@Foton Po prostu znam inne opowieści z tego miejsca,ale to pewnie zależy konkretnie od zakładu. Tak jak pisałem - to co się działo w Barczewie przechodziło wszelkie pojęcie pod tym względem,ale też tak nie dzieje się wszędzie.
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ten szejna zna te słowa Briana Scotta - "w polskim słownictwie nie ma lepszego wyrażenia na określenie mojego koloru skóry. Stwierdziłem wręcz, że skoro jestem dumny ze swojej tożsamości, ze swojego pochodzenia, to nie życzę sobie, żeby ktoś odebrał mi możliwość nazywania siebie Murzynem. Bo jestem Murzynem. I’m a Negro, okay? I to jest to, co mnie określa w polskim słowniku. To nie jest Nigger - czarnuch. Jak ktoś tak mnie nazwie, to jestem w stanie go ukatrupić. Ale trudno zaprzeczać temu, że jestem Murzynem".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Większa satysfakcję sprawiliby odpadając.
1
Do boju Duny. Ratujcie to Euro.
0
@Hindus Pracoholicy są ok.
0
@Arden Nie dostaną. Nie ta władza. Pieniędzy nie ma i nie będzie.
1
Wrzucam ponownie filmik który wrzucałem w nocy - mega zabawny -
Kurna - to jest wręcz odegrane niczym skecz z Monty Pythona. Że tez ja nigdy wczesniej tego nie widziałem. Idziecie?
0
@Arden Myślisz,że my tu będziemy ich na siłę trzymać? UE nas do tego zmusi?
1
@Sulimo Liv Tyler i Steven Tyler także.
0
@Arden Tylko po cholerę ich w ogóle wpuszczać?
0
@lucas/catalan Też nie lubię - wręcz gardzę nieróbstwem i nierobami.
2
@Cvzx To są potomkowie tych co go skatowali i skazali,więc jak niby mieli to argumentować?
0
@Gall_Anonim Super że ta męczarnia to akurat niedziela a potem ma przyjść ochłodzenie.
0
@SeWo77 Legenda.
0
@Foton Po prostu znam inne opowieści z tego miejsca,ale to pewnie zależy konkretnie od zakładu. Tak jak pisałem - to co się działo w Barczewie przechodziło wszelkie pojęcie pod tym względem,ale też tak nie dzieje się wszędzie.
0
@mekston Jak to? A CR7?
8
@marcin62 Brawo. Bardzo dobra inicjatywa i przeciwwaga dla tych aktywistów co tam się pałętają
1
@mekston Jeszcze Bellingham jesli zrobiłby cos spektakularnego na Euro.
0
@mekston Francja,Anglia i Niemcy. No i Portugalia
0
@tomek8756 Tak .
0
@MesQueUnClub_87 No racja. Z nostalgią to owszem. Z bólem to nie.
0
@tadzik447 Ale dzięki temu świetnie wyszło to nagranie.
1
@AlexDark00 W 2020? Lewandowski - widzisz mnie?
0
@Foton Chyba bicia konia.
0
@Kgorecki2500 Źle się dzieje w państwie duńskim....
0
Miller mistrz - Idziecie? Idziemy idziemy idziemy
0
@tadzik447 Który konkretnie?
0
To jak dla mnie jest idealny teledysk do tej piosenki. Po prostu coś nierzeczywistego się tutaj wydarzyło,a kamerzysta to uwiecznił.
4
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ten szejna zna te słowa Briana Scotta - "w polskim słownictwie nie ma lepszego wyrażenia na określenie mojego koloru skóry. Stwierdziłem wręcz, że skoro jestem dumny ze swojej tożsamości, ze swojego pochodzenia, to nie życzę sobie, żeby ktoś odebrał mi możliwość nazywania siebie Murzynem. Bo jestem Murzynem. I’m a Negro, okay? I to jest to, co mnie określa w polskim słowniku. To nie jest Nigger - czarnuch. Jak ktoś tak mnie nazwie, to jestem w stanie go ukatrupić. Ale trudno zaprzeczać temu, że jestem Murzynem".
2
@KrychaFCB Ale żeś źródło znalazł. Lepszego nie było tylko ten ściek cytujesz?
0
@BorzyKrzys Teraz to szacuneczek ale jak pani w banku nie chciała obsłużyć klienta to inna gadka była. Xd. Z dystansem.