@JohnA Miłość do ojczyzny. I co jeszcze. W dzisiejszych czasach nikt już nie słucha takich głodnych kawałków. Ci którzy chcieli służyć za obecne pieniądze to juz tam poszli. Chcąc ściągnąć nowych trzeba ich czymś skusić.
@AFA No i dobrze. Niech się tam ze sobą mierzą. Niech sobie zdobywają co rok czy co dwa te swoje tytuły. Jedyne po czym ich oceniam to jak się prezentują na mundialu i tyle. A te ich kopanie się po nogach na kartofliskach i jakies bijatyki z kibicami niewiele mnie ekscytują.
@Stinger_ Liga Narodów miała w załozeniu zastąpić mecze towarzyskie i nadać im trochę rangi, więc to inny termin i inne powody. A to, że nie interesuje nikogo, to wynika z badań UEFY. Gdyby było zainteresowanie i można by było na tym zarobić to organizacja tak chciwa jak UEFA z miejsca by to wprowadziła.
@AFA Właśnie wymieniłeś powody aby nie traktować tego turnieju poważnie - organizacja, ostry styl grania, murawa, sędziowie, położenie geograficzne itd.
@vangoor Półfinaliści Euro mają nieformalnie właśnie 3 miejsce. Jeśli komuś to robi jakąś różnicę to ewentualnie niech im dadzą oficjalnie te brązowe medale i po problemie.
@MesQueUnClub_87 Nie - nie wiedziałem. Wiedziałem że ludzie mają różne odchyły, widywałem na jakichś nagraniach te paniusie z poubieranymi yorkami itd. ale myślałem że to rzadkość.
@HypeR Pomidory xd. A gdzie nadowoc taki jak malina? Rozumiem,że nie wypada jej zestawiać z tymi innymi pospolitymi z tej listy ale żeby nawet nie wspomnieć?
@Tasde Ależ oni wymyślą sobie setki innych powodów. Nieraz widziałem jak na reagują na zwrócenie uwagi. Po prostu upór ludzki plus bezmyślność tworzą takie sytuacje. I coraz więcej takich zachowań na co dzień. Każdy czuje się pępkiem świata.
1
@Xaviball Prawdopodobny zdobywca najbliższej ZP - Vinicius Junior.
0
@JohnA Miłość do ojczyzny. I co jeszcze. W dzisiejszych czasach nikt już nie słucha takich głodnych kawałków. Ci którzy chcieli służyć za obecne pieniądze to juz tam poszli. Chcąc ściągnąć nowych trzeba ich czymś skusić.
0
@AFA No i dobrze. Niech się tam ze sobą mierzą. Niech sobie zdobywają co rok czy co dwa te swoje tytuły. Jedyne po czym ich oceniam to jak się prezentują na mundialu i tyle. A te ich kopanie się po nogach na kartofliskach i jakies bijatyki z kibicami niewiele mnie ekscytują.
0
@JohnA A za jakie? Poszedłbyś na granicę za to co teraz dają?
0
@JohnA Ktoś musi stać na granicy. W sumie szkoda aby marnowali się tam ci wykształceni.
0
@NeroTFP1 Gratulacje i powodzenia. Trzymam kciuki za sukces. Bardzo dobra decyzja aby zejść z oczu tym zaplutym polskim hejterom.
0
@Cule1234 Nie powinni dać mu spokojnie dograć tego turnieju?
0
@Kgorecki2500 W tym rankingu to chodzi o największy procent PKB czy wydajemy najwięcej kwotowo?
1
@Stinger_ Liga Narodów miała w załozeniu zastąpić mecze towarzyskie i nadać im trochę rangi, więc to inny termin i inne powody. A to, że nie interesuje nikogo, to wynika z badań UEFY. Gdyby było zainteresowanie i można by było na tym zarobić to organizacja tak chciwa jak UEFA z miejsca by to wprowadziła.
1
@AFA Właśnie wymieniłeś powody aby nie traktować tego turnieju poważnie - organizacja, ostry styl grania, murawa, sędziowie, położenie geograficzne itd.
1
@Roobo Przecież to jest urwane i on tam mówił coś dalej na ten temat.
0
@vangoor Półfinaliści Euro mają nieformalnie właśnie 3 miejsce. Jeśli komuś to robi jakąś różnicę to ewentualnie niech im dadzą oficjalnie te brązowe medale i po problemie.
1
@sen Zieeeeew. Mecz o trzecie miejsce nikogo nie ekscytuje i dlatego na Euro ich nie ma. I bardzo dobrze.
0
@MesQueUnClub_87 Nie - nie wiedziałem. Wiedziałem że ludzie mają różne odchyły, widywałem na jakichś nagraniach te paniusie z poubieranymi yorkami itd. ale myślałem że to rzadkość.
0
@MesQueUnClub_87 Bez komentarza. I nie chodzi mi tu o oddanie do schroniska.
0
@Kgorecki2500 A może zaprosić zespoły z Ameryki na Euro? I wtedy byłby koniec dyskusji.
0
@Dari0G Co wybiera?
1
@tomek8756 A co miała zrobić? Przywiązać je do drzewa? Tak, źle, do schroniska źle. Ludziom nie dogodzisz
1
@Arden Dobrze że nie prosił o możliwość wykąpania.
0
Wiedziałem,że Azjaci mają różne dziwaczne i obrzydliwe pomysły kulinarne,ale żeby robić wino z szerszeni?
Pilibyście?
0
@Salchent A kto poważny w ogóle bierze ten śmieszny turniej pod uwagę?
1
Tusk rozpętał burzę o dwa głosy,a tymczasem mało się mówi o tym,że aż 14 posłów PIS było nieobecnych.
1
@Pawlak1992 Skoro to tak podziałało na Messiego to może niech cały zespół wykąpie Yamala?
2
@misterio Niby śmieszne ale po zastanowieniu to może ona jest uczulona na pestki skoro robi takie coś?
1
@Kgorecki2500 Ten Dawid celnie obalił wszystkie konkretne argumenty Giertycha.
3
@HypeR Pomidory xd. A gdzie nadowoc taki jak malina? Rozumiem,że nie wypada jej zestawiać z tymi innymi pospolitymi z tej listy ale żeby nawet nie wspomnieć?
1
@barcuśl Zgarnia Anglia, a kibicuję Hiszpanii.
9
@Jakchcesz Ty - a ja wczoraj się dowiedziałem, że ludzie jedzą te białe kulki co zostają po wypiciu mozzarelli.
0
@Tasde Ależ oni wymyślą sobie setki innych powodów. Nieraz widziałem jak na reagują na zwrócenie uwagi. Po prostu upór ludzki plus bezmyślność tworzą takie sytuacje. I coraz więcej takich zachowań na co dzień. Każdy czuje się pępkiem świata.
1
@MesQueUnClub96 Tyle wywnioskowałeś z mojego wpisu?