@Uukasz_93 Nie wierzę w takie coś. No nie ma kurna opcji. Musiał coś mocnego powiedzieć na tym nagraniu. Nie wierzę,że za samo stwierdzenie ktoś go zgłosił.
@ferdas_rawa To tego juz nie wiem. Nie oceniam tego jaki jest i czy to tylko kreacja bo w ogóle nie wiem nic o tym typie i szczerze to mnie nie obchodzi. Odnosiłem się tylko ogólnie do stwierdzenia,że jeśli to kreacja, to że to nic nie zmienia.
@Kuchar Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zadbał. OC też cię nie chroni przed skutkami wypadku który spowodujesz gdy nie dbasz o auto i nie masz przeglądu. Ja tu widzę raczej wzmacnianie sojuszu, a nie jego osłabianie. Zadajmy sobie pytanie komu zależało na jego osłabianiu przez ostatnie lata....
@AFA@ferdas_rawa@FCB_dimiC Przede wszystkim nie wiem za wiele o tym typie. Widziałem to nagranie z tej dyskusji i może jakiś krótki urywek i tyle o nim wiem. Odnosiłem się do tego stwierdzenia, że co to zmienia czy ktoś się kreuje na taką postać czy też taki jest naprawdę. Dla mnie jest to różnica. Stąd ten losowy przykład z Jasiem Fasolą. Nie wiem po co tu porównywać te postacie w szczegółach. Natomiast co do oceny tej kreacji to już inna sprawa i też podchodzę dość krytycznie do takich wygłupów, bo nic mnie w tym nie bawi.
@FCB_dimiC Ja tam nie popieram tego zjawiska ale czym to się różni od oglądania kreacji Jasia Fasoli? Rowan Atkinson też wykreował postać która zachowuje się jak debil a wielu ludzi to bawi.
@betonito Taka czyli jaka? Wcale nie grają gorzej niż Francja czy Portugalia. Juz nie mówiąc o Anglii. Na tę chwilę to na finał obok Niemiec i Hiszpanii zasługuje własnie Holandia
@KrychaFCB Swego czasu po sporej ulewie byłem świadkiem tego jak dwie osoby pływały w ogromnej kałuży jaka się utworzyła na ulicy w środku miasta. Gdybym to nagrał to też pewnie byłby hit internetu.
@Destroyer_of_Worlds "Tylko, że obecnie mamy już XXI w. a standardy są zupełnie inne, gdzie człowiek to nie rzecz." Chyba patrzysz tylko przez pryzmat Europy. Jak masz takiego fioła na punkcie standardów to za każdym razem gdy sięgniesz np. po banana to wiedz że tak smakuje pot i cierpienie niewolnika
1
@Fabik87 Hehehe. O bladz suka. Hehehe. Ma za swoje.
0
@fur_Deutschland Ronaldo Luís Nazário de Lima.
1
@adi7adi8 Co w tym przerażającego? Widać maja więcej oleju w głowie skoro ich to nie przyciąga.
0
@Katalończyk 99 Żeby było o nim głośno w Europie to powinien zagrać na Euro.
2
@barcelonaLM To w sumie nie wiadomo kto gorszy z tego duetu. Może i lepiej aby jednak Biden startował.
0
@Uukasz_93 Nie wierzę w takie coś. No nie ma kurna opcji. Musiał coś mocnego powiedzieć na tym nagraniu. Nie wierzę,że za samo stwierdzenie ktoś go zgłosił.
2
@RosjaninBut Ładny szczupak.
3
@HypeR Traperzy znad Wisły.
1
@kubix05 Ta z 2016
0
@ferdas_rawa To tego juz nie wiem. Nie oceniam tego jaki jest i czy to tylko kreacja bo w ogóle nie wiem nic o tym typie i szczerze to mnie nie obchodzi. Odnosiłem się tylko ogólnie do stwierdzenia,że jeśli to kreacja, to że to nic nie zmienia.
0
@paweldunajecfcb Po co tam idziesz?
0
@Kuchar Dziwne, że nikt do tej pory o to nie zadbał. OC też cię nie chroni przed skutkami wypadku który spowodujesz gdy nie dbasz o auto i nie masz przeglądu. Ja tu widzę raczej wzmacnianie sojuszu, a nie jego osłabianie. Zadajmy sobie pytanie komu zależało na jego osłabianiu przez ostatnie lata....
0
@AFA @ferdas_rawa @FCB_dimiC Przede wszystkim nie wiem za wiele o tym typie. Widziałem to nagranie z tej dyskusji i może jakiś krótki urywek i tyle o nim wiem. Odnosiłem się do tego stwierdzenia, że co to zmienia czy ktoś się kreuje na taką postać czy też taki jest naprawdę. Dla mnie jest to różnica. Stąd ten losowy przykład z Jasiem Fasolą. Nie wiem po co tu porównywać te postacie w szczegółach. Natomiast co do oceny tej kreacji to już inna sprawa i też podchodzę dość krytycznie do takich wygłupów, bo nic mnie w tym nie bawi.
1
@gorgota No zdecydowanie inaczej. Ale jakos mnie ten Vinicius nie irytuje aż tak bardzo jak robili to oni.
0
@FCB_dimiC Ja tam nie popieram tego zjawiska ale czym to się różni od oglądania kreacji Jasia Fasoli? Rowan Atkinson też wykreował postać która zachowuje się jak debil a wielu ludzi to bawi.
1
@gorgota Pepe, Ramos - widzisz nas?
0
@Encore Czyściutkie wejście. Widać jak najpierw kopie piłkę,a Vinicius celowo szuka kontaktu i zahacza o nogę.
5
@Faro Wypadek przy pracy. Każdemu się może zdarzyć.
5
Tak tylko przypomnę,że Probierzówka rozjechała tę Turcję na luzaku. Dziękuję. Dobranoc
0
@betonito Taka czyli jaka? Wcale nie grają gorzej niż Francja czy Portugalia. Juz nie mówiąc o Anglii. Na tę chwilę to na finał obok Niemiec i Hiszpanii zasługuje własnie Holandia
0
@KrychaFCB Swego czasu po sporej ulewie byłem świadkiem tego jak dwie osoby pływały w ogromnej kałuży jaka się utworzyła na ulicy w środku miasta. Gdybym to nagrał to też pewnie byłby hit internetu.
0
@Lucyfffer Ten pracownik chyba pomylił co miał wklepać na jakimś forum z tym co robił w pracy
2
@Destroyer_of_Worlds "Tylko, że obecnie mamy już XXI w. a standardy są zupełnie inne, gdzie człowiek to nie rzecz." Chyba patrzysz tylko przez pryzmat Europy. Jak masz takiego fioła na punkcie standardów to za każdym razem gdy sięgniesz np. po banana to wiedz że tak smakuje pot i cierpienie niewolnika
2
@Destroyer_of_Worlds " w ogóle w przyszłości te turnieje powinny być wymazane z kronik." xD
0
@Kuchar No nie no. Anglii nikt nie przebije.
0
Nie ma opcji. Bez Sobieskiego Austryjacy Turczyna nie pokonają.
4
Final Niemcy-Turcja to niemal jak derby i nawet ciężko by było okreslic kto tu byłby gospodarzem
2
@misterio Dziwię się, że na tym forum kibiców Barcy tak wielu go nienawidzi
0
Malen mógłby dac korepetycje Sesko jak to się robi
1
@BulaKG Dokładnie. Do tego przyszedł za darmo a potem tak został odstawiony na boczny tor.