0

@kazbychu U nas na Rambli też wielu takich co by zabili albo zagrali w swoją grę z tymi którzy krzywdzą zwierzęta.

0

@betonito Jako ambasador?

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście że tak. Trofeum to m.in. nagroda w zawodach sportowych ,a więc jak najbardziej.

0

@FcPortoFan1999 Masz dwa srebrne medale Euro? Szacun.

0

@macio_944 Ale i tak dobrze że ja odspawali. Ta ----a przecież bredziła o gwałceniu krów. I to nie był fake.

1

@Sulimo No i dobrze. Co się dzieje w szatni to ma zostać w szatni. Rzygam tymi streamami, sprzedawaniem wszystkiego, upublicznianiem byle pierdół. Powinni tego zakazać na przyszłość.

0

@BorzyKrzys Zależy w jakim charakterze ich przesłuchano.

1

@Rakietic Nie ma nic do gadania,ale w pewnych okolicznościach może objąć ster władzy.

1

@Rust_Cohle Jak to dobrze ze odspawali tę ------ę od koryta.

1

@marcin62 W USA byliby poskładani w 5 sekund. To samo w Rosji. A u nas się certolą z przygłupami.

2

@Sulimo Boli? Ma boleć.

2

@norbi77 Akurat nie o formę fizyczną Bidena tu chodzi. Gdyby głowa pracowała jak należy,to inaczej byłby traktowany.

4

@Peciak Raczej brednia a nie opinia.

1

@RosjaninBut Brawa dla nich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro Aż tak to jeszcze nie. Ale jest na dobrej drodze

0

@Zoker Teraz to każdy mądry. A ilu ekspertów u nas szydziło np z Olmo. To coś podobnegom

0

@Arden Finał i bramka ze Słowacją zrobiły swoje.

0

@PepGuardiola1971 Kroos xd.

10

@Jonyx Sam jesteś upadek. Rozumiem niechęć do jego osoby,ale odmawiać mu poziomu sportowego to przesada.

0

@adamek20151 A sam to co w tej chwili robisz? Gdyby nie było CR7 to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić. Taka prawda.

2

@Adran360 To nie byłby neutralny teren dla Argentyny.

1

@Zoker Może po prostu mało kto zarywa noc aby oglądać tę kopaninę.

1

@Culer9002 Ciekawe czego tym razem Yamal nauczy Messiego.

0

@Donnie_Darko Ok. No to Afryka dzika - tam piłka jest popularna a jakos mundialu nie zawojowali

0

@MesQueUnClub_87 Chiny i Indie - widzisz nas?

0

@Piotr,1985 No i znowu ten argument z dupy. Co ma liczba ludności do rzeczy.

0

@Amidamaru Ani ja tego nie wiem ani ty czy ich stać czy ich nie stać.

0

@JordiAlbion Jude też się broni. I gra w formacji która z reguły jest preferowana.

2

@Kapitan hawk Nie było ślizgania i łatwej drabinki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?