisz? Gdyby nie było CR7 to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić. Taka prawda.
2
@Adran360 To nie byłby neutralny teren dla Argentyny.
1
@Zoker Może po prostu mało kto zarywa noc aby oglądać tę kopaninę.
1
@Culer9002 Ciekawe czego tym razem Yamal nauczy Messiego.
0
@Donnie_Darko Ok. No to Afryka dzika - tam piłka jest popularna a jakos mundialu nie zawojowali
0
@MesQueUnClub_87 Chiny i Indie - widzisz nas?
0
@Piotr,1985 No i znowu ten argument z dupy. Co ma liczba ludności do rzeczy.
0
@Amidamaru Ani ja tego nie wiem ani ty czy ich stać czy ich nie stać.
0
@JordiAlbion Jude też się broni. I gra w formacji która z reguły jest preferowana.
2
@Kapitan hawk Nie było ślizgania i łatwej drabinki.