1 lipca 2024, 13:05
2
@looki I tak nas nie stać. Zejdź na ziemię.
1 lipca 2024, 12:56
0
@Szklaner Serio porównujesz tych madryckich Murzynów do tych naszych z Barcy. Ci nasi to dla mnie są jak biali a jak ktoś sądzi inaczej to kij mu w oko. A Francja jest afrykańska i to każdy wie. Oczywiscie poza Kounde.
1 lipca 2024, 09:33
1
@partymaker Miłe zaskoczenie,że ktoś w UE robi krok w dobrym kierunku.
1 lipca 2024, 09:20
Komentarz usunięty
1 lipca 2024, 09:19
@Popitek12 Mógłby w końcu zacząć strzelać. Juz nie mogę się doczekać tego jazgotu hejterów i koncertu umniejszania.
30 czerwca 2024, 23:43
@Derean Zubimendi
30 czerwca 2024, 22:46
@BARCA1899Messi No a to już swoją drogą
30 czerwca 2024, 22:43
@BARCA1899Messi Ma chyba klauzulę w mniej więcej takiej wysokosci,ale na pewno ktoś mu jeszcze będzie chciał dopłacić za podpis.
30 czerwca 2024, 22:42
6
Szkoda Gruzji. Gdyby grali z taką Anglia to pewnie by awansowali. Ale i tak pięknie debiutowali na Euro
30 czerwca 2024, 22:41
Olmooooo. Nasz Olmoooo. Brawoooooo.
30 czerwca 2024, 22:35
@BARCA1899Messi To dej 60 milionów. No weź dej
30 czerwca 2024, 22:33
Dobry jest ten Williams.
30 czerwca 2024, 22:17
@Firestone Chyba cos ci nie pykło te porównanie
30 czerwca 2024, 22:12
@ranger3120 Chyba Lamine.
30 czerwca 2024, 22:07
3
Kurczę niewiele zabrakło. Alez to byłoby golazo. Szkoda
30 czerwca 2024, 21:50
@Seledynowy Jest Ferran.
30 czerwca 2024, 21:39
Nosz kurna trafił
30 czerwca 2024, 21:34
Fajny ten Chwicza jest.
30 czerwca 2024, 21:29
@FabianekMrozek Bo kiedyś Euro to było Euro. 16 zespołów a nie pół Europy się nazjeżdżało
30 czerwca 2024, 21:22
@mekston Le Normand juz zaczął.
30 czerwca 2024, 21:18
Brawo bracia Gruzini. Piękna sprawa
30 czerwca 2024, 21:17
@Comentateiro Willy Sagnol stworzył potwora.
30 czerwca 2024, 21:14
@armin84 A czy kazdy musi ślepo podążać za opiniami oderwanych od realiów normalnego życia bogaczy?
30 czerwca 2024, 21:11
@Kgorecki2500 No to ciekawy system.
30 czerwca 2024, 21:08
@Kgorecki2500 To oni mają tam dwie tury parlamentarnych?
30 czerwca 2024, 20:57
@fcbarcafan19 Serio? To już bardziej jak gra w klubie to jest jego praca,a nikt się jakoś nie pluł. Tutaj reprezentuje swój kraj.
30 czerwca 2024, 20:50
@Katalonbar Gdzie tak jest?
30 czerwca 2024, 20:49
5
@MesQueUnClub96 Lepszy jest ten kto wygra mecz. Amen.
30 czerwca 2024, 20:22
@Comentateiro Finał jak finał. Byleby niemcy szybko odpadli to taki finał biorę w ciemno.
30 czerwca 2024, 20:03
@dymek17 No to już się ucieszyłeś.Słowacja na deskach
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@looki I tak nas nie stać. Zejdź na ziemię.
0
@Szklaner Serio porównujesz tych madryckich Murzynów do tych naszych z Barcy. Ci nasi to dla mnie są jak biali a jak ktoś sądzi inaczej to kij mu w oko. A Francja jest afrykańska i to każdy wie. Oczywiscie poza Kounde.
1
@partymaker Miłe zaskoczenie,że ktoś w UE robi krok w dobrym kierunku.
1
Komentarz usunięty
1
@Popitek12 Mógłby w końcu zacząć strzelać. Juz nie mogę się doczekać tego jazgotu hejterów i koncertu umniejszania.
1
@Derean Zubimendi
0
@BARCA1899Messi No a to już swoją drogą
0
@BARCA1899Messi Ma chyba klauzulę w mniej więcej takiej wysokosci,ale na pewno ktoś mu jeszcze będzie chciał dopłacić za podpis.
6
Szkoda Gruzji. Gdyby grali z taką Anglia to pewnie by awansowali. Ale i tak pięknie debiutowali na Euro
0
Olmooooo. Nasz Olmoooo. Brawoooooo.
0
@BARCA1899Messi To dej 60 milionów. No weź dej
1
Dobry jest ten Williams.
2
@Firestone Chyba cos ci nie pykło te porównanie
0
@ranger3120 Chyba Lamine.
3
Kurczę niewiele zabrakło. Alez to byłoby golazo. Szkoda
0
@Seledynowy Jest Ferran.
0
Nosz kurna trafił
0
Fajny ten Chwicza jest.
1
@FabianekMrozek Bo kiedyś Euro to było Euro. 16 zespołów a nie pół Europy się nazjeżdżało
0
@mekston Le Normand juz zaczął.
0
Brawo bracia Gruzini. Piękna sprawa
1
@Comentateiro Willy Sagnol stworzył potwora.
0
@armin84 A czy kazdy musi ślepo podążać za opiniami oderwanych od realiów normalnego życia bogaczy?
0
@Kgorecki2500 No to ciekawy system.
0
@Kgorecki2500 To oni mają tam dwie tury parlamentarnych?
0
@fcbarcafan19 Serio? To już bardziej jak gra w klubie to jest jego praca,a nikt się jakoś nie pluł. Tutaj reprezentuje swój kraj.
0
@Katalonbar Gdzie tak jest?
5
@MesQueUnClub96 Lepszy jest ten kto wygra mecz. Amen.
1
@Comentateiro Finał jak finał. Byleby niemcy szybko odpadli to taki finał biorę w ciemno.
0
@dymek17 No to już się ucieszyłeś.Słowacja na deskach