0

@mekston Nie takie niespodzianki już były. Europa dostała raptem 3 miejsca więcej niz poprzednio. Awansują zwycięzcy grup a reszta gra w barażach. A tam juz różnie może być. Zobaczymy sklad grup to będziemy wiedziec więcej

0

@Kgorecki2500 No to już ciekawy argument. Skoro tam są takie przepisy to już raczej zarzut w stronę służb, że tego nie egzekwują. Ale jak pisałem - filmik bez kontekstu więc za bardzo nie wiadomo jak to skomentować

0

@chavez Ja nadal wierzę. Może nie tyle wierzę co nadal liczę na Ansu i na to że się odbuduje.

0

@FcPortoFan1999 Po co to teraz roztrząsać? Na razie nie wiadomo co do tej pory będzie. Jak to będzie ze zdrowiem Ronaldo i czy trener go w ogóle weźmie pod uwagę. Nawet nie wiadomo czy awansują.

0

@ikar34 No to niech mówią. Ja się z nikim kłócić nie zamierzam i nikt mnie nie przekona do zmiany zdania.

0

@Kgorecki2500 No i po co takie porównania z dupy? Widać że ci na filmiku ubrani od stóp do głów w tradycyjne ozdobne ubrania,noże też widać tradycyjne. Filmik wrzucony bez kontekstu,ale nie widzę aby robili tu coś kontrowersyjnego. Gdyby tak było to pierwszy bym krytykował,ale trzeba tez zachować umiar. Podaliście przykład siekier - dla mnie więc to cos na zasadzie naszych górali i ich ciupag.

0

@ProMILs @Barcasub I co z tego że z nożami? Widać taka tradycja.

0

@RosjaninBut Jak ja nie cierpię tych szkodników na wolności.

0

@RosjaninBut A na ten przyklad Polonia w USA nie ma swojej parady? Też się im wypomina ze czują się jak u siebie?

0

@mekston Co do szczegółów i co do warunków to oczywiście kwestia do dyskusji. Pewne standardy muszą być zachowane,ale generalnie to właśnie od tego są i właśnie do tego człowiek je przez wieki przystosował. Gdyby nie służyły tym celom to ich utrzymanie nie ma sensu.

0

@NeroTFP1 Akurat konie to od tego są aby ciągnąć różne rzeczy czy aby na nich jeździć więc to akurat nic zdrożnego.

3

@NeroTFP1 Ło Panie. Wyślij górali nad morze to jeszcze ogrodzą całe wybrzeże płotem i opłaty będa pobierać

0

@malicinho Wolne żarty. Anglia może i jest najsłabsza z półfinalistów Euro ale na Copa Farmerica spokojnie by doszli do finału.

0

@mekston No i co z tego? Niejeden załamuje się w obliczu takiej presji. To jednak jak widać inny wymiar emocji. Zresztą nieraz też płakał po klęsce zespołu.

0

@mekston A czy to zbrodnia? Dyskutujemy to o tym czy on to odgrywa czy nie. Według mnie nie i tyle.

1

@Ptasior No właśnie inne emocje. Inaczej się to przeżywa gdy sam nawalisz a inaczej gdy ktoś inny. Zresztą bardzo często tak jest gdy ktoś nie strzela karnego.

0

@mekston Jaki Christopher? Skąd to określenie? @barcanawieki Dlatego że on to rzeczywiście przeżywał. To nie było odgrywane. Gdyby tak bylo to niby czemu po karnym Felixa też nie odstawił przedstawienia?

0

@Popitek12 Oby tylko zdrowie pozwoliło.

0

@barcanawieki Brednie.

0

@mekston Nie wiem jaką grę prezentowali. Mówię ogólnie bo Brazylia to Brazylia więc po prostu szkoda. A o jakości turnieju to pozwolę sobie miec własne zdanie.

2

Widzę,że Brazylia niestety odpadła. Mimo,że to tylko farmerski turniej to szkoda.

1

@John_Doe Ale to już ich problem.

0

@Kapitan hawk To podaj jeszcze ile Izraela leży w Europie.

0

@Keson Francja Hiszpania to różnie może być. Ciężko powiedzieć kto awansuje. Ale patrząc na to jak Anglia się męczyła z taką Słowacją,Austrią czy w grupie to nie widzę tego aby z bardzo dobrą Holandią mieli awansować.

1

Mamy to Panowie. Nasz Koeman i Xavi Simons awansowali. Brawo.

1

@misterio Jaka defensywa?

0

@Keson Anglia trafia na pierwszy zespół z topu i dostaje gongi. No nie ma opcji aby oni z Holandią awansowali

0

@VegetaPolska To ja też. Ale gdybym musial wybrać jednego to z tej trójki bym wybrał Ardę.

0

Nadal nie mogę przeboleć tego Gulera. Z trójki Mbappe, Bellingham i Guler to bym tego ostatniego wybrał do Barcy

0

@barcanawieki Niemki ofkors. A nawet jak podobne to wystarczy że się odezwie w tym swoim języku i wtedy wybór oczywisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?