@macio_944 "cała Europa za Hiszpanią". No tak. Nie jesteś prawdziwym Europejczykiem jesli kibicujesz Anglii. To wyszło ci z fusów czy masz jakieś źródła?
Dobra - chwilowa przerwa od tych śmiesznych turniejów. Dziś o 20-30 do gry wchodzi prawdziwa piłka a nie te kasztany. Już dziś Wisła Kraków rozpoczyna marsz po trofeum Ligi Europy.
@Herato No nie są, bo nigdy nie zagrają na Euro. A porównanie Cop America do Euro jest bezsensowne. A juz przedmówca wspomniał o stylu. To jest w ogóle nieporównywalne.
@Lucyfffer Miód miodem ale mleczko pszczele to dopiero eliksir. Pszczoły robotnice zyja tak krótko bo spożywają właśnie miód. Pszczela matka karmiona mleczkiem pszczelim żyje kilka lat.
@mekston@Lucyfffer@Sysia11 Jeszcze raz napiszę zatem, że to niekoniecznie jest dyskusja o jakości drużyn europejskich i tych pozaeuropejskich. Chodzi także o style grania tych drużyn. To że Mbappe ma takie subiektywne zdanie na ten temat że widocznie na mundialu gra mu się łatwiej wcale nie musi deprecjonowac jakości tych drużyn spoza Europy. Myślę że takie podejście wzbudza pewne niezrozumienie w tym temacie.
@mekston No dobrze - ale co to ma do rzeczy? Modrić ma swoje doświadczenia, a Mbappe swoje. Chrowacja ma swój styl gry, a Francja swój. A jesli już przywołałes ten przykład to Chorwacji też turnieje Euro wybitnie nie leżą,a na mundialach całkiem sobie radzą
@Sysia11 Mówię o tym,że typ który gra na mundialach jak z nut a na Euro mu nie idzie chyba wie lepiej niż grono ekspertów sprzed ekranu. Z czego to wynika to już inna dyskusja. Edit - a dlaczego od razu lepsze? Po prostu na pewne zespoły gra się trudniej, na inne łatwiej.
@Stinger_ Nie bez powodu stwierdził że Euro jest trudniejsze niz mundial. I to wlasnie on doskonale wie o czym mówi. Ale oczywiscie grono ekspertów wie lepiej.
0
@JimMorrisonFCB No to dobrze.
0
@Azi Ciekawe kiedy przeszkolą pilotów.
1
@Arden Logiczny ruch. Płaca minimalna poszła do góry a akcyza stoi w miejscu?
0
Komentarz usunięty
0
@lucca87 Nie zabrali Luuk'a na Euro
1
@tbas Ech ty człeku miałej wiary. Jeszcze odszczekasz te kalumnie.
0
@macio_944 "cała Europa za Hiszpanią". No tak. Nie jesteś prawdziwym Europejczykiem jesli kibicujesz Anglii. To wyszło ci z fusów czy masz jakieś źródła?
2
Dobra - chwilowa przerwa od tych śmiesznych turniejów. Dziś o 20-30 do gry wchodzi prawdziwa piłka a nie te kasztany. Już dziś Wisła Kraków rozpoczyna marsz po trofeum Ligi Europy.
0
@Herato No nie są, bo nigdy nie zagrają na Euro. A porównanie Cop America do Euro jest bezsensowne.
A juz przedmówca wspomniał o stylu. To jest w ogóle nieporównywalne.
0
@adamek20151 On cały czas ma taka minę.
1
No i huk. Najwazniejsze że dogrywki nie ma.
0
@Cukson Gdyby dac im Yamala i dopłacić 50 mln to pewnie by była szansa.
0
@vangoor Jak po czym?
0
@Lucyfffer Miód miodem ale mleczko pszczele to dopiero eliksir. Pszczoły robotnice zyja tak krótko bo spożywają właśnie miód. Pszczela matka karmiona mleczkiem pszczelim żyje kilka lat.
3
@Foro Ja bym zamienił z miejsca gdyby była taka mozliwość.
1
@matirix20 100-110.
0
@mekston @Lucyfffer @Sysia11 Jeszcze raz napiszę zatem, że to niekoniecznie jest dyskusja o jakości drużyn europejskich i tych pozaeuropejskich. Chodzi także o style grania tych drużyn. To że Mbappe ma takie subiektywne zdanie na ten temat że widocznie na mundialu gra mu się łatwiej wcale nie musi deprecjonowac jakości tych drużyn spoza Europy. Myślę że takie podejście wzbudza pewne niezrozumienie w tym temacie.
0
@mekston No dobrze - ale co to ma do rzeczy? Modrić ma swoje doświadczenia, a Mbappe swoje. Chrowacja ma swój styl gry, a Francja swój. A jesli już przywołałes ten przykład to Chorwacji też turnieje Euro wybitnie nie leżą,a na mundialach całkiem sobie radzą
3
@Sysia11 Mówię o tym,że typ który gra na mundialach jak z nut a na Euro mu nie idzie chyba wie lepiej niż grono ekspertów sprzed ekranu. Z czego to wynika to już inna dyskusja.
Edit - a dlaczego od razu lepsze? Po prostu na pewne zespoły gra się trudniej, na inne łatwiej.
3
@Stinger_ Nie bez powodu stwierdził że Euro jest trudniejsze niz mundial. I to wlasnie on doskonale wie o czym mówi. Ale oczywiscie grono ekspertów wie lepiej.
1
@Arden Kiedyś też takie cyrki były -
1
@Rewolucja123 "Polityka" w ogóle nie szkoda.
0
@NorbiTBOB Nie. Zamykam temat.
1
@Benz Jeszcze bym dorzucił do tej rozkminy gol Shaquiriego. Walnął z pierwszej bez przyjęcia i moim zdaniem najładniejszy z tych wszystkich.
0
@Culer9002 A samobóje to niby z czego jak nie z gry?
1
@AlexDark00 To tak samo jak ty z Lewym czasami.
0
@Lucyfffer No tak. To tylko o nich świadczy. Tym bardziej czlowiek się cieszy z frustracji tych buców
0
@Sulimo W meczu z Niemcami to rezerwowi dali awans
0
@Piotr,1985 Nie patrz tylko na ten turniej.
0
@Lucyfffer Z drugiej strony fajnie to słyszeć. Jak sobie człowiek przypomni ze szwaby odpadli to od razu banan na twarzy.