2

@looki I tak nas nie stać. Zejdź na ziemię.

0

@Szklaner Serio porównujesz tych madryckich Murzynów do tych naszych z Barcy. Ci nasi to dla mnie są jak biali a jak ktoś sądzi inaczej to kij mu w oko. A Francja jest afrykańska i to każdy wie. Oczywiscie poza Kounde.

1

@partymaker Miłe zaskoczenie,że ktoś w UE robi krok w dobrym kierunku.

1

Komentarz usunięty

1

@Popitek12 Mógłby w końcu zacząć strzelać. Juz nie mogę się doczekać tego jazgotu hejterów i koncertu umniejszania.

1

@Derean Zubimendi

0

@BARCA1899Messi No a to już swoją drogą

0

@BARCA1899Messi Ma chyba klauzulę w mniej więcej takiej wysokosci,ale na pewno ktoś mu jeszcze będzie chciał dopłacić za podpis.

6

Szkoda Gruzji. Gdyby grali z taką Anglia to pewnie by awansowali. Ale i tak pięknie debiutowali na Euro

0

Olmooooo. Nasz Olmoooo. Brawoooooo.

0

@BARCA1899Messi To dej 60 milionów. No weź dej

1

Dobry jest ten Williams.

2

@Firestone Chyba cos ci nie pykło te porównanie

0

@ranger3120 Chyba Lamine.

3

Kurczę niewiele zabrakło. Alez to byłoby golazo. Szkoda

0

@Seledynowy Jest Ferran.

0

Nosz kurna trafił

0

Fajny ten Chwicza jest.

1

@FabianekMrozek Bo kiedyś Euro to było Euro. 16 zespołów a nie pół Europy się nazjeżdżało

0

@mekston Le Normand juz zaczął.

0

Brawo bracia Gruzini. Piękna sprawa

1

@Comentateiro Willy Sagnol stworzył potwora.

0

@armin84 A czy kazdy musi ślepo podążać za opiniami oderwanych od realiów normalnego życia bogaczy?

0

@Kgorecki2500 No to ciekawy system.

0

@Kgorecki2500 To oni mają tam dwie tury parlamentarnych?

0

@fcbarcafan19 Serio? To już bardziej jak gra w klubie to jest jego praca,a nikt się jakoś nie pluł. Tutaj reprezentuje swój kraj.

0

@Katalonbar Gdzie tak jest?

5

@MesQueUnClub96 Lepszy jest ten kto wygra mecz. Amen.

1

@Comentateiro Finał jak finał. Byleby niemcy szybko odpadli to taki finał biorę w ciemno.

0

@dymek17 No to już się ucieszyłeś.Słowacja na deskach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?