1

@against_modern_football No właśnie nie. Myślę że nie rozumiemy się do końca. W PRL-u ludzie mieli wywalone na zakład pracy bo byl państwowy i w zasadzie nie mógł zbankrutować. I właśnie w takim systemie ludzie nie musieli się wykazywać bo i tak nikt tego nie doceniał. Nie chodzi mi też o to co jest obecnie,że nawet jak się ktoś wykazuje to go wtedy wykorzystują. Bo to też jest totalna patologia. Wspomniałem o tym w poprzednim poście,że nie o to w tym chodzi. Nie jest to żaden zarzut do tego pracownika ale raczej do tego banku,że nie ma w jego systemie miejsca na elastyczne podejście do klienta.

1

@mrboom "A jaki profit miałaby ta osoba, która by została dłużej? Pewnie żadnego." No i to jest właśnie poprlowskie podejście do pracy i do firmy. Profit ma taki ze w ogóle ma tę pracę. To jedna sprawa A tę pracę zapewnia jej klient. Ale z drugiej strony - owszem - to też wina wielu firm,że nie dbają o to aby pracownik czuł się "współwłaścicielem" firmy w której pracuje. I aby byl odpowiednio doceniony za elastyczne podejście do klienta, czasem za to że da cos od siebie aby firma dzięki temu zyskała. A trzecia strona medalu to jeszcze taka,czy gdyby ten klient został obsłużony,to czy też by popełniał jakies wpisy aby pochwalić takie podejście banku.

1

@against_modern_football A co miał powiedzieć mbank w takiej sytuacji? Próbuje przekuć to na swoja korzyść i jakoś wyjść z tego PR-owo. A i tak każdy ma prawo wyciągnąć swoje wnioski z opisanej sytuacji. I pewnie ile ludzi, tyle tych opinii będzie.

1

@Commandement Ale jednak to gówno się do marki przyczepiło.

0

@Arden Reprezentacja Polski i zamykam temat.

1

@Commandement To już ich sprawa jak to rozwiążą. Myślę,że gdyby na przykład zostawili sobie okienko dla klientów że przyjmują ich do 16-30 aby na spokojnie ich w razie czego obsłużyć to nie byłoby takiej gównoburzy

1

@Bykunn Czy mają rację z takim podejściem do klientów to już rynek oceni. Ja tam dwa razy się zastanowię nad skorzystaniem z ich usług skoro oni nawet do nowego klienta nie potrafią elastycznie podejść

0

@NeroTFP1 To ja spytam tylko o jedno - bank jest dla klientów czy dla pracowników?

0

@Hellrider Nie ma czegoś takiego jak małżeństwa jednopłciowe. Pewnie chodzi ci o związki partnerskie. Bądźmy precyzyjni i nie mieszajmy pojęć

0

@FrankliN7 No jakoś tak się zdarzyło,że nigdy o tym nie usłyszałem. Pierwszy raz się natknąłem. Gdyby nie miniaturka klubu we flashscore to i teraz bym nie zwrócił uwagi.

1

@Objectivo Są osoby które na święta czy wakacje potrafią wciskać starsze osoby do szpitali aby się ich pozbyć,więc o czym my mówimy. Poczytaj - w służbie zdrowia takie opowieści sa powszechne - nawet mają na to jakieś określenie.

1

@HarveySpecter O takiej egzotycznej to bardzo mało. @Pawci023x No akurat w Fifę to bardzo bardzo dawno temu grałem.

1

Tak przeglądam sobie składy na tym Copa Farmerica i widzę w składzie Ekwadoru typa z ikonką naszego klubu. Sprawdzam i okazuje się że chodzi o klub Barcelona SC z logo łudząco podobnym do naszego. Słyszeliście o tym klubie? Ja dopiero się dowiedziałem,a to ponoć bardzo popularny klub w Ekwadorze.

2

@bartekvisca Niemcy -Dania i Francja-Belgia to bardzo mocne pary.

0

Madryciok Guler z kartką po meczu. Hahaha

1

@PiotrR Tak. Bo mają 4 punkty.

0

@Emhyr Wybacz ale to juz za bardzo naciągane. Co oczywiście nic nie ujmuje Gruzinom. Rewelacyjny debiut.

0

@Emhyr No napisałeś,że mogą wyjść z grupy pokonując mistrzów Europy.

0

Dawać Czesi jeszcze jeden i gonić Turasów do domu.

0

@Emhyr Gruzja przecież nie jest w grupie z Włochami

0

@Sulimo No właśnie odwrotnie. Dzis sercem za Belgia i Rumunią.

2

@blakkudium No i spoko. Mi się to podoba, a nie jakieś ciągłe zmiany.

0

@Kgorecki2500 W tym roku nie było na co narzekać pod tym względem.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Rzadki przejaw rozsądku na tym forum. Pozdrawiam.

5

@Kgorecki2500 Z jednej strony owszem - naprawdę smutne życie musi mieć ten który to zgłosił. A z drugiej to jednak daje tez dobitny obraz tego w jakim kraju żyjemy,że podobne inicjatywy nie są dopuszczone przez prawo,albo przepisy znacznie to utrudniają. Podczas gdy powinno byc odwrotnie.

2

@kubix05 To już 32 lata minęły, a pamiętam to jakby to bylo wczoraj

1

@fcbarcafan19 Na pierwszy rzut oka chyba Teksas.

0

@Safrani @MesQueUnClub96 O jakiego fejka chodzi? Bo obecnie trwaja prace nad tymi przepisami i jedna ze stron rzuciła taką propozycję. Juz ktos to podchwycił?

0

@tomek8756 To jest niepojęte,że oni tam najprawdopodobniej będa wybierać pomiędzy tymi dwoma. Ech. No niepojęte normalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?